Menu Forum

Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

4. zář 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
Registrovala se 30. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 354 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
Registrovala se 30. května 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 354 příspěvků a 2 alba. Má 25 přátel. Region Pardubice.
 gag : a to se jim potom ta prísavka vrací nebo ne
myslela jsem právě,že bych si ji potom dala na stůl,tak jsem ráda,že to takhle jde
6. říj 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
Registrovala se 23. června 2006 na beremese.cz. Přidala 439 příspěvků a 2 alba. Region Chrudim.
  • Svatba byla 8. července 2006
    Na radnici v Chrudimi, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
gag
Registrovala se 23. června 2006 na beremese.cz. Přidala 439 příspěvků a 2 alba. Region Chrudim.
 jee, ahoj zdezli...koukám máš nové foto v pasu emoticon) a moc Ti to sluší

vvvecna: tu přísavku Ti samozřejmě půjčí, ale musíš ji vrátit
6. říj 2008 ve 12:15  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
fotoportrét
fotoportrét
gag
 nebo pokud si budeš chtít nechat např. kytici usušit, tak si kup vlastní přísavku http://www.svatbadekor.cz/?p=productsList&iCategory=80&sName=Floristicke-potreby-pro-aranzovani , a pak Ti zustane celá kytice emoticon
6. říj 2008 ve 12:16  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
 to já si budu nechávat sušit jenom tu mojí,ale chtěla bych ji nechat usušit mrazem nebo jak se to jmenuje
tu z auta dám jenom na sv.stůl a potom to už je jedno
6. říj 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 18. srpna 2007
    Na Pardubické radici, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
meni
Registrovala se 8. května 2007 na beremese.cz. Přidala 762 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Taky jsme měli přísavku, pak jsme jí vraceli, v květinářství si na to brali zálohu. Kytku jsme si pak na auto dávali sami a doma jsem jí ntaky sušila... emoticon

Matýsek mi pěkně roste, už má v měsíci (včera jsme měsíc akorát oslavili) pět kilo emoticon , pěkně se pronese, a zrovna chytnul rýmu, tak si docela užíváme, jak nemůže pořádně dýchat, tak je protivnej, no jo.
Jinak jsem si na něj koupila Baby vak, tak ho v tom občas doma nosím, a jsem s ním hrozně spokojená, majel je v tom docela klidnej a usíná v tom. Jen moje záda pod jeho vahou začínají trpět emoticon
6. říj 2008 ve 12:40  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
fotoportrét
fotoportrét
gag
 meni. tak to je pěkný macek emoticon))...chudák s rýmou...jak jinak, už máš režim a zvládáš? emoticon
O baby vaku i o sedačkách sem slyšela samá pozitiva, asi ho taky v budoucnou zakoupím...
6. říj 2008 v 15:06  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 688 příspěvků. Region Pardubice.
    Region Havlíčkův Brod
 Hoj ženy emoticon

tak taky sme měli přísavku, jen nám moc nedržela a radši sme kytku sundali a to byla prťavá emoticon

tý jo, Matýsek je fakt klacek ale nádhernej... strašně se mi líbí foto jak je v tom látkovým křesílku a kolem má botanickou zahradu emoticon Taky sem Luci koukala, jakou máte zoo emoticon

Gag: jak se daří? dlouho jsem tě nepotkala, si ještě na modráku?? A jak jde salon?

vvvecna: máš v plánu taky dolce vita nebo jak to je v třemošnici, tam se nám s meni líbilo, i když já už šla fakt na poslední chvíli. Naopak se mi nezdá, že běháš po šatech moc dopředu, já šla 2 měs před a už byl problém, spousta šatů byla zazálohovaná.

Akral: já se cu taky pražíít na sluníčku a teplíčku emoticon

Hhranol a co ty a práce? emoticon
6. říj 2008 v 15:17  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1395 příspěvků a 1 album. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
  • Svatba byla 20. července 2007
    Muzeum Hradec Králové, Region Hradec Králové
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
Registrovala se 21. ledna 2006 na beremese.cz. Přidala 1395 příspěvků a 1 album. Má 61 přátel. Region Hradec Králové.
 akral nas navdadi a pak ani nenapise, jake tam ma pocasi emoticon
ja stale nic,.. ja stale hledam emoticon
6. říj 2008 v 15:23  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 hhranolka: a jak to máte s domečkem? já pořád ani nestavím emoticon
6. říj 2008 v 15:24  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
 no,.. nechtela jsem to jeste nikde rikat, dokud nebudeme na katastru... ale kdyz se ptas emoticon tak dnes jsme koupili pozemek !!! emoticon emoticon emoticon mame podepsane smlouvy ,.... hura!!! emoticon
6. říj 2008 v 15:32  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 emoticon a že se zeptám zrovna dneska co? emoticon

tak gratuluju, já to taky nikde nevykecnu emoticon a projekt teda máte jasnej nebo nad ním teprve podle pozemku budete špekulovat? a smím se zeptat kde zapustíte kořeny, vysadíte strom a ... ??? emoticon

já teď čekám až mě odevšat odepíšou a hodím to na stavební - Ohláška stavby. K ježíšku bych si hrozně přála základovku emoticon emoticon emoticon
6. říj 2008 v 15:38  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
 to jo,.. vychytala jsi,.. mame to asi 3 hodiny emoticon podepsane emoticon
projekt zacneme resit ted,.. nejakou prestavu mame,... budeme to muset dat profikovi, aby to nakreslil,.. no a hlavne cena, jestli jsme si nevymysleli neco draheho...

