Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
petule24 : ne my to chceme na zamku,a to me bylo receno ze mam prijit az v lednu takze se tam asi nepotkame.Radnici mame az druhou moznost.Nechapu proc se tak loudaj.
Odpovědět
Profilova fotka
odano, taky to nechápu, všechny města kolem už termíny dávají, jen to naše ne, to jsme si zase vybraly, viď :-D , tak to ty musíš bát ještě trpělivější než já, my ani ne za měsíc už ho mít budeme.. doufám
Odpovědět
Holky, s pardubickou matrikou to holt chce trpělivost, vím o tom své. Když jsem tam loni byla dojednávat datum, taky jsem nejdřív odešla s nepořízenou, bylo moc brzo. A navíc jsem po nich chtěla úplně jiné místo, takže to byl boj o to větší. Přeju pevný nervy ;-)
Odpovědět
K té restauraci Na Výsluní - tam měla před pár lety svatbu kolegyně a nemohla si to vynachválit. Prý si podle termínu, kdy měli volno v restauraci, vybírali termín svatby :-) Kdybyste měly jakýkoliv dotaz, ráda odpovím (teda když budu vědět), svatbu mám za sebou a zkušeností hafo :-D
Odpovědět
Zatim sem tak ňáko ještě v klidu , nervózní budu až tam půjdu stát tu frontu :) i když furt tak nějak spoléhám na to že v květnu moc vdavků nebude :-) petule24: asi jsme si vybrali špatně, že bych ještě místo přehodnotila? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, ano na radnici jsou termíny až koncem listopadu.Taky jsem to zjišťovala.Ty, co se chtějí brát na začátku roku, tak nevím jak to teda dělají.My jsme byli omrknout zámeček v Čivicích, tam je to taky moc hezký a je tam možnost obřadu i venku.
Odpovědět
O zámečku v Čivicích jsem slyšela hodně, a je pravda že o proti jiným restauracím je to tam dražší,ale je pravda že to tam vytváří jedinečnou atmosféru.My pro hostinu vybrali hotel Bohemia v Chrudimi.
Odpovědět
Holky nespěte :-) už se to u Vás u některých pohlo ? u mě zatím žádná sláva....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lidi.Rozhodl jsem se oženit na kunce a nevím jak to tam chodí.Neporadíte mi nějaká co uš to to tam mněla? Koukal jsem na fotky a zaujal mě tam ten hystoryckej orogram.Nezná někdo kolik to stojí? Moc dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsme včera byli omrknout zámek a volba je jasná....svatba bude tam.Teď ještě ten termín.
Odpovědět
sandonorica: taky se tam chystáme, jaký to tam je? :) slyšela jsem něco o tom že ho mají příští rok rekonstruovat, tak abysme se nefotili na lešení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oldana: Nám se to tam moc líbilo.Jsou tam na zdi nějaké fresky, takový jednoduchý.Z toho co jsme objeli nás to zaujalo nejvíce.Mluvili jsme s paní průvodkyní a ta teda nic neříkala.Právě to okolí na foto je ideální.my chceme svatbu v červnu, to bude vše v rozkvětu.
Odpovědět
Článek se načítá
sandonorica : tak my sme nakonec zamek vzdali, asi strach z cekani az do ledna :) zitra se chystame na matriku rezervovat si termin na květen na pardubicke radnici.
Odpovědět
Jinak nevíte kde pečou ty svatební metáčky do košíčků ? Ptala jsem se už ve dvouch pekárnách a bylo mi řečeno že ne-e.
Odpovědět
Profilova fotka
oldana: Kamarádka se vdávala letos v červenci na radnici a termín dostala taky až v lednu, tak nevím , jak to teda je =-)
Odpovědět
to nevim, ale pani z matriky mi psala ze si zitra muzu prijt zarezervovat termin tak se tam chystam.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak už mám od středy rezervovaný termín, ale rozhodli jsme se pro radnici a focení na zámku. Jinak, jestli se nepletu, zámek a Kuňka - termíny od 18.11.
Odpovědět
Profilova fotka
vit85, tady máš vše ke svatbě na Kunětické hoře http://www.hradkunetickahora.cz/svatb... jinak ty termíny jak psala jsou n radnici teď od 4.11., takže klidně už můžete Oldana, jsem moc spokojená s termínek a vším. Takže náš je 26.6.2010 ve 12:00. Chceme se určitě zajít podívat i na svatební veletrh co bude v lednu
Odpovědět
Ahojda! Slyšela jsem,že výborný koláčky a dortíky pečou na Labské hotelovce - U Josefa... snad to tam znáte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clara58, my budeme mít koláčky z Chrasti, tam dělají opravdu luxusní a hlavně, nešizený
Odpovědět
petule24: Ahojda, my mame taky od stredy rezervovany termin na radnici, nakonec se nam nechtelo na zamek cekat. bohuzel v datum ktere jsme meli vybrane neoddavaji spokojili jsme se s 28.kvetnem. tak hura na pripravy :) jo a kolacky maji vyborne od Golema..
Odpovědět
Profilova fotka
petule24,noc dekuji.hned ve čtvrtek tam naběhnu.Alespon se to začne hejbat.Bez termínu je těšké něco domlouvat,zamlouvat a připravovat.Už se těším na chomout.
Odpovědět
My jsme měli koláčky od Golema a byly opravdu výborné, souhlasím :-)
Odpovědět
jancee: a muzu se te prosimte zeptat kolik tam stoji ? a podle ceho poznam kolik kg potrebuji ? :-)
Odpovědět
oldana: my budeme mít koláčky domácí, obě maminky si potrpí na pečení, a jsou v tom vážně dobré, takže kromě hlavního svatebního dortu bude vše domácí, nešizená výroba! Slyšela jsem, že kilo koláčků stojí okolo 300 Kč, je to vůbec možné?!
Odpovědět
clara58: podle meho je to mozne pac ja sem slysela ze se to zase pohybuje okolo 250kc za kilo.takze to asi pravda bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
vit85, není zač, dej vědět jak to dopadlo :-) jinak, koláčky co budeme mít jsou 250Kč/kg a už mám za sebou taky první svatební salon, tak jdu dát do albíčka troje šaty co mě opravdu okouzlují a ikdyž se chystám ještě jinam,t ak myslím, že nakonec stejně vyberu jedny z těchto.
Odpovědět
petule24: a kolik košíčků se udělá z kila nevíš? vůbec o tom nemam představu.
Odpovědět
Profilova fotka
oldana, to víš že vím, hned jsem se na to ptala :-). Z 1kg 10 košíčků, tedy 10dkg/košíček
Odpovědět
Tak to je vtipný no,když chceme 60 košíčků :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?