Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš, Akral, aspoň bys přišla na jiný myšlenky ;-) Kdyby byl srazík 14.4. :-) Kredit, však já právě nechci, aby se dítě jmenovalo po rodičích, taky jsem si na Mirka zvykla, musela jsem, že :-D , ale dítěti bych ho nedala. Když to bude kluk, tak to právě Matyáš bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem pro srazík určo taky. ;-) Klidně v tom týdnu od 14.4. ... Jinak já jsem už od včerejška v sukních ... 8-) v takovém počasí to přímo vybízí. ;-) Ale taky je fakt, že chlapi si můžou ukroutit krky ! :-D Kolikrát si říkám, že je nebezpečný chodit poblíž silnice ... :-D ;-)
Odpovědět
Meni: :-D :-D :-D ale aj Tadeášek taky není špatnej, jenže u nás by si člověk a hlavně malej zlomil jazýček MatyአŠnor :-| Na holku se mi začíná líbit Lily - Lilien, Rozárka, Ema ... a všéééchny se k nám hoděj teda pokud malá bude zvládat R :-N Mě v pondělí ve frontě na finančáku sjížděla ženská a druhá po cestě domů - až sem si říkala, jestli v těch nových botech nemám nohy jak plácačky ]-( Jinak že by po mě zírali mužský, to se moc nestávám, vypadám na holku sotva ze střední :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit, Tak holka bude právě Emma :-D , vybírali jsme jména, aby neměli nějak najdenou svátek, narozky, vánoce... Takhle to budou mít trochu s rozestupem, Chtěli jsme Sáru, ale to by narozky a svátek slavila skoro najednou a hned chvilku nato vánoce... :-) Tak k našemu příjmení jde skoro všechno, jak pro kluka, tak pro holku, a u té je to stejně jedno, se vdá a stejně bude mít jiný příjmení a nebude koukat, jestli jí k němu půjde i jméno, že? :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D si děláš prču ze mě :-D tak to s Vaším výběrem naprosto souhlasím :-D no tak já ještě teda neřeším jestli se to nekryje s narozeninami nebo vánocemi, ale vůůůbec by mi nevadilo kdyby se mi v pupíku něco klubalo x-) Ema má dvě m?? to je jak Otta :-o Jo a Sárinku bych nedala, to je tety strašně vypasená jezevčice v požehnaném věku :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Kredit: Tak to máš dobrý... :-D A my tady většina nevíme, jak vypadáš v reálu ... měla by jsi s tím něco dělat a dorazit na příští sraz ! :-p Meni: Nedej se zmást ... ;-) cca 20 let věku je dost dlouho na užívání rodného příjmení ;-) ... a dost dlouho na to, aby vám za to mohla potom dcerka vynadat ! :-D 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježíši, nestraš se Sárou, pořád mám to jméno schované, mě chceš odradit, viď? :-D Naše Emma bude mít dvě MM, ať si kdo chce co chce říká, jinak v normálním kalendáři je jen Ema ;-) Tak kdy vy na tom prckovi začnete dělat? ;-) Hanny: A já to vím, jak vypadá v reálu, i když co já vím, jak se skoro za ten rok změnila, ježibaba jedna, co Kredit? :-D ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky, jak se máte?tak zítra jdem na svatbu, docela dost vzpomínám na tu naši :-) Kredit, berou se v kostele v Hradišti (evangelický kostel) a pak mají hostinu v Trpišově.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, alisku: si pořádně užij svatbu...v Hradišti je to moc pěkné :-) ... není náhodou nevěsta již těhotná? Asi to bude souhra náhod... Ema je pěkné jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré projet na kole, kolem Českých Lhotic, na vyhlídku, teda spíš rozhlednu...
Odpovědět
je, nepůjčuje si nakonec od tebe šaty???
