Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hranolka: Máš dobrý výběr, to je určitě pro meni :-)...fór, jedna kolegyně má inglesii a druhá jane :-), obojí je obrá volba :-) :-D kreditka: seženeš ve zdravé výživě nebo v obchůdku nad širokými schody... nebo přímo na netu http://www.salus-mh.cz/ je to certifikovaný kezem, tak z kvalitu ručím .-))) sraz asi musel být fajn, škoda, že nás Alisek nezachránila...co udělat sraz příště v Chrudimi? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, jo bylo to fajn. :-) ;-) Chrudimačky, styďte se ...! :-p Já jsem klidně i pro sraz v Chrudimi, ppkud bude, klidně se přidám ...
Odpovědět
Profilova fotka
srazík byl fakt super, jako klidně i dé té Chrudimi dojedu, už jsme se tu o tom jednou bavily, ne? Ale abysme tam Pardubičandy nepřijely a vy zase nepřišly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Včera to bylo moc fajn :-) Chrudim pro mě taky není problém, jen abysme se tam ale opravdu sesly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro mě Chrudim taky není problém, můžu vzít i někoho do auta.... ;-)
Odpovědět
Gag: už sem mrkla na net a vypadá to skvěle, takovýhle mazátka já zbožňuju, ale většinou kupuju v lékárně - viz. od Alpy... Já se stydím a zpytuju svědomí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to pondělí taky mrzí, bohužel to fakt nešlo, do Pardubic můžu taky přijet, ale spíš je to vhodnější trochu později pak už nehrozí žádné přepadovky...jinak Chrudim taky není špatná, ale v Pcích bude asi lepší výběr hospůdek a mňamek :-) ;-) Kredit: já tyhle mazadla mám taky ráda, občas to je naše koupelna spíš jak lékárna :-D občas si koupím ještě mastičku od Plevy, to jsou zase včelí produkty a tak moc fajn, jinak dost cannaderm
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste devcice? co delate o vikendu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem, ten sraz byl bezva, je prima vidět všechny ,,naživo" :-D V Chrudimi by to taky určitě bylo fajn. Do alba jsem si přidala čokofontánku (budem spouštět na čarodky :-) ) a pořízený oblek. Takže jsme opět pokročili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky puspiik, videla jsem te v patek na Perstynaku pohybovat se kolem svatby, nekdo znamy nebo jen inspiracne? mela jsem zrovna hovor tak jsem Te ani nemohla dojit pozdravit |-| a vy jste devcatka kde? na koupalku, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Akral, jo byla to známá ze školy, ale byla jsem tam spíš náhodou a schovávala se před deštěm :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pus: dosel ti mail?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Puspíku: a já tě viděla na Hrdém Budžesovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co je to? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hhranolka: email jsem dostala, ale ještě rozmýšlím :-) meni: Já tebe ne :-( Ale bylo to pěkný, viď :-) akral: To je divadelní hra, s B. Hrzánovou, je to děsná sranda :-D Občas jí dávaj v tv.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme tam byli dost brzy, zabírali jsme místa pro sedm lidí ]-( , který nejsou schopný přijít do divadla včas, aby si nějak slušně sedli... Takže jsem tě jen zahlídla, jak jsi prošla. Už jsme na tom byli loni a museli jsme ještě jednou, fakt úžasný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No jo. S těma místama je to tam horší. Mě držela místo skorotchýně už někdy od půl sedmý :-N Ale bylo to fakt dobrý. Sice jsem se tam dostala náhodou... Přítelova sestra dělá v pce v porodnici tak asi měla práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, užijte si "dnešní svátek" a ať vás neupálí :-D ... zítra políbení pod rozkvetlou třešní :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, poraďtě mi nějaké netradiční, pěkné místo na svatební noc buď přímo v Pardubicích nebo někde rozumně v okolí, třeba směrem Hradec...víc hlav víc ví 8-) díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde to davali? tu hru? Mili, co treba zamecek civice, nebo via ironia - vysoke myto, penzion parkur - vysoká;-)
Odpovědět
Profilova fotka
akral: no já na zámeček čivice nemám moc dobré vzpomínky z minulosti(to je na dýl...) :-p , takže tam nee, v parkuru jsme byly (je to v Hrobicích, viď?), ale moc se nám tam nelíbilo a na to vysoké mýto se podívám, ale už mi to přijde moc daleko :-p .. 8-( jsem hrozná, co ;-) Napadá vás ještě něco? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Hru dávali v Hronovické, tam platí pravidlo, jak přijdeš, tak si sedneš ]-( Mili: Ráda bych dala tip, ale o ničem nevím :-|
Odpovědět
mili84: ahojky, my mame rezervovany penzion Birdie (http://www.birdie.cz/cs/index.php) :-D i ze svatebni vyzdobou...tak jsme zvedavi... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tajanka: díky za tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je tu nějak mrtvo... ]-( Takže už máme oblek, boty, dekorace a prstýnky už se dělaj :-) já vybírá nějakou pěknou kyti a přemýšlím kde se nechám učesat. Asi v Em stududiu tady v polabinách. Jo a zkoušeli jsme čoko fontánkua je to úplně boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky..tak zas po sto letech..občas si píšu s tessinkou..už se přestěhovala k nám na koníka :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vsem, dovoluji si pridat se do diskuze...tak nejak na posledni chvili planuji spolecne se svym nemeckym pritelem svatbu. Ta by mela probehnout bud 15.8. na Novych Hradech nebo 16.8. v Castolovicich ci klasicky v Pardubicich na radnici. Ted zvazujeme pro a proti vsech tri moznosti a zatim tedy vede romantika na Novych Hradech. Chtela jsem se pouze zeptat...ma nektera z Vas zkusenost (doufam jiz kvuli vam ze ne) nebo tuseni, kde je mozne fotografovat v Pardubicich, kdyby prselo? Je treba moznost v divadle? Nebo kdekoliv jinde, kde by pripadne par nevypadal jako dva vodnici? Mate zkusenost s nejakym profesionalnim fotografem, na ktereho bychom se mohli obratit? Moc dekuji za radu!!
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mam dve otazecky ;-) 1/ potrebovala bych poradit, kde vazou hezke kyticky-ale ne prehnane drahe... 2/znate nejakou sikovnou kosmeticku na naliceni ? za jakoukoliv radu budu moc happy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čauky Marti: kosmetičku znám, byla jsem s ní max spokojená, přišla k nám domů, což mi vyhovovalo, i tak jsme nějak nestíhali a ještě letět někam do kosmetického salonu, číslo kdyžtak pošlu, když budeš chtít. S kytkama moc neporadím, manžel je nechával vázat u nich u práce, takové malé květinářství, byly moc pěkné, to ano, ale jak se všude zmíníš, že je to svatební, tak ti ty ceny podle mě trochu zvednou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, na kosmetičku můžu dát taky číslo, je přímo z Pardubic a přijela za mnou i do Chrudimi a šikovnost sama, doporučila jí přímo Linda W...o dvou květinářstvích vím, ale jsou v Chrudimi Meni, jak se daří? Co bříško, roste a roste? Kolegyně z práce co čeká dvojčata nastoupila už na mateřskou a bříško má tak akorát... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?