Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Míšo, děkuju, snad se to povede brzo!! kdyby se to povedlo ted tak do dubna bych tak velký bříško neměla :) ještě než vám změním srazík ze soboty na pátek, musím zjistit jestli bych měla hlídání, aby sem mohla jít navečer.. kdyby ne, taky můžu jen odpoledne.. ale taky se klidně můžete srazit bezemě a já se připojím jindy.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak dej vědět:-) a Verčo ty taky:-) ať se nějak dohodneme:-)
Odpovědět
Ahojky, to svatební oznámení je ouzký .... a když se tam vepíše Veronika a Jiří - tak je to dlouhý ... ty svatební oznámka v albu nemám. Já pracuji v pátek až do 17-18 hodin. Než bych přijela do TP ... To už chcete miminko jo? to já tak ve 30-35 ... Tak zatím páá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak Verčo jak chceš, můžeme se sejít klíďo v pátek večer třeba okolo 19h, ale pokud ti to nevyhovuje, necháme to na tu sobotu. Šári jak jsi vůbec dopadla s tím hlídáním? ;-) No Verščo jelikož bych si přála děti dvě, tak 35let mi už připadne pozdě na první dítě:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Vy tu dneska nejste holky? :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Přijela jsem teď z TP, byla jsem na kožním a v optice. :-) Tak zítra nemůžu 100%. Nebo se domluvíme na další týden, aby to vyhovovalo i Šárce. Zatím páá
Odpovědět
ahoj, tak holky hlídání nemám takže bohužel.. možná někdy jindy :) Ale moc si to užijte!!! Verčo, jo miminko chci :) Adélce jsou dva a chci děti tak 3 roky od sebe.. v 35 mi přijde docela pozdě mít první dítě.. nevim, ale to je každýho věc ;-) já se až až vyřádila v pubertě, takže neni důvod čekat :) Dneska jsem měla jít konečně domluvit šaty, ale můj doprovod co mi měl poradit s výběrem dneska nemůže, takže jdu až zítra.. ale máme domluvený menu na svatební tabuli, všechno mi připraví a nemusím se o nic starat, takže pohoda :)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, tak Šárka se připojí příště a ta sobota Verčo teda platí v 14.30h?:-)
Odpovědět
OK, sobota Černá Kočka 14,30. Svatební oznámko jsem teď objednala po netu. A úplně jiný, hezčí než jsem chtěla. :-)
Odpovědět
Ahooj! Holky já mám šaty!! x-) a jsou nádherný!! mám velikou radost,že je mám zamluvený!! Další věc vyřešená!! jupí!!!! asi by jsem si mohla založit nějaký album.. :-D
Odpovědět
tak jsem si založila album :-D až budu mít víc času tak tam toho nastrkám víc, zatim jsem vám tam dala moje zamluvený šaty a naše oznámení.. jen jsem z něj umazala naše přijmení, nějak se mi nechce to vystavovat tak moc veřejně .. :-N a zítra si holky užijte srazík!! ;-) snad se příště taky budu moc připojit!!
Odpovědět
Profilova fotka
Šári jdu se juknout na Tvé album ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda ty šaty jsou opravdu nádherný:-) kde jsi je sehnala?a oznámko taky super!
Odpovědět
Míšo, děkuju :) jsou z Bellezzy. mám z nich fakt radost!! padnou jako ulitý!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se tam tak na konci února chystám:-) A už mají kolekci 2010?šaty máš půjčené nebo koupené a kolik chtějí za půjčení cca?:-)Vůbec totiž nemám přehled:-(
Odpovědět
novou kolekci asi ještě nemají já se na ní ani neptala :-N rozhodovala jsem se mezi dvouma šatama a i tak mi to dalo zabrat :D půjčení těch co mám já je 6200 Kč příští týden jdu složit zálohu a ta je 2000kč a paní řikala, že šaty z nový kolekce by neměly být přes 8000kč... nějaký tam mají ted i ve výprodeji, ale z těch jsem si žádný nevybrala..
