Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlasim, ze dneska v Renu v pcich jsem si koupila posledni par tech bot, co ma markysek. UUUCH! posledni par a zrovna v mem cisle! no parada!
Odpovědět
Profilova fotka
crawler: šaty v milheimovce jsou super, ale asi z ruska nebo ukrajiny většinou májí mašli na zadku, teda aspon ty co jsem zkoušela já a navíc jsem se ani do jendich nevešla prsama, takový divný střich ale zkus to je to na druhé straně u billy žlutý barák po levé straně když stojíš zády k bille..já byla teda zklamaná vyhlídlý jsem taky měla, nakonec mám zamluveno v Janette u nádraží....co se týče bot u deichmana, sledovala jsem to celou zimu a nic jsem nenašla uspěla jsem v renu
Odpovědět
Profilova fotka
zabitulka: doufám že máš radost...a mají po výprodeji boty došli, jsem ráda že ti to tak vyšlo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda Všem Mohla byste mi některé poradit prosím. Nevíte jestli je možné se v salonech v Cr a okolí vyfotit ve zkoušených šatech? A jestli je vůbec šance sehnat šaty na takového trpaslíka jako jsem já? (cca 155cm) Díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
dablik: Netuším, kde se dá a nedá fotit (tuším, že u Lorene J v Pcích se fotit nedá), ale se šaty snad problém nebude - já mám 160cm to není o moc víc a něco naženeš podpatky - malých nevěst je hodně. Existuje tu i diskuze "malé nevěsty", tak se můžeš juknout na zkušenosti se šaty i tam ;-), ale dle mého to problém nebude:)
Odpovědět
Profilova fotka
crawler: jak jsi dopadla v milhejmovce a co přípravy, přidej tak nějaká fota
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj - nedopadla jsem nijak, páč jsem v neděli dostala chřipku :((( objednání jsem zrušila a půjdu tam až budu fit (zřejmě příští týden)...foťák bude, tak dám vědět:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak už máme oznámka připravená k rozdání, ženich má oblek za božských 3500 a fotografka se prý už taky těší
Odpovědět
Ahoj pardubické nevěstinky, v pondělí si půjdu pro termín...plánujeme až září, tak snad něco bude volné....Pomaličku začínám pronikat do tajů svatebních příprav a dost mě to azčíná děsit. Ráda bych tady našla taky takovou lehce vyděšenou "sparingpartnerku" na probírání svateních příprav třeba u kafe:) :-)
Odpovědět
omlouvám se za překlepy:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky neví někdo jak je to s výběrem hudby na pardubické radnic..musím jejich nebo možno svoje
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu dnes poprve aktivne, zjistuji, ze tech veci okolo svatby je nejak velice, takze dobre tipy a povidani s holcinami, co maji stejne radosti - starosti je bezva :-) Tudiz zdravim vsechny
Odpovědět
Článek se načítá
badbunny007: a uz máte vybraný termín?:)
Odpovědět
Profilova fotka
zoly: jojo a dnes už i zabookovaný. ale my se chcem brát v zámku Bílé Poličany. 18.7. :-) V Pardubkach se nam zadny objekt moc nelibil a hlavne potrebujeme neco se spanim. A co tvůj termín? A víte už kde?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
zoly: byli jste včera pro ten termínek? Chtěla bych se zeptat jestli tam bylo něco volného na září? Jdu se tam mrknout dneska a zjistit co a jak. Hlavně co po měn všechno budou chtít. =-)
Odpovědět
tucnakrm: ahojky:) jojo, máme 12.9. v 12:30...volna tam bylo podle mě ještě dost (nabízela nám dny-chtěla jsem jen soboty- 5.,12.,19.9., hodiny byly také docela volné). Šlo to hrozně rychle. Vlastně po mě ta paní úřednice nic nechtěla, jen OP. Hned jsem zarezervovala termín a dostala jsem domů k vyplnění dotazník a formulář. Ty máme spolu s rodným listem přinést nejdpozději 3 týdny před obřadem. Takže to bylo šupšup:) Překvapilo mě to, protože já ani můj přítel nemáme trvalé bydliště v Pardubicích, bála jsem se, aby s tím nebyl nějaký problém, ale vše v pohodě:) Tak už máme termín, konečně se mě začíná zmocňovat předsvatebí přípravová horečka:)) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zoli: Ahoj zuzi, teď mi psal Láďa že jsem položila otázku tobě. To je neuvěřitelné jak je svět malinký. Já jsem tam byla dopoledne a protože to chceme na zámku tak už tam měli jen tři volné termíny na září. Tak to máme zamluveno na 11.9. ve 13:00. To je ale nezkutečná náhoda. Ráno tam jdu ještě s Otou a dostaneme ty papíry na vyplnění. A ještě nějakou žádost pro schválení svatby na zámku.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jestli chcete vědět jak je to s hudbou na radnici v Pcích tak s nich jděte vymlátit ještěě jeden papír (seznam písní) ,nebo ho máte
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jen nějaké info pro vás. V sobotu 14.2. v Hradeckém Futuru se koná Svatební show. Je to od 10:00 do 18:00. Máme svatbičku v září a můj chlap tak semnou nechce jet. Prej jen samé šaty, účesy, kytky, líčení a to není nic pro něj.