bude to vysoka nad labem emoticon

vy jste o dost napred,... zavidim ... budete si stavet sami? nebo firma?
6. říj 2008 v 15:42  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
fotoportrét
fotoportrét
gag
 tak to gratuluji k pozemku emoticon)), první krok, pak už to jede jak na drátkách, jééé, jak já bych zase stavěla a spoustu věcí udělala jinak emoticon))) emoticon

Jj, kredit, stále jsem na modráku...máme posunutou pauzu na oběd mezi 11-12, proto jsme se možná nepotkaly...jinak salon už dlouho nemáme, jsme to celé odprodaly jako firmu, sem nestíhala...teď mám klid, čas atd... emoticon))
6. říj 2008 v 15:45  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 Káťo, my to budeme stavět svépomocí, ale máme durisol, takže hrubá bude rychlovka, snad rychle střecha, okna, dveře a pak vnitřky, to budeme určitě nějakou odbornou radu potřebovat. No já si připadám jak hroznej lajdák, máme koupený projekt, máme představu o částce ale to si jen tak střílíme od boku a prý nějaký odhad ceny lze nechat udělat ale cca za 10tis. chcete bungalov nebo patrový?? koukala sem ti na střechu emoticon

Gag: spokojenost je to hlavní a jinak ten salon funguje pod někým jiným v tom kateřinským podchodu? já se po chrudimi sotva dostanu a to bydlím kousek od kateřiny emoticon
- vy máte taky baráček?? (teda taky emoticon ) tu někde přímo v Chrudimi nebo u? Divím se že se ti chce do stavění znova emoticon emoticon
6. říj 2008 v 15:50  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
 kredit: urcite patrovy,.. uz se hrozne tesim emoticon parkovani bude u domku-ted mame co delat, abychom se nekam vmackli na parkoviste u panelaku, vic pokoju nez mame ted,... teraska emoticon
uz aby byly na pozemku hoteve site a my mohli zacit,... my teda budeme stavet s firmou,... nejsme moc manualne zrucni emoticon
6. říj 2008 v 16:52  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
fotoportrét
fotoportrét
vvvecna
 kreditka: do dolce vita jsem chtěla zajít taky,ale na stránkách mají napsáno,že jsou na mateřské a tedy mimo provoz,tak nevím,zkusím tam potom zavolat a uvidím co mi řeknou
6. říj 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Ve Slatiňanech, zámecký park, Region Chrudim
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
Registrovala se 22. června 2006 na beremese.cz. Přidala 540 příspěvků a 2 alba. Má 35 přátel. Region Chrudim.
 ahojky holčiny, japak se máte, co je uvás nového?
koukám, že se tu čile staví emoticon..my máme ted buknutej pozemek a čekáme už jen na vyměření a do konce září je snad už náš...takže unás je taky nejdiskutovanější téma dům..projekt..atd..Kde budete holky stavět???
6. říj 2008 v 19:36  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
meni
fotoportrét
fotoportrét
meni
 Kredit: Mirkův odhad na vaši stavbu svépomocí je tři miliony emoticon , kolik počítáte vy?
6. říj 2008 ve 20:48  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
 meni to je vtip? kredit? posli mi prosim vas projekt emoticon
6. říj 2008 ve 22:05  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
fotoportrét
fotoportrét
gag
 kredit: Odprodaly jsme to do Ústí nad Labem, dvě holčiny tam otevírají salon, takže to celé odkoupily...což bylo super (teda asi šest šatů jsme nechávaly, byly ještě zamluvené na srpen a září).
Jinak bydlíme v Chrudimi, nahoře ve Vaňkovce (když vyjíždíš z Chrudimi směr Heřmanův Městec)...a už 4 roky, to to letí...jinak stavět znovu, spíš si člověk časem uvědom co všechno potřebuje a co je zase zbytečné atdd...atdd...takže bych spíš předělávala emoticon emoticon

všem pěkný den emoticon
7. říj 2008 v 06:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 tak my taky patráčka, nejdřív mi přišel tak akorát a teď si říkám jestli to pro nás není zbytečně velký, ale je to nějakých 8,2x11 myslím. Pane bože Luckooooooooooo emoticon

