Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
pokud je to na mě tak to nevím......v kolik jste tam byli?
Odpovědět
Profilova fotka
něco krátce po 9
Odpovědět
tak to jsme nebyli my, bylli jsme tam na 8. hod
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to byl asi někdo jiný,páč on šel sám,ale to neva co už všechno máte
Odpovědět
no ja uz mam zamluvene saticky,mame fotografa, na 99%hudbu.........tenhle tyden by melo prijit oznameni
Odpovědět
Profilova fotka
kdes byla pro šatky,já se nějak nemůžu pořád vybrat :-( víš z čeho se dá vybírat z hudby na radnici
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... co myslíte slušely by mi ty šaty ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mauketka: hele já jsem taky markéta a mám taky příjmení od B(koukala jsem matrikářce do sešitu) aby nám nespletli jména. jinak se uvidíme jdeme hned po tobě, jinak máme pokrok máme objednané svatební oznámení, objednané prstýnky, místo hostiny a mamka cukrářku a u švagrové zamluvený avybraný dort jsem toho za týden sdtihla co???
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky co je s váma
Odpovědět
ahoj holky,nám už vdaným jsem vytvořila novou diskuzi na pokec nejen už o svatebních věcech, tak vás tam holky čekám. dlouho jste se tu neukázaly. http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
krásné Vánoce !!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty zbývající jak pokračujete s přípravami
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
koukala jsem maukétko,že budete mít hostinu u kosteleckých,je to dobrá volba,bydlím hnedka vedle a vím,že tam bývají suprové svatby,dobře vaří a obsluha je taky dobrá
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,holky,přidávám se taky k pardubickým nevěstám. Jen mě překvapuje,že už vám dali na matrice termíny.Mě řekli ,abychom si přišli 19.ledna. Je teda pravda,že bychom chtěli svatbu na Kuňce,tak jestli to platí pro ty které nemají obřad na radnici? No doufám,že jsem něco nepropásla. :-(
Odpovědět
Ahojky, taky jsem pardubická nevěsta :-) lusyy, na radnici se dávaly termíny někdy na podzim, ale na zámek a Kuňku opravdu až teď v lednu, takže jsi nic neprošvihla :-) Koukám, že máš svatbu taky v květnu. Můžu se optat, co už máš zařízeno nebo aspoň nějak rozmyšleno? Mně připadá, že se to hrozně blíží a moc toho nemám, nějak nestíhám :-(
Odpovědět
Holky, nemáte nějaký tip na fotografa v Pardubicích?
Odpovědět
Profilova fotka
jancee,vzhledem k tomu,že ještě nemáme jistý termín,tak mám akorát plno nápadů v hlavě,ale konkrétně doma nemám vůbec nic,akorát košili pro ženicha. Takže všechno začnu řešit až po tom co dostanem termín a chtěla bych jít na ten svatební veletrh do ČSOB v Pardubicích. Potom to bude asi už rychlovka.Ale už začínám psát svatební noviny-už mám 20 stránek.Mě to připadá docela ještě za dlouhou dobu,ale ono to asi uteče rychle. Akorát si dělám starosti s hudbou,nemám ani žádný tip,nevíš o někom dobrým? A jak chystáš velkou svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám nové pardubandy: ) tak jak se připravujete a těšíte a co takhle dát nějakou fotečku do alba
Odpovědět
Na hudbu o nikom nevím, my to navíc ani moc řešit asi nebudeme, protože nebudeme mít takovou tu klasickou hostinu od oběda do noci, nýbrž nejdřív oběd a posezení s rodinou (cca 30 lidí) a pak večer "afterpárty" s přáteli. Takže hudbu budeme řešit asi nějakými CD s vybranou oblíbenou (a vhodnou) hudbou. Naštěstí všichni z našeho okolí chápou, že nemáme na velkou svatbu, takže to uděláme takhle a spokojení budou všichni. Do alba zatím není co dávat, protože kromě objednaných prstýnků nemáme nic hmatatelného. Vlastně by se tam daly dát různé nápady, to je fakt, jenže problém je spíš jinde - nemám čas :-( . Jelikož při práci ještě studuju vejšku, tak mě momentálně plně zaměstnávají zkoušky, ale hned jak bude po nich, tak se do příprav vrhnu naplno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já bohužel taky zatím do alba nic nemohu dát,jelikož jsou pouze nápady,ale zatím ještě nic zařízenýho. Holky ,neporadily byste mně ,zda se dá sehnat v nějakým Pardubickým knihkupectví knížku "Naše svatba?"- měl by to být něco jako deník,kalendář příprav atd... Děkuji za rady. A může to být i v nepardubickým knihkupectví. :-)
Odpovědět
lusyy, zatím jsem tuhle knížku viděla myslím jen v katalogu Popron (www.popron.cz). Ale zkus se poptat v knihkupectví v pasáží za McDonaldem. Jsou tam velice ochotné prodavačky a pokud nějakou knihu nemají, rády ti ji objednají (samozřejmě bez nějakých příplatků). Je dobré k tomu znát samozřejmě název a autora nebo vydavatele, aby to měly podle čeho najít.
