Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, je tu některá pardubačka, co plánuje svatbu na příští rok?
Odpovědět
Profilova fotka
Zase já 8-) Opravdu tu není žádná pardubačka?
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes Ahoj :-) Sice už oficiálně v Pce nebydlím, ale svatbu plánujeme u rodičů, takže v okolí Pce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Ahoj :-) Na kdy to plánujete?
Odpovědět
Profilova fotka
2.6.2012 ve 14:00 hod. Ještě ale rozmýšlíme nad místem, buď Oranžerie v Chlumci nebo barokní kaple v Cholticích... co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Ahoj. Mi budeme mít obřad ve Slatiňanech na zámku 25.4. a oběd atd. v Pcích. Jen ještě nejsme rozhodnutí kde. Mysleli jsme že v Birdie, ale už 3 známí nás odrazují, tak nevím. Budeme mít hodně dětí, tak potřebujeme aby tam byl i ,,venkovní výběh,, :-D Tak to je trochu komplikovaný. Ješte přemýšlíme o Rybárně. Jedna holčina odsud posílala fotky té Oranžerie a tam je to teda moc pěkný! Fakt se mi to líbilo.
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes Ahoj, my jsme měli Birdie a max spokojenost. Je tam nádherná zahrada, děti pobíhaly celý den a bylo to naprosto v pohodě. oproti Rybárně výrazně víc místa, lepší jídlo a profi obsluha.
Odpovědět
Profilova fotka
@katy28 Ahoj :-) To jsem ráda, že jsi napsala. Mě se teda Birdie líbí moc. Můžu se zeptat? Měli jste tu zahradu jen pro sebe a bylo v salónku dost místa i na tanec? Mrkla jsem ti s dovolením do albíčka, jakého jste měli DJ. Byli jste spokojení? Máme na něj tip, ale žádné osobní reference :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes My plánujem a hned v únoru :-) Právě jsem ve fázi hledání těch ,,pravých,, šatů :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@jidusha Ahoj a vítej do klubu:-) Já se příští týden chci už konečně taky na nějaké mrknout, tak uvidíme jak to dopadne. A ty už jsi nějaké zkoušela, nebo zatím jen okukuješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pospes Já už mám odzkoušeno =-) Byla jsem ve třech půjčovnách a víceméně pořád tápu :-N Prošla jsem už tolik webů a viděla tolik fotek šatů a nevěst, že vím jen jedno: Nechci bílou šlehačku. Asi si je nechám ušít. Kam všude se chystáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@jidusha Ahoj. Dnes jsem se byla zeptat v půjčovně na Perštýnským náměstí jestli je potřeba na zkoušku objednat .To pro dnešek vše, protože jsem už neměla čas. Do listopadu je prý volněji a pak začnou nevěsty šílet :-D Takže první Perštýňák, pak k nádraží a jestli ani v jednom nic neseženu, tak svatbu ruším 8-) (to byl vtip) ale mě se do toho zkoušení vůbec nechce :-| Já teda net taky projela a našla jsem zatím jen dvoje, který se mi moc líbily, ale asi jsem to neměla dělat, protože pak učitě nic takovýho neseženu. Mě se líbí jednoduchý styl, žádný lesklý satén a kraječky na mě nikdo nedostane :-D A kde jsi teda zkoušela?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@pospes Já se neobjednávala nikde a v poho :-) Jako první jsem byla u nádraží, pak na Pernštýňáku a potom za Plzeňkou (tam jsem se zamilovala :-D ). Ale po zhodnocení všech fotek ze zkoušení (mám je i tu v albu) a mnoha fotek na webu, jsem zjistila, že chci fakt něco extra :-) Ale to chce svým způsobem každá :-D Tak přeju hodně štěstí s hledáním a pak dej vědět, jak jsi pořídila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem taky od Pce:) svatbu teda chci až v roce 2013, budu mít dodělanou školu:) jinak Oranžerie v Chlumci je super:) taky tam chci svatbu, ale zámek v Cholticích je taky moc pěkný:)
Odpovědět
Ahoj holky, my taky plánujeme na příští rok, zatím to vypadá na březen nebo duben, nemůžeme se rozhodnou:) Hlavně ale hledáme místo na hodtinu, jen pronájem, všechno bychom si nachystali sami. Nevíte prosím Vás o něčem v okolí Pardubic?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mohla byste mi některá z Vás doporučit kadeřnici a kosmetičku na účes a líčení? Už skoro 5 let bydlím mimo Pardubice, takže nemám přehled, ale svatbu chceme u rodičů. Kdysi jsem chodívala k Lukáši Pernickému, ale číslo na něj už nemám a na FB mi na zprávu nereagoval, tak nevím, zda ještě vůbec češe...
