Nevěsty Teplice 2010. Jsou tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pojďme pokračovat ;-) Je tu nějaká nevěsta přímo z Teplicka a plánuje svatbu na rok 2010? :-D
Odpovědět
Ahoj!! tak jakej byl pidi srazík?? :) Verčo, já chci taky vidět oznámení! :) Zazulko, no jo ty tvoje nevyhrály,ale byly ve finále :) kdyby jsem za poslední tři měsíce nepřibrala :-D :-N možná by i vyhrály , ale protože je velká pravděpodobnost, že budu těhotná nevěsta vybrala jsem jak jsem vybrala.. ale jsem mooc spokojená!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Šári, bohužel srazík nebyl, Verče se udělalo špatně:-( Holky oznámko mi nejde stáhnout z netu:-(
Odpovědět
aha, to je škoda .. no tak příště :) Míšo, jak Ti nejde stáhnout? a za jakých stránek?
Odpovědět
Profilova fotka
kyoprint
Odpovědět
Profilova fotka
nejde mi to bohužel uložit jako obrázek:-(
Odpovědět
Z Kyoprintu to stáhnout nejde, ale jde to udělat přes PrintScreen ...
Odpovědět
Profilova fotka
=-) tak to vůbec netuším co to je Vwerčo:-( Jinak je to myslím z albumu č.4 - takový skládací s dvěma postavičkama (nevěsta, ženich):-)
Odpovědět
jdu se na to podívat, když si budu jistá, který to je, tak ti to udělám a pošlu do mailu :-)
Odpovědět
Máš to v mailu ... :-)
Odpovědět
Dobré ráno všem :-) Míšo, napíš mi ten kod oznámka, ať ti to převedu ... :-) Já jsem včera našla hezký oznámko od firmy studas ... tak uvidíme, jak to vykalkulujou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verčo tak je to 2385B, ale spletla jsem se, je to v Prestige kolekci, tudíž v prvním albu:-) nás 45oznámení vyšlo i s pozvánkama ke stolu a obálkama na 1500kč.
Odpovědět
Už ti to Míšo letí mailem :-) Já jich potřebuji 50, 20 pozvánek ke stolu a 20 pozvánek na svatební oslavu pro kamarády. Vše počítáno s náhradními kusy, abych pak nemusela přidělávat, protože při dotisku si stejně účtují znova graf.zpracování atd.... takže rovnou raději více. 2430D jsme měli z kyoprintu objednaný, ale pak mi řekli, že je stříbrný :-( schválně až budeš mít čas, tak na něj mrkni, zda ti to přijde, že není bílý ....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Díky Verčo:-) já se pak juknu na to tvoje:-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Míšo, oblouk a stojany na kytky bys mohla sehnat v Oseku v květinářství (nevím, zda jich tam je víc ale ...) Tak jsem se konečně dopátrala ke správnému svatebnímu oznámku. Grafička již tvoří náhled s texty atd. Tak se těším. Zatím páá a hezký den ;-)
Odpovědět
Ahoj nevesty z Teplicka. Ja se take budu vdavat tento rok v Teplicich. Termin mame zamluven na 21.8.2010 ve 13:00, prozatim jen na urade, ale radi bychom asi na "Ptacich schodech". Potrebovala bych poradit. Planujeme s pritelem, kde udelat hostinu. Budeme mit pomerne dost hostu z daleka a tak musi byt i blizko nejake rozumne ubytovani. Napadla nas restaurace pod Doubravkou. Maji tam minigolf a take zahradni altan, kam bychom se snad meli vejit. Nevite nejake reference? Myslim, ze se jmenuje Bowling teplice. Jeste mam jiny dotaz ohledne obradu. Nevite jak je to s Botanickou zahradou? Psali jsme totiz na zamek ohledne tech "Ptacich schodu" a uz je to vice jak mesic a nikdo se neozval. Dekuji za odpoved. Majda
Odpovědět
Ahoj Majdo, to ti poradí holky přímo z TP :-) Jsem z Bíliny a obřad budeme mít nakonec v Libochovicích. Botanickou musíš asi domluvit přímo tam ... holky ti pak určitě něco písnou :-) Všem hezký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky:-) Majdo vítám Tě! Jinak co se týče Bowling klubu, tak reference jsem neslyšela moc dobré:-( Kamarád tam měl svatební oběd a raut a prý děsný jídlo:-( Jinak na Zámek Ti doporučuju radši zajít osobně. Co se týče Botanický zahradě (my tam taky budeme mít obřad), tak je tam moc hodná a ochotná paní a s tou si domluvíš termín a ten si pak domluvíš ještě na matrice. Většinou je to ale vždy poslední hodina cca 13h v tom dni. Pokud budeš chtít pošlu ti do IP číslo na paní Malou z Botanický .
