Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak utery srazik... ja, Hhranolka, Meni, Zdezli.... a dal? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem blbec,.. v utery jedu s babickou k doktorovi... :-p nemuzu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí nemůžu já, o půl pátý jdu k doktorovi, tak středa?
Odpovědět
Profilova fotka
to zas nemuzu ja, mam vinarnu... tak ctvrtek?
Odpovědět
Profilova fotka
za mě může být...
Odpovědět
Profilova fotka
Ve ctvrtek uz budu v Nemecku... :-( Ale to mate jedno, srazik zvladnete i beze me - ja se pridam nekdy priste! x-) Dnes jdu na posledni zkousku satuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
meni a kde a na kolik mas dr? ze kdybychom to udelaly nekde blizko(v pondeli), abys za nami dosla... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
V pondělí mám o půl páté, a vzhledem k tomu, že bude doktor po dovolené, tak si nemyslím, že během půl hodiny vypadnu. Bych to viděla tak na šestou odchod odtamtud, a to si ještě nejsem jistá :-N , jinak u Kostelíčka, prakticky ve středu města, takže na Perštýňák by nebyl problém dojít, ale abyste tam pak ještě byly... Jinak jsem dnes testy zakoupila, takže zítra bysme se mohly někde srazit na předání... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bychom tam urcite byli o seste, kdybychom se sesli kolem pate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,... pondeli muzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, :-) já bych v pondělí měla mít taky volno ... 8-) Ráda vás zase uvidím. ;-) A samozřejmě i nové novomanželky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhé době Vás jdu zase pozdravit...v pondělí bych mohl i já... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Bambi, to by bylo super, takže už by nás bylo: Meni, Hanny, Akral, Hhranolka a Bambi? Co Zdezli a Mili? Pepee písnu, třeba bude moct taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by bylo fajn, kdyby mohla i Pepee...Mili je na svatební cestě, nebo ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee by mohla, staví se tu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uz jsem pomalu na pokraji sil a to nas to nejhorsi zitra teprve ceka...uz mi jde ze vseho hlava kolem :-N Nevim, zda se tu zitra jeste stihnu stavit...budu toho mit tolik co na praci! |-| A ted jsem jeste videla tu predpoved! HRUUUUUUZAAAAA :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zdezli, hlavně se nenervuj, všechno dobře dopadne, kdyby jsi se tu už zítra neobjevila, tak hlavně klidnou, pohodovou svatbičku x-) Myslíš, že bys s námi v pondělí srazík stihla? ;-) To budeš plná dojmů ze svatby... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasny kvuli zdezli prece je v pondeli aby nam nestihla prchnout... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Zdravím vás po dlouhé době ;-) V pondělí můžu, moc ráda vás uvidím, i nové novomanželky x-) V kolik a kde se sejdeme?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pokud by nevadilo, taky bych ráda přišla.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně, přijď ;-) Nějaké návrhy na místo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee: To je super, že také příjdeš ! ;-) Daika: No jasně, přijď ! ;-) Já bych navrhla Evropu na Pernštýňáku ... 8-) Akral ví proč, že ? :-D Jakpak asi Zdenďa ...? =-) Možná už má po obřadu ... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Daika co je to za otazky, to je jasnacka, kazda duse dobra :-p Hanny ja nevim... =-) =-) =-) vim, ze uz minule jsi ji chtela, ale duvod mi nedocvakava... :-o a jak v Evrope vari?
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: No přece ta ledová káva se zmrzlinou..! :-p x-) :-D A myslím, že vaří dobře. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jooooo :-D :-D 8-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, vařej tam docela dobře, občas tam chodíme na obídky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz je to za mnou! Byl to krasny den...diky desti jsme museli trochu pozmenit puvodni plany, ale nastesti neprselo na zamku, takze fotecky budou super! Zpocatku to sice vypadalo katastrofalne (dest, zapomnela na me moje kadernice, kterou jsem musela nahanet telefonem a budit), ale pak uz vse klapalo jako na dratkach: krasny obrad, na kterem jsem i slzicku uronila (pote co se dojal Andreas, kdyz me videl), pro gratulacich uz breceli vsichni, potom super oslava, vyborne jidlo, vynikajici kapela, Nemci i Cesi spolu jedli, pili, jodlovali, tancili, hrali hry, pripravili pro nas spoustu prekvapeni a krasnych darku - jsem tedy stastna mlada pani! :-) :-) :-) Manzel me pak jeste prekvapil perlovym nahrdelnikem, nausnicemi a parfemem, masazi, svickami a krasnou svatebni noci ;-) ... jak rikam, po hroznem zacatku, dokonale finale! :-D Doufam, ze uz brzy budu mit fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky zdezli , gratuluji ti ke svatbičce,jsem ráda,že i přes ten déšť to bylo hezké a skoro dokonalé. Vždy se nějaká ta chybička najde
Odpovědět
Profilova fotka
taky fratuůuju zdezli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co to bylo za slovo? :-o do cestiny prelozeno to melo byt gratuluju :-) holky v kolik zitra? na ctyrku? Evropa?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?