Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Jo od včerejška to docela jde :) díky za optání ;-) doufám, že už to bude jen dobrý!! jo Ty jsi váha?! tak to na to máš trochu nárok! :-D moje obě děti budou váhy, tak jsem na to zvědavá!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem:-) a mám to teda někdy hooodně těžký :-N :-D Tak to je dobře že je ti líp:-)
Odpovědět
Jsem taky váhy, takže nejraději vybírám z jedné možnosti ;-) :-D Co plánujete na víkend?
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jdu na kafčo s kámoškou a zítra ještě nevím. Každopádně dopoledne budu asi vařit a uklízet:-( Martin je stejně dopoledne pryč.Co ty?
Odpovědět
My razíme zítra na plesík do divadla v TP ... kamarádky maturák .. a při tý příležitosti si poslechneme live Duo Mane, budou hrát na kavárně. Takže se těším, po delší době zpestření a hlavně odreagování :-p Takže v NE budeme asi vyspávat :-D Jsi si Míšo zkoušela šatičky v Bellezze se stříbrnou výšivkou a s dlouhou vlečkou?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím :-N já tam zkoušela asi čtvery, ale myslím si, že žádný neměly stříbrnou výšivku.
Odpovědět
já tam zkoušela právě v barvě slonové kosti (nebo jak tu barvičku popsat) se stříbrnou výšivkou a dlouhatánskou vlečkou, můj Jirka byl z nich unešenej ... dám foto do alba ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dej:-) Veru my máme každopádně jinou velikost, takže si nemůžeme zkoušet stejný šaty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a ty si zkoušela šatičky s Jirkou?
Odpovědět
Jo, s Jirkou, Jirka si tam rovnou zkoušel oblek - zn. Digel ... taky moc pěkný :-) Už tam jdu dát ty šatky
Odpovědět
Tak jsou v albu.
Odpovědět
Fotečky jsou z loňského října ... teď nosím kontaktní čočky, abych mohla mít závojík .... Brýle+závoj mi přilo, že se to k sobě nehodí ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jooo tak si představ že ty jsem si taky zkoušela:-) ta výšivka byla dost výrazná, ale slušely mi:-) ale pak jsem tam objevila jiný lepší :-) já zkoušela velikost 38/40.
Odpovědět
Aháá. No já velikost nevím, co mi paní Lendlová dala, to jsem oblíkla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ty budeš mít tak 36:-)ale byly fakt krásný tyhle šaty!
Odpovědět
ty Jasminky, co máš v albu, tak ty jsem zkoušet nemohla, protože je paní Lendlová měla připravené na zkoušku pro nevěstu - takže je měla různě zašpendlené a tak. Takže jsem si počkala ještě na tu nevěstu, abych je viděla jako na modní přehlídce ... jsou jednoduchý, krásný.
Odpovědět
jojo ty jasminky jsou úžasný!!! x-) už se těším až si je půjdu zase vyzkoušet!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem o polední pauze vyrazila na Benešák do toho salonu Clair. Měli mít od 12h(tak jsem si ještě polední přestávku přesunula, ptž jinak jí mám od 11-12h) a čekala jsem do 12.45h venku, paní mi řekla, že paní ze salonu mívá tahle "malá"zpoždění :-N 8-( tak jsem byla pěkně naštvaná!
Odpovědět
Ahojky tak už si vybírate šatičky parada!!! Míšo na bene, nic moc a drahý!!! Teda aspon loni, takže podle mých zkušeností belleza je jednička!!! Verun , ty poslední šatičky co máš v albu st. patrick měla myslím Lenička sameťáček z loňského roku a jsou kráásný!!!! Kdyby náhodou já mám doma taky na prodej mám je v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, ahojky Zdeni:-) dlouho ses tu neukázala, jak se máš?:-) a co Anička?:-) No naprdli mě tím, ale zkusím ještě po práci tam skočit a uvidím.
Odpovědět
Míšo máš pravdu nebyla jsem tu louho, nebyll čas a hlavně nálada,a le ted to snad bude lepší. Anička je ted nemocná a já taky , takže nic moc, ale jinak je to fajn holka :-) už jí budou 3 roky ty bláho to letí :-) . TY máš taky svatbu v červenci jako já, přeju krásný počasíčko :-) hodně sluníčka na focení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Zdeni tak ať se brzy uzdraví:-) a ty taky:-) Včera sem byla v tom salonu Claire a hrůza...mají tam dohromady asi 10 šatů a ceny taky vysoký...
Odpovědět
Ahojky, tak jsme včera úžasně plesali :-) Duo Mane jsou suprový, jsem ráda, že jsem je zamluvila. Ještě se rozmýšlíme, zda "přiobjednat" pana Luďka - kytara, ale na 90% půjdeme do toho! Tak jsem včera při tý příležitosti vyzkoušela kadeřnici na účes a myslím, že se povedlo. Takže kadeřnice je zajištěná ;-) Hezkou neděli.
Odpovědět
ahoooj!! zítra nebo ve čtvrtek budeme mít doma prstýnky, jsem děsně ,ale děsně zvedavá!! :-D a zítra si jdu zkusit opět šaty, tak držte palce at mi sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Jé Šári tak to jsem taky zvědavá:-) hned dej fotky do alba:-) No já s těma šatama furt váhám:-( ve čtvrtek jedu do Mostu do salonu Delta a pak uvidím:-)
Odpovědět
Ahojky holky. A kde jste Šárko sehnali snubáky a za kolik? Míšo, máš fotky ze zkoušek šatů? třeba poradíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám, ale jen na mobilu. Ale v Deltě se nechám na fotit od mamky a pak jdeme ještě v sobotu do Kleopatry a Belezzy.
Odpovědět
OKi :-) Tak sem pak dej fotečky. Holky, při zamluvení šatů se hned musí zaplatit záloha nebo stačí třeba do 2-3 dnů? Jedu do Bellezzy 13.3., ale nechci s sebou tahat koruny, kdybych náhodou nic nevybrala ... tak ať je zas nevezu vlakem domů ... Hezký večer, páá
Odpovědět
ahoj :) Verčo, nevim kdy dát zálohu, ale 2-3 dny je asi málo, si vem, že ty šaty se musí připravit přímo na Tebe atd.. nevim já dala zálohu hned jak jsem se rozhodla :-D já tam jdu dneska a moc se těším :-) jo a prstýnky máme od GOLDEXU ;-) a vyšly na necelých 6 tisíc , takže super!!
Odpovědět
Ahojky. S tou zálohou jsem to myslela jinak ... než píšeš ...že když si je třeba v pondělí vyberu (někdy v březnu), tak jestli stačí penízky dovézt pak do středy toho samého týdne ... Šaty upraví asi týden před svatbou ... ne? Za zlatý prstýnky to je teda za hubičku ....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?