Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
dobré ráno, tak už jsem to také zkoukla, mě se líbí třetí a čtvrté ... ale ještě bych zkusila dál kouknout. vvvecna: času máš habaděj, zkus zkoušet dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju za info další salon na řade v listopadu bude štěpánka z chru.
Odpovědět
Profilova fotka
ty páté na fotce nevypadají nic moc,ale ve skutečnosti se tak nelesly a asi se mi líbíly nejvíce
Odpovědět
Profilova fotka
Vvvecna: Určitě bych šla do bílých šatů, šampaň Tě jakoby zadusí, kdežto v bílých šatech záříš :-) ;-) ... mě se líbí ty třetí i druhé
Odpovědět
Profilova fotka
gag: ty druhé byly překrásné,ale ne čistě bílá a byly těžké jaké jsou ještě dobré salony kam se mrknou,mrzí mě že dolce vita je zavžený
Odpovědět
Profilova fotka
ty třetí byly přes prsa trochu volné,ale to by zabraly,ale ta krajka nevypadla moc hezky,jako kdyby byla zapraná spíš bych brala ty druhé,ale půjčovné 12.500,-
Odpovědět
vvvecna: ceny v Belle jsou jinde, sice je to kvalitnější (i když píšeš že se ti zdály zaprané) ale já třeba jsem typ, který na jeden den kvalitu nepotřebuje, hlavně aby držely :-D V Chrudimi je štěpánka, kavalír a nejnovější je ve štěpánkově ulici - dolů z náměstí, od tamtud měla šaty milli, tak bych se mrknout taky šla. Prý v Chrasti něco je, ve Skutči - tam jsou starší modely a zase levné - no nevím no. Pohrab se trošku na internetu, něco objevíš. Máš asi podobnou velikost jako já, jestli chceš, pošlu ti na email, co sem vyzkoušela v jeanett, co u kavalíra a na perštýňáku v Pcích. u kavalíra teda tragédie - tam sem šla asi pozdě nebo nevím, ve štěpánce vlastně na mě nic neměli - všechno velký.
Odpovědět
Profilova fotka
zase si říkám,že za ty peníze musí taky nějak vypadat,ta nová v chrud. je angel,tam taky půjdu. Jinak budeš hodná,když mi pošleš šatky cos zkoušela ty
Odpovědět
Profilova fotka
Vvvecna: Napiš mi mejlovku, pošlu Ti fotky šatů, které jsme si nechávaly...jedny jsou 34/36...třeba by Ti padly do oka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vferkova@centrum.cz dikas
Odpovědět
vvvecna: tak sem ti poslala dva mejlíky, jen tak stručně a jasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: tak jsem to zkoukla a teda výběr fakt nic moc,to nemá cenu tam ani chodit : ( já snad nic nevyberu
Odpovědět
Článek se načítá
vvvecna: no v jeanett jsem byla na posl. chvíli, takže za ten malej výběr si můžu sama, ono jít tam měsíc před svatbou - no no ... kavalír - no já myslím, že no comment :-p :-D a perštýňák? tam sem měla problém s výškou - měli velikosti 34,36 ale na vysoký holky a moc se jim do zkracování nechtělo. a třeba tady na beremku se ti šaty co holky prodávají nelíbí? a zkus omrknout co nabízí gag
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak se tady z bms daji ty šaty vyzkoušet?Když jsou holky odjinud tak je to docela problem až mim gag pošle fotečky tak se taky mrknu
Odpovědět
tak já si nechala ušít na míru šaty a posílali mi je z číny :-D no jde hodně o míry, zajet si je vyzkoušet nebo se domluvit na vzetí zpět ... ale možnosti na zkoušky ještě máš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vvvecna, neco sem Ti poslala, ale nelekej se, vetsinou to jsou fotky, kdyz si holky prisly zkouset saty do kramu :-) :-D ...chtela sem, abys videla, jak vypadaji realne na postave...nejsou to vsechny...jeste minimalne dvoje Ti dneska nafotim, co mam doma
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, dlouho jsem tu nebyla ... jak se vám vede ? :-) Gag: Mohly bychom zajít na to kafčo, což ? ;-) Kredit: Jak pokračují připravy na stavbu ? 8-) Meni: Jak si užíváš rodičovství ? :-) Hhranolka: Jak se máš, Káťo, ty ... pracuješ někde ? Akral: V teplíčku je lépe, viď ? 8-) ;-) Ještě se nechystáš domů ... ? ;-) A copak je s Pepee ? Také tu asi dlouho nebyla nebo ... Doufám, že se máte všichni krásně !!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, ahoj Hanny...ty mi snad čteš myšlenky :-)))...včera sem na Tebe myslela, jak se asi máš...že jsem Tě tu dlouho neviděla...vše OK?
