Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee ! :-) No to je dost, že se taky ukážeš ! :-) Jasně, už se na tebe těšíme ! ;-) A přijeď vozem, ať nemusíš zase brzy domů ... =-) Ali: Fotky s sebou ! To platí pro všechny, od koho jsme ještě neviděly ... ;-) A já teda nahlásím tu rezervačku a radši teda tak pro 12 lidí, ne ? =-) Co když se ještě někdo přidá ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, s autem počítám ;-) a už se těším x-)
Odpovědět
Ali: tak oprava, já už sem Šnorová a Gabča dává hodiny jak tátovi, tak ségře - na fotkách ta černovlasá - dlouhý vlasy - Aneta ;-) To je mladší ségra. Náhody to jsou, však já viděla tvoje svat. fota a byla si mi hned povědomá - hlavně od vidění - tebe poznám na sto péro ;-)
Odpovědět
hanny: jak to vidím tak to bude chtít zvýšit počet židlí x-)
Odpovědět
Kredit, na tebe si ale nevzpomínám, nevadí ted tě poznám. a promin...jasně že už seš Šnorová.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pepee: Tak to je super. ;-) Kredit: No, právě. :-)
Odpovědět
Ali: když já myslím že si na mě asi nemáš ani odkud pamatovat ... a tady na budově v tovární sem od října 2005 ale to sme se teoreticky mohli míjet... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to holky na pondělí na 16.00 hod. zarezervovala pro 12 osob nahoře v Garáži ... :-)
Odpovědět
hanny: čikulka ... už se těším x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanny: ŠIKULKA...bude největší sraz v dějinách :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hlavně aby všici přišli ;-) Koukněte na tohle, tomu říkám originální svatba :-D : http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
tak mě někdo pjosím pjosím vemete? v kolik holky která končíte v robotě z těch co jede z CR? x-) puspiiik: no tak to je super, ale asi bych na takový podmínky byla líná - já radši pohodlíčko :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, bohužel se dnes nedostavím...docela sem nas...práce do pěti minimálně a ještě má navečer přijít klient :-( , fakt mi šéf udělal radost :-S hned po ránu...tak si to pěkně užijte, pak budu vyzvídat... ;-)
Odpovědět
Gag to je škoda :-(..tak příště nebo uděláme malej chrudimskej sraz ve večerních hodinách .. mě coby podnikatelce 16 hodina moc nevyhovuje ale zase vás chci poznat a pokecat...tak práce počká.. ;-) Kredit..jestli chceš naberu tě v Chrudimi u muzea v 15:30 až 15:40.
Odpovědět
Holky, od rána do sebe rvu prášky, mám počochraný a záda a krk. Jestli mi nebude líp, tak poběžím rovnou do postele. ještě dám vědět :-( Ještě navíc nám hafan celou noc blinkal, takže spánek chybí ... Ali, to by bylo super, snad bude líp, páč sem si to tak pěkně zařídila i na popracovní brigádě ... Ozvu se!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nějak nám odpadáte ... =-) To je škoda. :-( A ostatní se dostaví ? Já teda taky nejsem zrovna ve své kůži, trochu jsem přistydla, ale snad to zvládnu ! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Já jsem taky nějaká nastydlá, min. týden jsem měla napuchlé uzliny a od té doby žádná sláva :-S Ale když se nedostaví horečka tak určo dorazím :-)
Odpovědět
Ženský co děláte, že marodíte =-) . Kredit kdyby něco tak napiš sms 607117181(O2)
Odpovědět
Alisku, píšu si a určo ti pošlu včas sms ;-) ... tak sem se byla podívat na WC zblízka 8-( Já ani tak nemarodím, spíš mám rozházenou krč. páteř ...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, teda asi to je tím počasím ... :-| člověku to připadá, že je pěkně teplo a ejhle ... :-S A Kredit, ty jsi zničená z čeho ? =-) O víkendu jsi dostala zabrat ? ;-)
Odpovědět
Hanny, no právě ani ne, ale mě někdy stačí vzít i belík vody a mám nataženej sval :-N Jak říkám, pes nám dal zabrat a asi sem i blbě spala mezi válendama v ďouře, sem se asik skříííípla :-| Z okna je počasí fakt luxus, ale dneska budu mít co dělat donutit se jít na oběd :-p Kurňa mě to štve 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ajaj Kredit, to Ti nezávidím...jedině odblokovat...kolikrát člověk ani neví, jak ležet :-( ... jak to tak čtu, na všechny leze jarní únava :-)...
Odpovědět
Gag: já chodila 1x za měsíc na rehabku, kde si mě krásně nahřála a odblokovala od hlavy k patě a to doslova - bohužel pan doktor mi místo kontroly půl hodiny vyprávěl o inflaci a jak jsou na tom doktoři špatně finančně a na závěr mi veškerý rehabilitace zrušil (a to sem na ně chodila od svých 6ti let ]-( ), takže než bych se někam objednala, tak si radši poradím sama. Sem si koupila pálivý mazadlo a prášečky, tak snad zítra budu schopná práce - čeká mě totiž celodenní šichta s daňovým poradce, což je nápor na mozkový buňky a je to neuvěřitelně otravný. Holky nedorazím, ale strašně mě to mrzí ... nebavila bych se a nechci být prudérní tak to radši doma zalomím do pelechu :-(
Odpovědět
Kredit, je to škoda ale zase budeš snad dřív fit, tak se vykurýruj a at se brzo sejdeme.. ;-)
Odpovědět
Ali, tak to už ti nebudu smskovat, když si sem nakoukla ;-) Já už doufám, že to příště vyjde a třeba už na nějakou moc pěknou zahrádku x-)
Odpovědět
Tak se mě dnes odpoledne vyvrbil možný prodej svatebních šatů v pce, tak snad to stihnu. Chrudimáci jsou odpadlíci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...při zablokování pomůže masáž bio karité od salusu, je to přímo eukalyptový balzám... odpadlíci jsme, ale Alisek to dnes za chrudimáky zachrání :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ani Alísek to nezachránil...bylo to mooooc fajn.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky,.. dnes to bylo super,... ;-) p.s. koukala jsem na ten kocarek a zustavam u Jane a Inglesina x-)
Odpovědět
gag: kde se to provozuje? Ani Alisková nezachránila? no já se z toho vydadla, napatlala sem se alpou, lupla piluli a je dobře :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?