Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
odlano, jestli ti to nebude vadit, tak odepíšu ohledně těch šatů takhle veřejně, kdyby to ještě někoho zajímalo. Nejdřív ti chci poděkovat za pochvalu, taky mě to k těmhle třetím láká nejvíc a kdyby náhodou ne, tak k těm prvním, tak uvidíme co najdu dál :-). Každopádně je to ze salonu z Chrudimi - Kavalírovi u nemocnice, koukni na net, mají všechny šaty i nafocené, ale když jsem na to koukala teď zpětně, na jiných to vypadá jinak,fakt je potřeba to zkusit. Jinak, moc příjemný přístup a šaty mají moc krásné. Jinak, měla jsem na sobě sedmery šaty, ale tyhle troje se mi líbí a fakt mi sedí. A cenově tyhle konkretní jsou mezi 3.900(ty druhé)- první cenově mezi tím -4.900,-(ty poslední) My ještě prstýnky nemáme, zato už jsme se byli dohodnout ohledně hostiny a teď jsem rozjela ty šaty. Ve středu jdu zkusit další salon a ten následující týden poslední, abych toho zase neměla na výběr moc. Láká mě ještě ten salon v Pardubicích u nádraží, víš.
Odpovědět
Salon u nádraží mě taky láká, tak nám to pak tady musíš zhodnotit. Jinak musim uznat že ceny v Chrudimi mají opravdu příjemný, co sem se tak vyptávala tak většinou jsem slyšela všude nad 5tis.
Odpovědět
Profilova fotka
oldano, tak s těma košíčkama jsme na tom stejně, 60.... a to je jen tak tak, takže se my do těch 6kg nevejdeme, bude jich minimálně 7kg... (ať je rezerva, ráda se zbytků zhostím, hihi)
Odpovědět
samozřejmě že musíme taky vzít rezervu. tak hurá do vystřihování košíčků :-D :-S
Odpovědět
Profilova fotka
petule24,nakonec jsme se rozhodli pro radnici.Termín mame 27.3 2010 v10:30. Dneska si jdem vyzvedout prstýnky.Má kočko uš má svatební šaty doma.Nemám na to noc volnýho času tak to zařizujem pomalu s předstihem.
Odpovědět
Profilova fotka
oladano, ty budeš košíčky vystřihovat? nebudeš kupovat hotové?? Vyjde to levněji? já si nejsem jistá, že bych na to s malým našla čas, víš. vit85, tak moc gratuluji, tak prstýnky my ještě nemáme, jen máme zatím představu :-). Dáš typ kam na ně jít a zároveň tam nenechat mailant??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já jsem si dělala celé košíčky sama, klidně se mrkněte do galerie. Byli ohodně menší než se prodávají a to mi vyhovovalo,protože o to jsem si nechávala dělat míň koláčků. Koláčky jsem si nechávala dělat v Přelouči 1kg/ 250Kč. Koupila jsem 6kg a udělala jsem z toho 80 košíčku :-) A svatební dort jsem zase měla z Přelouče, byl užasný a levný vzhledem k velikosti (když tak pošlu foto). Třípatrový potažený marcipánem za 700kč. :-) My máme prstýnky od Lejhance a ceny byla 13 200kč. Přeju všem hezké přípravy ;-)
Odpovědět
petule24: a kde je prosimtě prodávají už hotové ? o tom ani nevim, zatim jsem je nikde neviděla. Samozřejmě bych uvítala ulehčení práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Renďo, poslala by jsi mi prosím kdyžtak kontakt a foto na ten dortík? Jinak dodatečně moc gratuluji ;-) Markéta
Odpovědět
Ahojte, nemáte někdo zkušenosti s tímto penzionem? www.stanskymlyn.cz , na stránkách to pro svatbu vypadá ideálně, jedna moje kamarádka hledá nějaké tipy na hostinu a padlo jí do oka tenhle mlýn, nemáte s ním někdo zkušenost zda doporučit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidičky.Mněl bych takovou prozbu.Nevý někdo o nějaký kapele na svadbu?Jsem v uzkých.Děkuji
Odpovědět
to Oldana: Košíčky se prodávají v papírnictví, minulý týden jsem na ně koukala v papírnictví ve Sladkovského, prodávají se po (myslím) 50ks a mají různé vzorečky, za výlohou jsem kdysi viděla i jiné a daleko pestřejší (takže nevím, jestli by bylo možné je po domluvě i objednat...) ale myslím si, že stály asi 100Kč, ale fakt si nejsem už jistá, hned jsem to zapomněla :-|
Odpovědět
Článek se načítá
clara58: Já vím že je prodávají, už sem se byla koukat, ale musíš si je sama vystříhat a dát dohromady, jen sem tady podle jednoho příspěvku pochopila že už někde prodávají přímo hotové složené.