Odpovědět
Profilova fotka
gag : díky za fotečky,nejvíc se mi asi líbily ty bílé jako šlehačka,ale nevím,jestli by mi takové padly
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Gabčo ! :-) Mám se fajn, děkuji. ;-) A jak ty ? Něco nového ..? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře, že se máš fajn...není náhodou mimčo v očekávání? Já se mám taky fajn, až na prudění v práci, ale to je asi všude :-))) Vvvecna, ono to je o vyzkoušení :-)
Odpovědět
Hanďoooo, no tě pic, už jsem si říkala a mohla by si taky mrknout na modrou střechu pardubických nevěst - bys mohla poradit, když jste budovali :o) http://www.modrastrecha.cz/forum/show... Jináč my jsme pořád v etapě papírování, teď se mi scházejí - ale pomalu - papíry na ohlášení stavby, ráda bych k ježíšku základovku, ale to se pořád opakuju a posouvám si termíny ... uvidíme vvvecna: chce to hlavně zkoušet, určitě ti každá poví, že šaty co se nejvíc líbily na ramínku, nakonec nic moc a ty co by sis jich sotva všimla, sedly perfektně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj já vím
Odpovědět
Profilova fotka
ještě dotaz na boty,ty jste se koupily nebo jenom někde půjčily,já třeba vím,že bílé boty vůbec naunosím,ale zase je lepší mít nové a potom je tady zkusit prodat co
Odpovědět
Profilova fotka
hanny: jsem nezamestnana,.. na pracaku vyvecne: ja mela letni botky od tamanu za 200Kc,.. a nosim je stale :)
Odpovědět
já mám boty z chrudimský obuvy za 600Kč. Mám je schované dodnes - šaty jsem prodala tak alespoň boty mi zůstaly a měla jsem je jednou na plese. Podle mě se boty nevyplatí půjčovat, záleží na tom, jaké máš nároky, ale když jsou zdobenější šaty, je lepší jednoduchá bota. A teď se už ve výprodejích nedají sehnat botky? Já je kupovala na začátku září ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky sem si kupovala vlastní asi za 700...jinak nevím jaké máš číslo, nějaké páry bot mám ještě z krámu
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem boty vlastní, kupované za 400kč, občas jsem v nich i po svatbě chodila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včara jsem napsala maily do salonu prstýnek,že mám svatbu v dubnu a jeslti můžu už tedka jít zkoušet šaty,odpověděla mi přímo majitelka,že jo a už jsme si i dohodly kdy.Tak uvidíme jestli něco najdu : ) prej tam prodávají i botky,lae ještě jedme do polska,tak možná seženu nějaké tam
Odpovědět
Profilova fotka
Gag: Nee. 8-) A u tebe ? ;-) To jsem také ráda, že se máš fajn ! :-) Kredit: Nj, když na to nějak nezbývá čas ... :-p Tak alespoň, že se to někam posouvá, ne ? ;-) A jinak vše ok ? Hhranolka: Aha. A nic se ti nerýsuje ? Kolega teď sháněl někoho do potravinářského oboru, ale je to dojíždění ... :-| Vvvecna: super svatební botky mají v Chrudimi ve Štěpánce. Já jsem si je tam kupovala a tohle léto je ještě pořádně unosila ! Jsou super. ;-) A nedávno si tam na svatbu kupovala i kolegyně z práce a byla také spokojená. Mají tam asi největší výběr bílých bot široko daleko. 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?