Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, včera to byl fajn i když jen v malém počtu :-) Chci se optat, jak tak koukám na ty svatební fotky, tak bych chtěla vědět proč jsou na stole na hostině ty (čokoládové)mince? Má to nějaký význam? Já pořád objevuji něco nového, minule jsem se skorotchyně ptala co že jsou to ty roháky co budem dělat :-D njn
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak se omlouvám, že jsem nepřišla..ale pak nešel kůn, a pak jsem na to zapomněla úplně..a přijde mi novej kočár, tak jsem trošku out of money :-S
Odpovědět
Ahoj holky, potřebovala bych nějaký tip na hudbu na svatební veselí. Nemáte náhodou něco v merku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj...my mame http://www.georgeco-music.com Rozhodli jsme se pro ne, protoze maji dost siroky repertoar a zpivaji i cizojazycne (tedy nejen aj, ale i nj, ij ci sj). Doufam, ze nebudeme litovat.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jakej byl sraz? tak si predstavte, ze jsem mela mit v patek promoci a misto promoce me vezla zachranka rovnou na JIPku- devcata drzte se,.. mela jsem plicni embolii a malem jsem +.... manzel mi zaridil internet do nemocnice, tak s vami muzu alespon kecat, tak doufam, ze sem nejaka prijdete :)
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolko! Mě úplně přeběh mráz po zádech! Ale hlavně, že jsi v pořádku. To všechno ten zánět žil?
Odpovědět
Profilova fotka
doktori nevedi,.... zily mam totiz ok dle vysetreni, ktera udelali
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně aby ses uzdravila. A kdepak ležíš? Doufám že v Hracdci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,.. lezim v hradci
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře :-) A co ten červenej diplom, už máš doma? Já teď mám spoustu zkoušek a mám hlavu v pejru. zvlášť ta včera byla vypečená ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
diplom nemam, ten se prave daval ve chvili, kdy jsem bojovala o preziti, takze uvidim, snad mi ho ve skole schovaji :) jo a cervenej urcite nebude :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Aha :-S Promiň. Ale hlavně, že nějakej, viď?! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jasny,.. dulezity ze je,.. nebo teda bude :-N snad je nekde peclive schovanej a ceka na me
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hhranolko! já nestačím koukat, to je mazec... :-o hlavně abys byla brzo v pořádku a doktoři zjistili, čím to bylo způsobené! držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hhranolko, no to je tedy síla ! =-) Tak hlavně ať jsi brzy v pořádku !
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne mi sem piste vsechny novinky co mate, at se nenudim a mam co cist :)
Odpovědět
Profilova fotka
Všichni tě určitě budou zásobovat, neboj :-) Já teda nic nevim, ale o výkendu budem dělat koláčky, tak ti je vyfotim (a tvarohový dám nejblíž) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Hranolko, já čumím :-. tak se hlavně drž, to není žádná sranda :-. Na jak dlouho to v nemocnici vidíš? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim maroda i ostatni, ja snad pojedu pristi tyden na dovcu i kdyz v tomhle vedru :-p chceme jet na Liptovskou Maru ale zatim jen shanime... kam budete dovolenkovat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsou mi ale věci.... :-o Hhranolko...teeda....přeji brzké uzdravení...a alespoň ti řekli příčinu?!
Odpovědět
Profilova fotka
bambina007: To jsem ráda, že tu jseš. Prosím nemáš kontakt na nějakého slušného právníka krz reality? Skorotchýně má problémy s prodejem domu, tak jsem řekla že se tě zkusim zeptat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
v nemocnici budu snad jen tyden a zbytek ambulantni lecba,.... az mi udejali vsechna vysetreni, tak bych tu stejne uz jen zbytecne lezela. pricinnu nevedi a to je ten hlavni problem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hranolko, hlavně v klidu ať jsi brzo v pohodě a zdravá...a aby Ti zjistili od čeho to je... ty už nevíš čím nás překvapit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu dnes prvně... nevíte náhodou o nějaké pěkné hospůdce v blízkém okolí chrudimi? Bereme se ve Slatiňanech akorát hospůdka nám nějak nevychází... (aby ne, zařizovat jsem začala minulý týden...)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jak je v pardubicich? v HK je solidni bourka :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No tady to nebylo o nic lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady byla taky obrovská bouřka. Zrovna jsme byli v kině na letopisech narnie a najednou- absolutní tma. Tak jsme vzali dva volný lístky a šli :-) . A v tom největšim slejváku utíkali od busu :-) Dobrý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, ja jsem vcera vymetala vodu z vinarny 8-) Ahojy DAika, ja Ti smerem na Chrudim moc nepomuzu, tam znam jen Modrou Hvězdu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera mazec...tetě na Pohledě to vzalo střechu a smrky pobořili barák, zrovna za chvilku mizím z práce jet tam pomáhat...co se dělo, bílá tma... Daika: Co zkusit restauraci hned pod zámkem ve Slatiňanech, Bítovany, Trpišov...
Odpovědět
Profilova fotka
mám dotaz: mašlička se na myrtu váže rovnou nebo se připíchne pak špendlíkem? A je spol. únosné když na oznámení nenapíšu adresu, v případě, že je roznáším sama? (pošta je drahá :-) )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?