Odpovědět
Profilova fotka
katyne: ;-) Já jsem byla jedou na hostině u Monaka, takhle šíkmo naproti přez silnici je taková větší jedno patrová buduva. Tam si vše zařizovali a dováželi sami. Byla tam celkem velká místnost. Na jedné půlce byli stoli pro 70 lidí a na druhé půlce se tančilo. O víc info se zkus zeptat v Monaku.
Odpovědět
Profilova fotka
hurá mám vyřešenou a naplánovanou hudbu na obřad hurá pán mi ted volal na příchod budeme mít poslední růži léta z Marty na prstýnkování there is love na gratulace láska na 100 let od lucky vondráčkové a na odchod pochod ze snu noci svatojáské a dokonce jsme si už vybrali i písničku na první tanec Storybook love z filmy princezna nevěsta....o další starost mín :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, co už to máte zasebou. Prosím o radu. Sestra se vdávla v roce 2003 a stěžuje si na fotky který si zaplatila na radnici. Jak jste spokojené vy? :-)
Odpovědět
badbunny007: my máme termín 12.9. na Pardubické radnici...docela se nám tam zamlouvá za obřadní síň...momentálně hledáme nějaou pěknou restauraci-penzion v okolí pardubic za rozumnou cenu, protože taky plánujeme část hostů ubytovat, jelikož jsou zdaleka....kdyby měl někdo typ, písněte.. ;-)
Odpovědět
tucnakrm: ahoj Renďo:) svět je malý:) takže to nakonec vyhrála taky radnice? :-) Na tu výstavu do toho Hradce se určitě nedostanem, tak naber letáčky, tipy a informace, at to proberem:)
Odpovědět
Profilova fotka
zoly: já mám taky svatbu s ubytováním, neprve jsme vybrali zámeček čivice tam se s náma nikdo nebavil (ubytování 1000 za osobu)..ale jsou tu ohlasy že to jde, dále penzion fajn ve svítkově...pán nemá páru o tom co svatba je klidně by hosty pustil do sálu bez ženicha a nevěsty a navíc vlastní alkohlo (slivovice víno chce zaplatit), nakonec jsme vybraly penzion pod vinicí to není nic nobl, ale pán je velice ochotný ubytování není 5* hotel ale na jednu nebo 2 noci jde (žádné novomanželské apatrmá), uvaří co chceš alkohol vlastní neřeší , výzdoba no nevím,ale jak jsem řekla pán je rozumný...poslední tip co jsem měla je penzion šenk (tam jsem už nedošla).......to bylo z těch co je ubytování do 1000...pak tu máš Birdie, zelenou žábu......ubytování v září bys sehnala možná i na kolejích (univerzity ne tam kde jezdí vlak :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Zoly: Jo jo bude to radnice. Otík je nerozhodný, ale teď už se to nedá vzít zpět ;-) ¨Neprve to byl jeho nápad se zámkem, tak já jsem samozřejmě nebyla proti. A když jsem to předběžně zamluvila tak, že zase na radnici. Takže neše konečné datum je 19.9.2009 ve 13:30, sice je to truchu pozdnější hodina, ale jinou hodinu na tento datum na radnici neměli :-( A tohle datum si snad ženich zapamatuje :-)
Odpovědět
tucnakrm:ja myslim ze je to pekne datum:) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky my jsme meli hosty ubytovane v trimu, bylo tam i pohosteni pri prijezdu, plus nedelni snidane, super ceny a personal v pohode, doporucuju. a ty drazsi pokojiky maji moc hezke...
Odpovědět
akral:diky za typ. Ceny jsou luxusni a prostredi vypada prijemne. Mohla bys mi jeste napsat neco blizsiho? jak to bylo s vyzdobou, vlastnim pitim apod.?proste jak ste to meli vy?:) ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?