Odpovědět
Gag dost dobře to tam znám..máme firmu kousek odtamtud..Křižanovice..na vyhlídku jsme se už vyškrábali na kolech z Křižanovic, přes přehradu..byl to odvaz :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak konečně mám šaty. Ufff! Už nikdy více ]-( Sice jsou až z Prahy, ale co. Teď je na řadě ženich ]-(
Odpovědět
Já bych ráda na sraz, když já mám obvykle padla tak po tej pátej a úterky sem zasekaná úplně, to mě v práci drtí daňovej poradce :-( Ale srazila bych se moc ráda ;-) Menouši, já a ježibaba? ]-( já takové poupátko :-D .... jo co se týče dělání špunta, nám nezbývá nic jinýho než nejdřív doplánovat bydlení a pak třetího do rodiny ... snad se dočkám 8-( puspiik: až z Prahy?? :-o hlavně že si pořídila, sedí ti moc pěkně. Co tě čeká teď zařizovat? Ali: jaká byla svatba? v Trpišově to museli mít moc pěkný tu hostinu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: No jo z Prahy :-N Ale byli první který mi fakt sedli, a neslyšela jsem takový to: to se upraví, 20 cm od země není krátký... 8-( a tak. Cena dobrá a jsou asi úplně nový. Teď zařídit oblek ženichovi a poshánět ty maličkosti kolem, sestavit menu... Ještě toho je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chci se zeptat: jak je to s oblekem? Řídí se to třeba podle nějakého pravidla, třeba bílé šaty tmavší oblek? =-) Nebo je to spíš podle toho co jemu sedne? Vim jen to, že třeba košile nebo vázanka by se měla řídit barvou kytice :-N
Odpovědět
puspiik: satičky ti sednou krasne, koukam žes taky byla v Adine... :-) maj tam krasne saticky, ale ty co se mi libili nejvic meli male a me přednosti se do nich nějak nevešli...ale byli tam holky moooc příjemné...ja budu skoromanžela kombinovat do barvy kytek...červena košile a světla kravata a možná taky vestička... akorat jsem se chtěla zeptat na nejakou šikovnou floristku....někde v Pardubicích...díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji k vybraným šatům...koukám Adina Holešovice :-) ...buď se ladí s kyticí nebo k barvě šatů nevěsty nebo doplňků...
Odpovědět
tajanka: teda ty máš vždycky požadavky, zase žádnou floristku neznám ]-( :-D já ženicha zkombinovala raz dva, vlastně sem spíš mě a kytku řešili podle jasný představy o ženichovi x-) Gag: kam chodíš na obědy? 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kreditka: jak kdy, někdy Modrá, pak třeba Alfa...Slejškovi...dneska jdu do Pojišťovny na oběd :-D ;-)
Odpovědět
do pojišťovny? :-o já chodím do muzea - na poloviční porce za poloviční ceny :-N Ale chovají se tam jak v závodní jídelně teda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tajanko, pozor, my měli taky všechno nakombinované do barvy kytky, a ejhle, v den svatby jel manža pro kytku a místo v červené barvě nám jí udělali v takové starorůžové, přesně jak byla barva na obrázku, podle které kytku dělali :-D , takže veškeré ladění bylo na nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak babuchy, nějaké termíny na srazík??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau holky ja jsem zas priletla z Francie dneska... tak vas zdravim a klidne bych se srazela pristi tyden. jo a rano mam rovod, ale beztak si to vsechny prectete az dyl tak na me zadna nepomysli :-p ;-(
Odpovědět
akral: rychle čtu a rychle myslím, držím pěsti ať jde vše co nejpohodověji ... myslíš že to budete mít rychlé? meni: mě ten příští týden nevyhovuje, páč sme tak debilně před výplatou a choť doveze kačky až na konci týdne :-( a na moje kačky nešaháme páč šetříme jak mourovatý aby už se konečněěěě mohlo něco dít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
akral: ja na tebe taky myslim!!! a jinak te vitam v CR,... pristi tyden muzu zatim kdykoliv mimo pondeli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Akral vítám tě zpět v ČR...hlavně ať vše dopadne dobře a dle tvých představ...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, jinak ještě Bambina se vrací Nějak kolem 14, psala, že po 14.by mohla snad kdykoliv, a já už teď vím, že 17.ve čtvrtek nemůžu Akral, teď už to máš asi za sebou, tak snad je vše v pořádku...
Odpovědět
meni: podařilo se vybrat postýlku? Jsem koukala že Emmička už má po svátku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Kredííít, jojo, svátek měla včera ;-( Postýlku máme vybranou, pěknou, masivní, už je i s matrací objednaná, tak čekám, že snad brzy dorazí, tatínek už jí chce sestavovat, tak tam asi dám meděvda a budu cvičit na něm :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?