Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak co jak se pokračuje
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, nejedná se sice o Pardubice, ale nemáte někdo tipy na fotografa, kosmetiku a kadeřnici v Chrudimi?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já pokračuju velice pomalu, připravuju si šablonku na košíčky ke koláčkům. když jsem zkoušela vystřihovat první tak to byla doce doma než se mi to podařila, tak si říkam že už bych měla začít po večerech vystřihovat abych to vůbec stihla. Jinak jsem byla o víkendu na té Hradecké svatební show, no abych pravdu řakla tak to bylo na strašně malé prostoru.Líbil se mi tam moc jeden dort. Na šaty jsem taky koukala, ale na modelkách to všechno vypadá tak krásně :-) Tak se ještě chystám na svatební veletrh do Brna (7-8.3.) tam to všechno zase omrknu a nečerpu inspiraci. A jak jste na tom vy?
Odpovědět
Zdravím všechny nevěsty, které chystají svatbu v Parubicích a okolí. Máme na 4.7.2009 zarezervovanou restauraci Na Výsluní v Srchu u Pardubic, ale nakonec jsme se rozhodli, že se vezmeme v Brně (kde žijeme, z Pardubic pochazí přítel). Již jsme ale zaplatili zálohu (5 000 Kč), o kterou bychom neradi přišli a kterou potom samozřejmě odečtou z ceny za hostinu. Proto tento termín nabízím všem, kteří o něj a o tuto restauraci mají zájem. A můžeme přenechat i termín na radnici (10:30). Kontakt na mě je VetrovskaV@seznam.cz
Odpovědět
Ahoj holky, dostali jsme tip na hostinec Obora v Trpišově. Mají tam levné ubytování a celkově příjemné prostředí. Bohužel náš termín je obsazen. Takže budeme hledat nanovo. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jak pak pokračují vaše přípravy? Já jsem dneska se sestrou absolvovala svatební veletrh v Kolíně(za hoďku jsme to měly prošlý). Odpoledne jsem se vydaly do dvou salónů. A měla jsem na sobě asi šestery šaty. Jedny se mi moc líbily, ale bohužel nebyli býlí, ale šampáňo. A taky jsem v pátek pořídila botky na přezutí. Tak už mám doma první věc na svatbu :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tucnakrm: tak ti dám radu býlí šaty neseženeš, ale bílé šaty určitě :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sorry za chybu, já nejsem na češtinu. Mám s "y a i" problémi už od mala. Tak prosím trpělivost. 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Ahoj holky, našel by se někdo, kdo už má po svatbě a kdo by mi zapůjčil za nějaký poplatek čokoládovou fontánku???? Je to asi zvláštní přání, ale nějak nám na ni nezbývají korunky.......? Jsem z Pardubic a ráda se dozvím více....
Odpovědět
Profilova fotka
zkus http://www.svatba-e-shop.cz/?p=produc... nevímmjak moc velký nebo malý poplatek jsi ochotná investovat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, máte nějaký tip na zlatnictví? Prstýnky ještě nemáme ...
Odpovědět
Profilova fotka
katyne: my máme z pardubicc na třídě míru vedle pošty byly do týdne, když si nevybereš tam tak je jich tam spoustu dalších..pokud ale chceš chrudim tak to nemohu sloužit
Odpovědět
Článek se načítá
markysek: radši v Pardubicích, myslím, že tam bude větší výběr. Díky za tip
Odpovědět
Holky, máte nějaký zkušenosti s místní potravinářskou školou (nevím, jeslti tento název je úplně přesný)? myslíte, že by tam bylo možný objednat cukroví?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Alisku, my se loni ve Slatiňanech brali - na nádvoří zámku - s variantou hnusnýho počasí se počítalo a vyšli nám vstříc, že by to mohlo být v zámku. Slatiňany max. doporučuju ;-) a místo Monaka bych doporučila restauraci v Trpišově :-) tam je to nádherný a dostupný + ubytování... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc Vas prosim zda by jste mi neporadily kde objednat svatebni dort. Klidne to muze byt v okoli Pci, Hk i Chr. Ma predstava je jasna - bud dort ovocny s zelem nebo potazeny mandlovou hmotou. Nesnasim maslove dorty a jeste ke vsemu s marcipanovymi ruzemi nebo s holoubky apod. Predem Vam moc dekuji!