Odpovědět
Profilova fotka
Díky jancee,do toho popronu jsem se dívala,ale taky nic. Prolezla jsem snad celej net a prostě nic,takže jedině zkusit knihkupectví,snad tam pomůžou a nebo ještě na svatebním veletrhu. I když ztrácím naději. :-(
Odpovědět
lusyy, nemohla by to být kniha Náš svatební průvodce od Veroniky Skalové? Tady je odkaz: http://www.popron.cz/index.aspx?gotoI... (Nedalo mi to a vyhrabala jsem ten katalog Popronu - taky jsem na tuhle knihu před Vánoci koukala, ale nakonec jsem si ji neobjednala). Možná to není přesně to, co myslíš, ale připadá mi to docela podobné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jancee,bohužel to není zrovna ona,ale mockrát děkuji. Ale mohla by to být docela dobrá náhrada. Pokud neseženu,tak asi půjdu do této,chtěla jsem to tak trochu jako deník,ale tam asi taky půjde vpisovat. Ještě jednou díky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevestinky z Pardubic a okoli... nezbyva mi, nez se k vam pripojit, trochu si postezovat a poprosit o radu. V srpnu jsme si sli s pritelem zamluvit svatebni hostinu v penzionu v Vasury Kolesech (u Kladrub nad Labem). Pani majitelka nam tehdy rekla, ze casu je dost, co vysilujeme, ze to staci zamlouvat az v lednu, ze stejne jeste nema kalendar. a v tom lednu, ze to nebude problem, ze pro ne jsou svatby prednejsi, podle nich pak teprve dela jiny program. protoze jsme byli cely podzim az skoro doted v cizine, taxem ji jeste v rijnu psala mejl, ze to opravdu 20.6.2009 chceme u ni a zda by mi poslala nejakou cenovou kalkulaci. na ten mi neodpovedela. dnes jsem ji sla volat a ten termin si potvrdit a ona mi oznamila, ze to je pozde, ze celej cerven je uz zabranej, ze 20.6. tam ma vystavu pudlu!!!! takze chci jen poukazat na (ne)serioznost tohoto podniku v jednani... a zaroven se tedy ptam, zda nekdo vite, doporucite nejaky prostor pro svatbu v 60 lidech, kde bude i moznost ubytovani (pro cca 30lidi aspon) a kde bude moznost jit i ven? (terasa) a nejake vyziti pro decka? a to v okoli prelouce, pardubic, hermanova mestce, choltic, kutne hory... svatba je v malinkatem kostelicku v Turkovicich. dekuji!!
Odpovědět
Zdravím nevěsty z pardubického kraje,jsem tu poprvé a některé,jak jsem se dočetla,máte zkušenost ze zámku Slatiňany.Můžete mi napsat podrobnosti.Jak jste ji objednali,jak hodně dopředu a taky za kolik.Jde mi jen o obřad.Díky moc ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj markytano,ráda bych dostala tip na dobrého fotografa,klidně mě to můžeš poslat na IP. děkuji.
Odpovědět
Ahojda budoucí ženušky z Pardubicka, připojuji se k diskuznímu kroužku, pže se taky budu vdávat ;-) snad 20.6.2009(stejně jako zabitulka. :)) Plánujeme to v Heřmaňáku v kostele a pak celý víkend slavení na Konopáči. Chtěla jsem Vás poprosit o kontakty na fotografy, hudební kapelky a DJ´s a floristky, květinářky. Rozpočet je poměrně nízký(když se občas kouknu, co jsou lidé schopni utratit za svatbu...) a tak pokud možno kvalitní a levné :-N Díky a pěkné připravování
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, Irsulko a neznas nekde v okoli hermanaku nejaky peknejsi prostor s venkovni terasou (pritel se prave rozhodl na svatbe nesetrit:-), kde by se dala udelat hostina a dalo by se tam i spat? kdyz si vzpomenu na nekoho, koho shanis a nemame ho my, tak ti dam vedet;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?