Odpovědět
Ahojky, dekuji za odpoved. My jsme si s pritelem dnes udelali volno a vydali se nejprve do Botanicke a pak do restaurace Panorama. Mate pravdu, ze pani v Botanicke je moc hodna. Uz mame zamluveny termin. Jen musime zajit na matriku a zmenit tam misto (termin uz mame zamluvem od listopadu :-) ). V Bowling klubu byli moc mili. Dali jsme si tam i jidlo a docela nam chutnalo. Tak nevim, no. Ukazali nam prostory pro obed a na vecerni oslavicku budeme mit cely minigolf s altanem k dispozici zdarma. Budeme grilovat prasatko a tak... :-D :-p . S tim jidlem jste nas tedy trosku vydesili. Ale jinak misto je to pro nas perfektni, jelikoz budeme mit dost lidi z daleka (ja jsem totiz puvodem z Krivoklatska) a ubytujeme je v hotelu Panorama. Drive vypadal dost zalostne a popravde jeste dnes ma jiste znamky opotrebeni, ale jinam p. recepcni velice ochotna. Ukazala nam pokoje. Interier i pokoje jsou moc pekne a za 1200,- dvouluzak i se snidani je dobra cena. Navic si muzeme zamluvit klidne 10 pokoju, pro jistotu, a pouzit treba jen 5. Nic dopredu nechteji. Tak z toho mame dobry pocit. Vite o nejakem jinem mistecku na hostinu v Teplicich? Majitelka Bowlingu nam bude volat v pondeli a zdeli nam rozpocet, takze muzeme jeste v klidu hledat. Kdy se vdavate vy? Uz mate saticky? Ja byla na zkousce v Usti v Noblesse Paris a jedny se mi tak zalibili, ze uz je mam zamluvene. Jen ta cena je desiva....6900,-. :-|
Odpovědět
Ahoj Majdo. My budeme mít hostinu a oslavu taky na Bowlingu - ale v Bílině :-) Šatečky pro nevěstu za 6900 je dnes už běžná cena .... Jaký šaty jsi si vybrala? napiš model :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky:-) Majdo, nevím no , třeba se už zlepšili s jídlem:-) Nechtěla jsem tě děsit. Jen mi tohle říkal kamarád:-) Jinak my máme hostinu v Princi, tam máš taky možnost ubytování. Ale ceny asi budou dražší. :-( Jinak nám včera holky přišly už oznámení a jsou nádherný! Opravdu musím pochválit Kyoprint za perfektní přístup, zvládli to za 4dny.
Odpovědět
Já mám oznámko taky již v tisku :-) nakonec zvítězila firma Studas, která ten text razí, je to sice drahý, ale líbilo se mi to víc stříbrný, než šedivý tisk. Obrázek oznámení dám do alba :-) ale bude to bez našich údajů. Vzala jsem 50ks oznámení, 20ks pozvánek ke stolu a 20ks pozvánek na oslavu (od každého mnohem víc, protože dotisk - ražba je drahá, k tomu poštovný .... ) a bylo by blbý pak pro někoho nemít ... Takže to celkem vychází na 2560,-. A k tomu jsem si vzala ještě 30ks bílých visaček na víno (na hrdlo). Etikety si děláme vlastní, a na ty visačky napíšeme, pro koho to je :-) Vínečka budeme dávat s výslužkami. U toho Kyoprintu, jak jsem psala, jsem měla vybraný, udělaný návrh a pak mi napsali, že je stříbný :( a další tři úplně to samý a ještě k tomu neměli stejný typ pozvánek. Vždycky jsem si vybrala blbě ;-( Líbí se mi prostě takový konzervativnější stly oznámek ;-) Bílé a jednoduché. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já brala 40ks oznámení a 30ks pozvánek ke stolu-vyšlo nás to na 1500Kč.
Odpovědět
Protože jsi platila cca 200 za grafiku ... ale nás ty dvě raznice vychází na 600 :-( + víc kusů no .... tak snad to ve skutečnosti bude stát za to :-) Hezký večer, páá :-)
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovali bychom doporučit nějakého šikovného fotografa. Nevíte náhodou o někom prosím :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, fotografku máme Ladu Baladovou:-)
Odpovědět
Ahooooj!! magdule.f, s bowlingem nevim, místo dobrý, ale na jídlo jsem taky neslyšela nic moc chvály, vím, že jednou měli nějakou kontrolu a moc dobře nedopadli, ale snad se od tý doby polepšili!! místo na hostinu by to bylo super!! :)
Odpovědět
a mám novinu.. vypadá to, že na svatbě budu 2v1 x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Šári tak to ti moc moc gratuluju!!! :-) :-) a tiše závidím ;-)
Odpovědět
Šárko, gratuluju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holkiy, je tu dneska někdo?:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?