Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně...ba nee..jsem úplně zapomněla...tak já nevím...tak jedině nějaký čtvrtek...protože určitě budete mít v pondělí 27. všechny dovču, když je pak v úterý svátek... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pěkné ráno...ve čtvrtek mám školení...snad to nebude na dlouho :-)...v pondělí dovču nemám, musím do práce :_((( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
23. taky nemůžu :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda,tak mi bylo řečeno,že takové figurky se moc z marcipánu dělat nedají,je piplačka,tak si spíš myslím,že se ji moc nechtělo,zatím jsem se teda ptala v jedný cukrárně a bráchovi známé.Prej to mám nechat udělat z perníku : ( ..ale ještě se poptáme.Jinak jsem se chtěla zeptat,jestli máte nějaké zkušenosti s ebay
Odpovědět
Profilova fotka
tak ctvrtek 30. rijna? nebo to se nehodi Kreditce? uz v tom mam bordel :-p nebo pondeli 3.11. hm? to je ale za dlouho :-)
Odpovědět
Nazdárek holky, koukám, že se nemůžete dohodnout na termínku..dejte to do kupy nebo vám vyrobím nějakej dotazník a každá zaškrtne dny kdy může, tak aby se holky dohodly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja zatim muzu vsechny navrhovane terminy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co všechny říkáte na čtvrtek 30. 10. ?! Prosím o potvrzení, ať víme, na čem jsme... ;-)
Odpovědět
pěkný ránko, tak já 30.10. zatím nic nemám, takže jo.
Odpovědět
Profilova fotka
Já zatim taky múžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj...30.10. v pohodě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám školení, ale přijedu později... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky bych mela byt free ;-) jeste misto. nebo plati Irish?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super, tak zatím já (Bambina), alisek (doufejme, že konečne dorazí :-D ), puspíík, sisstin, gag, akral, hhranolka, ......a dále??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky..a do ty irish se nasereme s kočárama? =-)
Odpovědět
akral: na mě neberte ohledy, já stejně makám do pěti, půl 6 a než bych se dostala do PCe tak je po všem ;-) vvvecna: já z ebay měla šaty ;-)
Odpovědět
vvvecna: a gilette fusion i s náhradníma břitama pro manžu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kreditko: tak Tě můžu vzít, myslím, že školení dřív, jak v pět neskončí...pracuješ hned vedle :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska otevřeli Reserved naproti Mekovi :-p
Odpovědět
gag: si hodná x-) ale to už nepracuju zase vedle ale jinde na melouchu, nikdy nevím jestli skončím o půl 6 nebo třeba v pět, ale teď mám čtvrtky zabetonovaný tím zubařem a rehabkama na který chodím od šesti - šrumec se mnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka nas proste nechce videt a nevi jak to okecat ;-( no v irsky je prave dost mista, myslim ze kocary nebudou problem...
Odpovědět
akral: :-p ale já to mám fakt na pendrek, ti pošlu kartičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kreditka se prostě pořád vymlouvá :-D ;-) Jasně že i já můžu, cca od čtyř od půl pátý, na čt mě akorát na čtvrt na čtyři objednali na kontrolu na gyndu po šestinedělí :-p :-D ale vůbec nevím, kde ta hospůdka, o které se bavíte, je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dneska jsme se vrátili z Egypta - to je ale teplotní šok ]-( Na srazík se také hlásím, moc ráda vás zase uvidím x-) hanny: teda, to jsem zvědavá, až nám prozradíš o co jde ;-) meni: to to letí a koukám, že Matyášek pěkně roste :-) hhranolka: gratuluji k pozemku a držím palce ať brzy začnete stavět puspiik: gratuluji k práci a přeji ať se daří a žádný stres ;-)
Odpovědět
Kredit můžu tě nabrat v Chr a okolí a dofrčíme do pce. a nazpátek taky..jedem stejným směrem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky pepee, taky v africe? :-) nam dneska prsi, tak je nuda :-( ale prileti za mnou v noci draha polovina x-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: no tak to uz nuda nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
druha polovina,.. tak to je parada! ;-) holky az napevno dohodnete datum cas a misto, tak to prosim radne zvyraznete ;-) at vim, kam prijet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, pěkné pondělí...dejte pak vědět co a jak... Alisek: S kredit je to těžké, taky jsem ji nabízea, že ji vezmu do Pardubek i zpět, ale nechce... :-( Vítám cestovatelku peppe, jak bylo?
Odpovědět
No, já už jsem si tu rehabku jednou přeobjednávala, předtím mám brigošku a pak jdu na tu šestou na rehabku, takže to je fakt pitomý, já to zkusím nějak pořešit, popřemýšlet, ale nic nezaručuju a už vůbec neslibuju. Holky, už řešíte ježíška? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?