Odpovědět
Zoly: já myslím, že většinou tam cukroví objednat jde, my máme ze školy koláčky. Cukroví ne, protože je svatba o prázdninách.
Odpovědět
katyne: to je pravda..prázdniny :-S ..úplně jsem zapomněla, že existují :-D A můžu se zeptat, jak ty koláčky vyšly cenově?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, chci se zeptat, zda nemate nekdo tip na hudbu do kostela (myslim treba smyccove kvarteto) v okoli pradubic? a za prijatelnou cenu? diky!
Odpovědět
zoly: je to jak která škola, my máme 300 za kg ale jsou fakt luxusní, známá měla myslím za 260 kg.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme včera prošli pardubická zlatnictví a byli jsme teda dost zklamaní, nikde jsme si nevybrali. Prošli jsme teda jen Třídu Míru, máte někdo prosím jiný tip? Chceme dost jednoduché prstýnky z bílého zlata a všude měli hrozně zdobené a jinak docela malý výběr.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj katyne, zkuste zajit za alesem rehakem! ja je videla v brne na svatebnim veletrhu a maji neuveritelne velky vyber krasnych prstnyku! maji i webky, kde maji jen malilinkaty vyber oproti skutecnosti!
Odpovědět
katyne: my jsme taky chtěli jednoduché prstýnky z bílého zlata a koupili jsme je v zlatnictví v Grandu (dole u eskalátoru) - v albu mám fotku.
Odpovědět
Ahojky holky, nemáme někdo dobrý tip na fotografa.....s okolí Pardubic ???? Ten náš, to nakonec odřekl... díky za odpovědi :)
Odpovědět
Ahojky, nemáte někdo z vás na vypůjčení bílé potahy na židle??? Moc je sháním....díky za odpověď....papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky,tak jak jde plánování,já už to mám za sebou tak jen menší rady prstýnky máme od řeháka http://www.alesrehak.com/ naprostá spokojenost jinak koláčky nám dělala jedna paní doma a byly výborné a poctivě namočené do rumu takže bezproblému vydržely přes týden,je z ohrazenic můžu kdyžtak dát kontakt když napíšete do ip jo a taky máme supr kameramana kdyby někdo měl zájem stačí napsat ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
Do jaké cukrárny si mám jít nechat udělat dort podle svých představ? Už máte někdo dort zamlubený?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Renco, zkus pani Marii Plecháčkovou z Hermanaku. Nevim jake mas predstavy, ale tahle pani je moc ochotna a rika, ze udela v podstate cokoliv. Cenove je to kolem 1000 - 1200kc za tri patrovy dort.Ja jsem od ni mela dort na zkousku a musi rict, z byl vynikajici. Byl krasne nadychany a moc jemny, neeee zadne hnusne maslaky. Jinak nekdy je lepsi mit dort radsi jedndussi (myslim ozdoby) nez si vymyslet buh vi co a pak byt zklamana. Tak potom dej vedet, jak jsi dopadla. Kdyby jsi chtela nejake blizsi info, tak mi napis do IP. ;-)
Odpovědět
nemáte některá tip na šikovnou kadeřnici???byla jsem u jedné na zkoušce a už nikdy víc:-)tak na rychlo sháním jinou....díky
Odpovědět
Ja jsem objednana na svuj uces ke kadernici Petre Flekacove, ma kadernictvi vedle Plzenky, byla jsem u ni na zkousce a byla moc sikovna,.. jestli chces muzu ti na ni dat kontakt
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?