Odpovědět
Profilova fotka
angeliko, ten stansky mlyn - já tam teda nebyla, ale kamarádka se tam jedné svatby účastnila, viděla jsem fotky a byla nadšená, tak asi neprohloupíš. Jinak tucnakrm, tak ty ceny za dorty jsou fakt krásný, mně se líbí taky dortík v marcipánu, má taky 3 patra, ale chtějí za něj 1600Kč, což nejsem ochotná dát. Poslala bys nějaké ty fotečky z té Přelouče? ta cena je přijatelná. oldi, tobě jsem napsala do IP ohledně těch košíčků, časově bych to fakt při ročním dítěti dělat nedokázala, byla by to škoda času, o který bych ošidila malého. A opravdu, koupíš, hotové, jen je složíš, neměl by to být v papíráku problém, alespoň já je v pohodě sehnala.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dievcata ,,viete poradit dobre kadernictvo v pardubiciach?? som tam teraz pracovne ,,viete mi poradit ??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jsou v Pardubicích všude salóny na půjčení svatebních šatů??
Odpovědět
sandonorica: já objevila u nádraží, tam mají moc pěkné šaty, na Perštýňáku, v Polabinách, když zadáš do vyhledávače "svatební šaty" Pardubice,tak toho vyjede hoooodně. Já teda osobně volim i svatební salony v HK.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už to mám taky jasný 5.6. na zámku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, jenom koukám, diskuse Pardubice, tak vám sem skočím :-) Já měla svatbu vloni, šaty jsem měla ze salonu od Nádraží, jak psala oldana, mají tam jiný typ šatů než všude jinde :-) Pak doporučuji zkoušet na Perštýňáku, tam mají velký výběr a pak sem byla v salonu Bella v HK, ten teda nedoporučuju..
Odpovědět
Já mám teda zamluvený šaty a květiny v salonu u Nádraží, musím říct že výběr moc pěkný, paní moc příjemná.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jelikož budeme mít svatbu na zámku, tak si musíme najít nějakou hudbu na obřad....nemáte někdo tip.Chtěla bych někoho, kdo hraje normální songy, ne njaký svatbńí pochody.
Odpovědět
a matrika nic nenabízí ?
Odpovědět
Profilova fotka
sandonorica, nevím jestli jsi náhodou nebyla teď na svatebním veletrhu v Pce, byla tam i hudba. Já osobně znám pána, který má pod palcem pardubický zámek a Kuňku a určitě se s ním domluvíš. Jmenuje se Jiří Kožnar a a když si ho zadáš, myslím, že vyběhne pod hudebním servisem. Určitě budeš spokojená, znám ho roky a je to příjemný člověk, tak to zkus. P
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vím, že hraje jak klasiku, tak i moderní hudbu, určitě když se mu ozveš, tak ti dá soupis možností. Já stojím o klasickou hudbu, nebude to teda svatební pochod, ale ráda bych nastupovala na Pachebelův cánon, protože je to krásná houslová záležitost a tak jsem se tam o tom zrovna s ním bavila... A jak jste na tom i vy ostatní s přípravama?? vše důležité zařízeno??
Odpovědět
Profilova fotka
petule24: na veletrhu jsem byla a na pána jsem shodou okolností dostala kontakt minulý týden od své kamarádky, tak ho zkusím. Přípravy už běží, hlevní je že jsou zařízené šaty a restaurace, kadeřnice už je taky zajištěná, na fotografy a koláčky máme nějaké kontakty od známých a ještě hudbu na hostinu nemáme.To jsou asi takový nejpodstatnější věci.Teď jsme okoukli nějaký prstýnky a už máme zhruba představu.
Odpovědět
sandonorica: odkuď máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
oldana: šaty jsem si vybrala na Pernštýňáku.Zítra se jde rojednávat hostina.Máe zamluvenou restauraci U dvou Kohoutků ve Smilovce.
Odpovědět
a jak se tam pohybujou ceny ? jentak pro srovnání.
Odpovědět
Profilova fotka
oldana: ty moje jsou za 4.900,-, což mi přijde ještě dobré.Měla jsem na sobě i za 8.000,-, to už je částka která se mi teda nechce dávat.Mají hezký výběr.Akorát, když chceš něco navíc jako závoj atd., tak to už si připlácíš. :-| Někde to mají v ceně.
Odpovědět
Ahoj děvčata, prosím vás o radu, máme zamluvený termín na červenec a sháníme místo na hostinu aby se nás tam vešlo 100....prosím vás moc o radu!!!Předem děkuju!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?