Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
do Garáže vůbec netrefím, asi fakt budu spolíhat na tebe Lůco ;-) Zatím sem nezačala chodit, teď mám doma půjčenou kalanetiku, tak nejdřív zkusím to a pak uvidím ... nějak mě to víc táhne na brusle, kolo a prochajdy s pesanem když je tak hezky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Slatiňany jsou na brusle jak stvořené...v Chrudimi je to horší...včera sem pendlovala dole u Kozojed a docela dobré :-)
Odpovědět
u Kozojed?? to je kde?? =-) prý je supr trasa pod kuňku někam nebo že by od PCE k HK? teď si nejsem jistá :-N
Odpovědět
Ahoj holky, garáž osobně neznám ale mám slevové 10% kupony na jídlo do Keltu, platnost do dubna. Fotky ze svatby sestřenky na netu nejsou...ale vezmu je sebou, nechám něco vyvolat.
Odpovědět
Alisek: Kelt mi přijde předraženej a to dost, mě by asi ani těch 10% nevytrhlo :-N Si mi Ali připomněla, že já pořád nemám fotky vyvovalný a svatební album - vše je stále v PC :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá, že Garáž vyhovuje ;-) kdyžtak tam dám rezervačku, tam to chce, bývá tam dost plno ! :-p Kolik nás tedy tak bude a v kolik bude sraz ... ? Ve čtyři, jako vždy ... ? Ali: Kelt je opravdu předražený ... myslím, že ne všichni by byli ochotní tam nechat více peněz ... :-N Myslím, že ani ta 10% sleva by ti nestačila na to, aby jsi se dostala na relativně "normální" - běžné ceny. :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit: No to teda, my jsme ještě neviděly tvoje svatební foto ! Mě to teď taky láká spíš na brusle a tak, ale na tu power jógu bych se klíďo julka i teď ... ;-) Zkusím tedy ještě shrnout, kdože všechno se zatím nahlásil na sraz: 1. Gag 2. Kreditka 3. Alisek 4. Já 5. Akral 6. Hhranolka 7. Bambina 8. Meni 9. Puspiik 10. Siss Nezapomněla jsem na nikoho ? =-) To nás je docela dost, což ? ;-)
Odpovědět
Hanny: na netu v albíčku ty brepto :-N Končím o půl 4, ale tak trochu pozdnější příchod snad neva né? To je přímo na dubině?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, trasa vede od plavecaku az skoro pod Kunku, je to super...ale hodne bruslaru, kolaru atd...si pockam az dodelaji stezku z Chrudimi do Pardubic...kozojede jsou kousek od Stolan :-) Jinak v praci koncim taky kolem 15,30, ale jak kdy...
Odpovědět
Holky, s tim Keltem to beru, ceny jsou tam celkem vyšroubovyný na pce, jen jsem to hodila do placu.
Odpovědět
já když si vzpomenu, že jsem se tam byla ptát na svatební hostinu, vlastně i s obřadem ... by mě vomylo ]-( Ale je to tam moc hezký i když škoda že tak moc u silnice
Odpovědět
Ali: já mám poukaz tady do Karibiku - dolů do restauračky samo :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kredit: No jó, ale to není vončo ! :-p A máš jich tam jen pár ... Pozdní příchod určo neva, ale já bych tě klidně mohla vzít z Chrudimi, budu taky tak po půl 4 vyjíždět. Akorát pak nazpět už nepojedu ... :-N Gag: Můžu vzít i tebe, když budeš chtít ... :-)
Odpovědět
Ještě Ali říkala že by jela ... no asi by to bylo nejlepší, páč než bych se doplazila - domotala na Dubinu do Garáže od nádru tak už budete po véče a skr plný břuška nebude drbat ... :-p já mám takovou knížečku - jak brožura naší svatby, ale jak už sem psala, že sme fotili na blbý rozlišení, tak je většina fotek rozmazaných, to sebou ale vemu... Hanďo, my zase tolik fotek nemáme :-( škoda že nemám dovču vyvolanou
Odpovědět
ženský, jedu z Chrudimi..takže někoho z vás můžu vzít do pce i nazpět. Garáž beru a najdu si na netu jak s etam dostat ale myslim, že mi brácha poradí, jezdí tam motorkáři myslim.
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit: Jo, to jak chceš. :-) Když budeš chtět vzít, tak dej vědět. ;-) Ok, vezmi alespoň to, co máš. ;-) Ali: Garáž je na Dubině, směr na Holice ...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se holky těším...
Odpovědět
Profilova fotka
ok,.. takze garaž.. pondeli 21.4. od 16hod.... Budu tam!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ok, tak já tam hodím do nekuřáckého rezervačku pro 10 lidí, ju ?
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit, tak fajn, počítám s tebou, někde se scukneme ;-) , už se těším až tě zas uvidím, ty ježibabo :-D
Odpovědět
Meni: :-p :-p :-p Heve, jestli pojedu s holkama, tak se sejdeme až tam ať kvůli mě nepoletuješ po Pcích ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně, dej pak vědět ;-) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny, díky za nabídku...ještě dám vědět, možná bych jela taky autem, takže bych klidně mohla vzít třeba Kredit, když je pár metrů vedle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Meni, jak pojedeš ty?! Jedeš z města sama?!
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, sama :-D
Odpovědět
se o mě poperte :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jestli můžu, tak bych v pondělí taky ráda přišla ;-)
Odpovědět
nazdárek holky, už se těším na srazík. vy berete sebou svoje fotky ze svatby??? Kreditka, je o tebe zájem :-))) hele ženská, vůbec jsem nevěděla že seš Lichtenbergová, v pátek jsem se potkala u billy s Gabčou Smetanovou a ta říkala, že ti dává hodiny aj a od tebe ví o mě a fotkách ;-) to je náhodička..znám se s ním už pár let, taky jsem k ní chodila na aj. Pak jsem mrkla do tvého alba na beremku a viděla tvého tátu...ten nám pronajímal kancly v tovární ...jsou to náhody, co
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee, no jasně, počítáme s tebou, teda, jestli tentokrát dorazí všichni, co jsou nahlášení, tak nás bude x-) , asi nejpočetnější srazík, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alisku, koukej sebou fotky vzít, tvoje jsme naživo neviděly ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?