Odpovědět
Profilova fotka
No snad to v únoru stačí když tam skočim:-):-)nevíš Šári jestli Beleza má i svou půjčovnu? ale potřebovala bych spíš než bižuterii atd (co se běžně ve sv.salonech půjčuje) nějakou dekoraci na venkovní obřad:-) jako např.ten oblouk atd. Nechce se mi to kupovat:-( Jinak mi přijde, že ty tvoje šatičky jsou docela podobný Zdeňky šatům
Odpovědět
To Ti jenom přijde, Zdenička má úplně jiný :-D ale taky moc krásný!! bižu a různý ozdobičky tam mají a pujčujou, ale jestli tam mají i ten oblouk a další podobné věci nevim, ale zeptej se paní je moc milá a kdyby to neměli určitě Ti poradí :) a v únoru když tam půjdeš to bude bohatě stačit , do července času dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já si myslím :-) ale šatičky jsou vážně hezký!:-) už máte vyhlídnutý prstýnky?:-)
Odpovědět
prstýnky ještě ne, zati jen pokukujeme, je jich tolik, že je to vážně těžký :D a hlavně mám ted nemocný ruce :( a tak si nechci nikde žádná moc zkoušet dokud to nebude dobrý.. vy už prstýnky máte?? mám pocit, že toho máte zařízeno pořád víc než já a to se vdáváte až v létě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ne nemáme, neboj:-):-) jen se ptám. Vždyť já skoro vůbec nic nemám zařízeno, jen termín, místo svatby a hostiny, fotografku a DJ. Tohle všechno bylo lepší kvůli rezervaci termínu zajistit dřív, jinak nic jiného nemáme. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári jak dlouho před tím než jste se začali snažit o mimi jsi vysadila HA? Já vím, je to téma spíš na Koníka, ale ráda se zeptám zkušenějších:-) Někdo říká, že to není potřeba vůbec se čistit, někdo tři měsíce.... =-)
Odpovědět
Míšo, poprvé jsem otěhotněla úplně náhoudou přes HA :D takže na nějaký čištění nebyl čas :-D a ted jsem taky na nic nečekala, prostě jsem dobrala plato, počkala na MS a hned jsem se do toho pustili :) to čištění fakt není potřeba, ptala jsem se na to doktorky i PA takže můžete začít hned! x-)
Odpovědět
Ahoj holky. :-) Šárko, Jasminky šatečky jsou pěkný! Já mám do Bellezzy objednaný šaty z kolekce Maggie Sottero, ale v říjnu jsem tam zkoušela Jasminky model F208 - jsou ve slonové kosti s výšivkou a pak San Patric myslím model Detroit ... klidně bych vzala i tyto dvoje :-) a Jirka si tam zkoušell oblek zn. Diegel a taky hezky seděl. V Bellezze zařídíš Míšo skoro všechno, od šatů, prstýnků, svatebního oznámení a na netu má paní Lendlová napsáno, že vyzdobí i kostel atd ... takže záleží na domluvě :-) Já dnes zrušila tu objednávku na svatební oznámení, protože vypadalo, že je bílé a ve skutečnosti je stříbrný :-( , takže chci jiný. Kvůli prstýnkům jsem byla dnes, už mám vybráno u nás v klenotnictví, takže jestli to schválí manželisko, nechám je udělat :-) Přeji hezký večer :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jste tu někdo? Šári díky za rady:-) ;-) všude píšou a radí něco jiného, tak nevím no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Wolfi, šatičky jsou rozkošný, fakt krásný! Takže nakonec nevyhrály ty "moje", rozhodovala ses mezi nima? Jojo, paní v Bellezze je fakt poklad. Míšo, obávám se, že s obloukem tam ale neuspěješ :-( A čištění po HA není potřeba, mám to ověřený od více doktorů ;-) Chcete hnedka po svatbě? Jinak 35 mi na první mimi přijde taky dost pozdě a ani to doktoři nedoporučujou... Verčo a jakýpak chcete prstýnky? A i vy ostatní?
Odpovědět
Ahojky. O víkendu se přes mě přehnala nějaká viroza ... už je to lepší ... snad se sem nežene další chřipková vlna. Prstýnky jsem vybrala stříbrné, silnější, ne plochý, ale "obloučkový". Dámský s kamínkem kulatým. Mám obrázek v albu :-) Oznámení jsem zatím jiné nenašla. Pokaždý se mi na tom něco nelíbí. Kameramana stále dohledávám ... zatím jsem rozeslala poptávky mailem .... ale kloudný odpovědi žádný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Tak co nového? Verčo jak ti je?doufám,že už líp:-/ Zuzko ahojky, jsem ráda, že ses po dlouhý době zase ozvala ;-) no každý s tou HA říká něco jinýho. Tak nevím... Jinak asi určitě hned po svatbě:-) Už se na něj oba dva moc těšíme:-) Jinak hokly, včera jsme objednali oznámení! Je sice takový netradiční, spíš takový legrační, ale je naše:-):-) :-D
Odpovědět
Ahoj Míšo, díky je to lepší. Tak máš další věc "z krku" Míšo Pošli mi do IP odkaz na oznámení. Třeba načerpám inspiraci. Chci ho mít do valentýn hotový, abysme ho mohli dát rodičům a rodině. :-) Teď mám vyhlídlí tři, ale furt váhám :-( jsem váhy no ,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, pošlu.:-) Jinak já jsem taky ve vahách, ale Martin mi váhat nedovolil:-) On je zase praktická panna :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?