Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dorazím nejdřív na pátou, jen na chvilku, musím zase mazat dál... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky rada jsem Vas videla, Kati mysli prosim na me ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alisku, jasně, že už budem s mimčem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A jaký byl let? ;-)
Odpovědět
Holky let byl suprovej, západ slunce..romantika..moc se nám líbil, pak přihodím nějakou tu fotku. přistáli jsme za Slatiňanama u betonárky.
Odpovědět
akral: nevis, jestli neni pani Cermakova na dovolence? Cely vcerejsek ani dnes se ji nemuzu dovolat, porad mi padaji hovory do hlasovky:( a moje nehty uz jsou zoufaly.. :-| :-S
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to nevim snowiel, nemas cestu kolem, ze bys tam mrkla?
Odpovědět
akral: jj, to bude asi nejlepsi, stavim se tam cestou z prace... Najdu to v pasazi asi lehce, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
jestli neni jeste pozde, je to jako kdybys sla na dvorek za casablancu, tak ten maly oranzovy domek vpravo... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně vytvořila album :-) Jinak sraz byl super :-)
Odpovědět
puspiik: už sem tě očumíkovala ;-) Ten nápad s tou lodí byl fakt výbornej, hrozně se mi taky líbí ta Vaše výzdoba stolů a dortík. A víc sem ti napsala do gratulace :-p :-D
Odpovědět
akral: aha, tak ja zapadla nadsene do Slunecnice a nehtarku jsem nahanela po telefonu, myslela jsem si, kdyz ma pani Cermakova porad vypnuty tel, treba uz tam nepracuje:D tak to zrusim a dnes si udelam vylet na spravny misto:D:D:D Diiiiiiky, zes mi to napsala!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes jsem se zde konecne zaregistrovala. Doufam, ze se k Vam muzu pripojit do diskuze. Ja svatbu teprve planuju....v podstate jsem cerstve zasnoubena a obrad bude nekdy na jare/v lete 2009, teprve vybirame misto a az najdeme to prave, tak zacnu hledat termin. Zatim u nas vede zamek v Chlumci a Restaurace na vysluni....ale porad se nemuzu rozhodnout. Chtela bych Vas poprosit pokud jste nekdo mel svatbu na jednom z techto mist a nebo budete mit, zda by jste mi zodpovedeli nejake otazky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zajici: vitej do diskuze! Restauraci Na Vysluni mohu jen a jen doporucit. Meli jsme tam svatbu v patek a byli jsme spokojeni na 101% - nase svatba byla narocna (cesko-nemecka), ale v restauraci nam vysli ve vsem vstric, jidlo bylo super, vse dle nasich predstav!
Odpovědět
Profilova fotka
Mimochodem...zalozila jsem provizorni svatebni album...jen tak na ochutnavku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: já už to viděla! Moc vám to sluší, šaty jsi vybrala oravdu dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: mockrat dekuju! ;-) Taky to dalo prace, ale to si asi umis predstavit ;-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezi: jsi uplne jina, nez na fotecce, co mas v profilu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslis???!!! Jak ...jina??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No vypadáš mladší x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli: strašně ti to slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, vidite, a to jsem mela den pred svatbou narozky, takze jsem vlastne starsi, nez na fotce v profilu ;-) Dekuju, meni :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo,.. mladsi, hezci,.. hubenejsi :-D na fotkach ze svatby, nez na fotce v profilu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolka: :-D :-D :-D Tak to potesi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych to nepsala, kdybych si to nemyslela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jak to tak posloucham, asi si zmenim fotku v profilu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli - vypadáš náááádherně, fakt vám to moc sluší!! btw. maličko jsem aktualizovala fotky v albíku, ale už mě nebaví, proto jsou na přeskáčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdezli: Musim rict, ze Vam obema to mooooc sluselo - nadhera. Moc hezke fotecky! Mohla bych se Te zeptat okolo hostiny. Libi se mi, jak jste meli nazdobene stoly. To Vam delal personal v restauraci? Ty maslicky na zidle jsou Tvoje, nebo restaurace? A uzavreli Vam restauraci, nebo se tam pohybovali i cizi lide? My mame objednanou dost rokovou kapelu, meli jste nejake problemy s majiteli, ze by Vam po 22h rekli at kapela hraje tiseji? Pokud to neni tajemstvi, rekla bys mi jaky Vam udelali rozpocet, popr. cenu na osobu. Predem dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli : Moc ti to slušelo,mělas krásné šatiky,nádhernou kytičku a úžasný účes.Manža taky vypadal dobře,krásně sladění
Odpovědět
Profilova fotka
Zdezli, nevím, jestli mi to uniklo či co, ale pročpak jsi nebyla na srazíku ? =-) A už jsi v D ? Jo a mimochodem, na svatebních fotkách jsi opravdu úplně jiný člověk ! 8-) :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?