Odpovědět
Ahoj, my plánujeme svatbu na květen 2012 a zatím to vypadá na kapli v Choltiích, vím že je tam i zámecká restaurace, ale zatím jsme se tam nebyli podívat, máte někdo info, jaké to tam je ?:-)) Díky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jak pokračují přípravy? Už zkoušíte šaty? Kdyžtak hoďte tip, kde všude v Pcích jste byly. Já mám za sebou Perštýňák a salón za Plzeňkou, zítra se chystám k nádraží a v neděli do Sladkovského. Tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka - Choltice jsme také chtěli, ale byli jsme se tam podívat a nakonec jsme si to rozmysleli. Kaple jako taková docela hezká, ale zámek v naprosto hrůzném stavu :(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@zmrz_lina No my jsme byli v kapli na svatbě kamarádů v dubnu, a zdálo se mi to celkem v dobrém stavu... dokonce probíhala jakási rekonstrukce.. Kaple se nám líbí, tak to asi bude tam. Jen mám trošku hrůzu z té restaurace, koukala jsem na jejich stránky a nic moc... tak sháním nějaké dojmy:-))) než se tam vypravíme:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka - jj, kaple je krásná, ale exteriér zámku v děsivém stavu :( Jinak s restaurací zkušenosti bohužel nemám, i kdybychom tu svatbu měli tam, tak o hostině v místě jsme neuvažovali...
Odpovědět
Profilova fotka
@zmrz_lina Máš pravdu. Byli jsme tam na výletě teď v sobotu a zámek zvenčí nevypadá moc dobře. Ale ten park za procházku stojí, tam je nádherně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jidusha - my tam byli v půlce října :) Park je nádherný, to je pravda :) A nakonec i při představě, jak polovina přespolních bloudí v okolí, páč na Choltice skoro žádná značka, jsme dali raději přednost zámku v Pce... Ještě s dovolením znovu zopakuji svůj dotaz z dřívějška: Holky, mohla byste mi některá z Vás doporučit kadeřnici a kosmetičku na účes a líčení? Už skoro 5 let bydlím mimo Pardubice, takže nemám přehled, ale svatbu chceme u rodičů. Kdysi jsem chodívala k Lukáši Pernickému, ale číslo na něj už nemám a na FB mi na zprávu nereagoval, tak nevím, zda ještě vůbec češe...
Odpovědět
@zmrz_lina Ahojda, za sebe určitě můžu doporučit kadeřnictví Madison u Myšší díry (+420) 46 640 16 61 a líčení kousek vedle, salon Harmonie :) Nebo je možno i nalíčení přímo v salonu Madison, ale nevím, zda se trefíš zrovna do volného termínu.
Odpovědět
@zmrz_lina no, budu se muset podívat asi po nějaké jiné restauraci v okolí, nejlépe v Přelouči, naštěstí je rodina skoromuže odtamtaď tak to nebude tak složité:-) plánujeme po obřadu jen oběd s rodinou tak by to asi neměl být problém s prostorem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka no kaple v Cholticích je krásná a hlavně historicky jedinečná, to že zámek vypadá hůř je následek několikaletého sporu s dědici, ale myslím, že jsou daleko horší zámky, nemyslím si, že je to hrůza. Jinak restaurace je taková normální, nevím jakou máš představu, ale když se tam domluvíš a nazdobíš si to, tak myslím, že to bude vypadat pěkně a jinak vaří tam naprosto skvěle, taky se stali restauraci roku:) jako kam se na to hrabou restaurace v Přelouči, tam je jídlo 2x dražší, 2x menší a chu´tove bych si v Přelouči asi moc nevybrala, jediné kam chodím je pizzerka:) jo a mimochodem, na zámku je salonék, v Přelouči, pokud si pamatuju dobře ho má akorát Fontána (to se prohneš) a Soudek (to je podle mě hospa 4 kategorie) :)
Odpovědět
@denisaho díky za posttřehy:-) asi se tam opravdu budem muset jet podívat:-))) koukala jsem že v Přelouči je nová restaurace i s penzionkem Na staté poště, tak to je snad jediná, co by připadala v úvahu... přije mi taková rodinně útulná:-) Fontána je drahá to určitě a Soudek to je opravdu tak akorát na pívo.-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rumovka jj to určitě jeďte, to bude nejlepší:) jj to je pravda, je tam nový penzion, ale osobně jsem v něm nebyla, ale lidi si ho celkem chválí, tak by to tam nemuselo být špatný:) jinak ono v Přelouči je dost restaurací, ale většina nemá salonek, což je blbé:(
Odpovědět
@denisaho tak bez salonku to snad ani nejde... nedokážu si představit svatební oběd a kolem u stolů pracující, co si zašli na meníčko na oběd z práce:-))) to musim v Přelouči zjistit, jestli Na staré poště je salonek:-))) jinak to bude vyřešené.-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?