My se chceme vejít do 2mil. i s koupelkama a kuchyní emoticon Na stavebnici sme dostali cenu, Kája by to měl stavět takže montáž by měl dostat zaplacenou. Na omítky, štuky a betony do podlah by mohla být cena tak 40% dolů, okna a dveře budou průser, těch máme jak nasr...no a střecha snad bude ok, někoho spolehlivýho a šikovnýho na to taky máme. Vodu, kanaldu a plyn - to máme šikulu na práci i matroš, ve velkoskladu s elektr. zbožím (kabelama, světlama atd.) dělá Kájův tatík a navíc tam má slovo můj daň. poradce, tak snad emoticon

Káťo, nemám to v el. podobě ale hodím odkaz emoticon
http://www.futur.cz/katalog-domu/patrove-domy/patrovy-dum-michaela.php
máme tam drobný úpravy - schodiště bude betonový, šatna dole nebude - bude pod schodama, výkus na terasu u jídelny nebude - stěna bude rovná a francouzský dveře budou otvíratelný jen z kuchyně. Terasa bude obdélníková.

Luci, v katalogu je odhad tuším 2600tis. od firmy, co sme se bavili s člověkem co si taky stavěl durisoláka a dělá v tom, tak říkal že to stáhneme. Myslíš že by Míra mohl rozepsat kolik na co počítá?? emoticon

gag: to je super, když prodat tak vše, to se Vám fakt povedlo emoticon No tak to by si potom mohla házet zkušenosti, co třeba zbytečné je ať se vyvarujeme a co ti moooc chybí a na co bysme neměli zapomenout emoticon

ali: myslíš že stihnete září?? emoticon No, každopádně je to super, budeme tu mít co rozebírat, inspirovat se, jen doufám že když mám první projekt, nebudu poslední bydlet emoticon emoticon My máme pozemeček ve Slatiňanech, uprostřed Slatiňan při hlavní emoticon
7. říj 2008 v 07:48  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
 kredit...přepsala jsem se..nebo spíš mi ještě nedochází, už je říjen..fuj to letí. Koupit bychom ho měli do konce měs. října emoticon . Celej letošek jsme sháněl ipozemek, užmě to ani nebavilo aříkala sem že koupíme v Chrudimi byt a bude to. Nakonec se poštěstilo a máme pozemek který jsme si představovali...jediný negativum je že je to dál od Chrudimi než jsme chtěli. Je to mezi Hlinskem a Trhovou Kamenic..Rváčov. Ale mám nadosah golf.hřiště, tak mě to těší.
Nemlii bychom si založit téma na modrý střeše...nevěsty z pardubicka staví emoticon
7. říj 2008 v 08:32  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
fotoportrét
fotoportrét
hhranolka
2
 tak devcata,... at neporusujeme pravidla,... tohle jsou stranky o svatbe,.... takze sup na modrou strechu emoticon

http://www.modrastrecha.cz/forum/show.php?vThreadID=72973&vOffset=0&vGotoLast=1#end
7. říj 2008 v 08:38  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 ali utíká to strašně emoticon Je mi jasný, že si myslela říjen emoticon Hned mě napadlo, že jestli budete mezi Hlinskem a Trhovkou, tak to budeš mít kousek na golf emoticon Tímhle směrem budeme mít hezký zimy emoticon ale je to vysočina a tam je krááásně.

Což o to, na nový téma už by to nejspíš bylo, ale aby pak nebylo pusto jak tady, tak tam emoticon Kde Ali budete oblítávat svatebko, pod co budete spadat?
7. říj 2008 v 08:41  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
alisek (36 r.)
 tak šup na modrou střechu..sem určo budem taky chodit, tady se rozebírají jiné podstatné věci než cihly atd. emoticon
7. říj 2008 v 08:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 sem tam emoticon
7. říj 2008 v 09:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
  • Svatba byla 20. prosince 2008
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
Registrovala se 30. května 2006 na beremese.cz. Přidala 1934 příspěvků. Má 4 přátele. Region Pardubice.
    Region Pardubice
 Ahojky, v tunisku je krane, teplicko, slunicko...

jinak chvalim "strecharsky" napad, ale aby nam tu chudak vvvecna nezustala nadobro sama... emoticon
7. říj 2008 ve 20:49  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
gag
fotoportrét
fotoportrét
gag
 Ahoj Akral, tiše závidím emoticon emoticon ...ikdyž nám dnes taky slibují sluníčko emoticon
8. říj 2008 v 06:55  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
akral
    Region Pardubice
 Dobré rano Gag, nam taky, ale zitra uz ma preprachat emoticon
no prijeli sem holky z Vysociny a rikali ze bylo minus pet....se budu bat domu emoticon
8. říj 2008 v 07:03  •  Svatba byla v prosinci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
fotoportrét
fotoportrét
kreditka
    Region Havlíčkův Brod
 Brý ráno,

dneska tatík trochu stěrkou musel pucnout skla u auta, zatím tu je mlhavo a škaredě, ale taky jako Gag doufám ve sluníčko emoticon

Včera celý den úplně blblo beremeko + střecha i kůň, já z toho byla tak nervní, kor když se založila střecha emoticon
8. říj 2008 v 07:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš