Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: Gratuluji mladá paní ! :-) ;-) Super, že se vše tak povedlo. :-) Nové Hrady jistě nezklamaly, viď ? 8-) A těším se na fotečky ... x-) Akral: Asi bych to měla stíhat ... při nejhorším bych opět dorazila tak kolem půl páté. ;-) Uvidíme, co ostatní, já se přizpůsobím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem! Mili a Zdezli: Hodně štěstí v manželství !!!!! :-) My se včera vrátili, a koukám, že bude srazík :-) když mi povíte kdy a kde tak bych taky přišla a donesu něco fotek :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Dokážete mi poradit, kam v Pardubicích na gelové nehty, prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli taky gratuluju k vydařené svatbičce - a šup šup obrázky do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda, diky za gratulace... ;-) Fotky od profesionala budu mit az za dlouho, ale pokusim se dnes nebo zitra vlozit sem par fotek od kamaradu, at si taky smlsnete ;-) :-D Hanny: Nove Hrady byly pohadkove, vsichni byli obradem i prostredim nadseni! A my vubec nejvic!!! Ted uhanime do Myta pro OL! Tak zatim!!! :-p
Odpovědět
Profilova fotka
holky,.. co ten sraz? je dnes nebo ne? pokud jo,.. od kolika a kde???
Odpovědět
Profilova fotka
no ja myslim ze je :-) dneska v Evrope, ode ctyr? :-N ja s tim pocitam...
Odpovědět
Profilova fotka
snowiel, hezký nehty a skvele drzici dela Cermakova v pasazi sv.jana za McDo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,.. tak na me nekde mavejte :-D nemam zdani kde je evropa,... ale na pernstynak trefim,.. tak budu hledat
Odpovědět
Profilova fotka
je to ta nejvic dole, od zelene brany po prave strane, nejvic naspodu ;-) a pry tam delaji nejlepsi ledovou kavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: To poznáš, když stojíš zády k radnici tak je to naproti úplně vlevo :-) evropský dům :-)
Odpovědět
Profilova fotka
puspiik, to znamená "taky prijdu"? :-) tesim se na Tve fotky
Odpovědět
Článek se načítá
jej, akral, děkuju za typ... neměla bys na ní ještě kontakt, prosím prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
JASNY ZE MELA 723528250 ;-)
Odpovědět
jupiii, dekuju, jsi zlata! jdu hned volat:)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: já už psala nahoře, že přijdu :-) Taky se těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rado se stalo ;-) tak fajn jsem se ukoukla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, je krásně, tak to budeme asi venku na zahrádce, což ? ;-) Budete tam tedy už na 4 hod. ?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jj :-D
Odpovědět
ahojky holčiny, jak se máte? koukám, že dnes podnikáte srazíka. Taak všechny podravuju.
Odpovědět
Profilova fotka
a nedorazis?
Odpovědět
my dnes letíme balónem ...náš svatební dar...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé a kam? a odkud? to mate krasne pocasko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! puspiik: těším se na fotečky x-) mili a zdezli: gatuluji ke svatbě! :-)
Odpovědět
letíme nejspíš z Nasavrk směr Chrudim ale cíl není nikdy stanoven ;-) tak se uvidí. Počasí nám šlo báječně. Tak až uvidíte na obloze červený balón Balonklub, tak to jsme my. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my budeme z Evropy, mavat ju? v kolik letite? :-D
Odpovědět
letíme po šestý hod. vpodvečer..to už pomalu budete v tom nejlepším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani, já opět hlásím, že dorazím tak na tu půl pátou. Dřív to nestihnu ... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Alisku, tak pěkný let ! ;-) To bude určitě paráda ! Taky bych se ráda proletěla ... musí to být super ! ;-)
Odpovědět
děkuju vám holky, chtěla sem vás překvapit a přijít ale včera večer nám volali, zda nechceme letět..tak snad příště..to už bude na srazíku i Meni s mimčem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?