Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Bambi, takže se nám to zužuje na pondělí a čtvrtek ... 8-) Vyřazovací metoda je osvědčená. :-D Je ještě někdo, kdo nemůže v pondělí nebo ve čtvrtek ? 8-) Tobě také pěkný den ! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem! Já bych se s dovolením taky přidala :-) A kde to plánujete? Chrudim? (takže vlakový výlet :-) ) A ještě bych se zeptala: nevíte kde dělají nějaké opravdu dobré minizákusky? Jedno jestli pce, hk, ch. nechci si je nechávat dělat tam kde dort- to by se asi prodražilo :-| ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral a holky, tandem byl u Kolína...kdyžtak dám do alba pár fotek :-) :-p a let na balónu byl od manžela z práce u Piláku ve Žďáru nad Sázavou... Jinak teď sem si pořádně přečetla co píšeš, tak velmi gratuluji :-) ...a že by i další svatba? Pondělí a čtvrtek mi vyhovují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my měli mini zákusky z cukrárny z Břetislavky a velmi, velmi dobré, cena nějak kolem 4,50 za ks, pokud si dobře pamatuji...pak ještě výborné cukroví dělá paní v Heřmanově Městci, myslím že se jmenuje Plecháčková a je v seznamu...469 695 967 a ještě mě napadla paní Málková z Čepí (bude mi dělat dorty na oslavu) tel. 774 817 073
Odpovědět
Profilova fotka
ještě: dorty od paní Málkové http://dorty.artmama.cz/?q=svatebni-d... http://dorty.artmama.cz/?q=zamek-s-ko...
Odpovědět
Profilova fotka
gag: Břetislavka- až z Prahy nebo je někde jinde? :-. Dort si nechám udělat v seneciu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, Břetislavka je v Chrudimi :-D ... kontakt na paní Málkovou sem Ti posílala proto, že dělá i zákusky, jak jsi chtěla...ty dorty byly jen na ukázku, abys viděla její práci :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mně teď něco vlezlo do toho pondělka ... hodil by se mi spíš ten čtvrtek 19.6. ... Co vy na to ? A sraz asi v Pcích, což ? Nebo jste chtěly v Chrudimi ? A kam se usadíme tentokrát ? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ve čtvrtek klidně můžu. Já bych tedy raději v Pardubicích, ale jak budete chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
OK, takže nám jako jediný den zbyl čtvrtek, stejně jsem s ním spíš počítala, takže kdo všechno přijde? :-) Holky, nějakou zahrádku, ne? Snad nám nebude pršet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pocitam se ctvrtkem,.. taky bych radeji pardubice,.. pak napiste kde a v kolik
Odpovědět
Profilova fotka
Mě čtvrtek taky vyhovuje a jsem taky raději pro zahrádku... ;-) My jsme měli minizákusky z cukrárny, jak se jde k nádraží, jeden kus za 5 Kč a byla ta ta klasika, laskonky, bombičky, moca, atd. ... a byly moooc dobré... Jinak v Seneciu jsem teď nechávala dělat dort tchýnce k 55 a byl super, jen ta cena....ale za kvalitu se hold platí...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ok, takže ve čtvrtek v Pcích někde na zahrádce ... ;-) Hm, ale kde ? :-p Napadá mě akorát něco na Pernštýňáku ... =-) Třeba u Černého Orla vaří dobře ... Tam jsme ještě, myslím, nebyly, ne ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pernstynak je daloko :-p budu parkovat u tesca :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Orel - souhlas, hrranolka to doběhne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
v Orlu jsem ještě nebyla, Hranolko, můžem pak jít spolu, jdu stejně ze Závodu Míru :-) a cestou nabereme Bambinu, ne? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nejsem hrranolka, ale hhranolka!!! tak to na me pozor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeee....pa..pa..pardon.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, můžu se přidat? Ve čtvrtek možná i stíhám :-)...taky parking u Tesca :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych vymyslela lodičku, ale asi má od 16,30 plavbu =-) Jo, a už máme oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takze holky,.. uz je pevne dany srazik? plati ctvrtek? od kolik a kde teda a kdo se vse ucastni ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to viděla tak na 16:30 a platí ten Orel nebo ne?!
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky muzu :-) a Orla beru klido pido ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super: takže máme já, hhranolka, meni, akral, hany, puspiik, gag, pepe a ještě někdo?! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jasný, počítám s tím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok,.. 16.30.. bede teda nekdo parkovat taky u tesca? pripadne pujde nekdo z tridy miru? abych nesla tu streku sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu z třídu Míru, tak si můžeme dát sraz u Bati v 16:15 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok... 16:15 u bati ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hranol, v kolik budeš u Tesca? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?