Nevěsty, Pardubice. Plánujete také svatbu?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj všem :-) Začínám s přípravami svatby v Pardubicích, proto by se mi hodily nějaké rady nebo bych si ráda pokecala s někým z Pardubic. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
uz to ma za sebou, bylo to rychlejsi nez svatba... diky za podporu! tak na srazik pondeli dvacetjedna? kdyz kredit pristi tyden nemuze?
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Chci se zeptat jestli bych se mohla taky připojit? Že bych vytáhla rozumy a tak 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
21. muzu ;-) puspiik: jen se pridej ;-) cim vic, tim lip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasny puspiik, hodi se ti datum?
Odpovědět
Profilova fotka
Pondělí je fajn ;-) Ráda přijdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taxe tesime ;-)pak jeste vymyslet kam...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já bych snad měla mít taky čas ... ;-) No jo, pravda Ani, ... kde ? =-) Už jsme byly skoro všude, což ? ;-) :-N Jo a jsem ráda, že už to máš za sebou ... tak šťastné vykročení k novým zítřkům ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Puspiik: Jasňačka, přijď.
Odpovědět
Profilova fotka
Akral: Tak dej vědět zas Siss, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To asi budem potřebovat nejlíp nějaké nekuřácké prostředí, co? :-) Teda ne že by mi to vadilo, spíš, že bych taky popřemýšlela :-)
Odpovědět
Holky, tak já si myslím, že na srazík bych taky mohla konečně dorazit ... ;-) Hlavně bych ráda viděla tu naši těhulku x-) Ale vůbec nevím kde se srazit, já ty restauračky tak neznám v PCE a vymyslete něco, kam trefím :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kredit, to není žádný problém, někde se srazíme, počkám na tebe někde, kde to budeš znát a dojdem ;-) Tohle řeš až jako poslední, podívej jak jsi krásně trefila k Bajerovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Meni: to je tím jak dokonale popisuješ cestu :-D Ok, budu ráda když mě dovedeš když budu tápat ;-) Holky, co plány na víkend? má se to škaredit :-|
Odpovědět
Ahojky holky, jak se máte? včera v noci jsme konečně dorazila na rodnou hroudu, ne sice tak z daleka jako Anička ale jsem ráda, že jsem doma. Veletrhy jsou náročný. Anicko myslim na tebe a doufam, ze vse probehlo bezproblemove.
Odpovědět
no Ali to je dost, ani si nám neřekla jaká byla svatba? a co doma? už spolu brebentíte a v poho? ;-) Venku je dneska tak líbezně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alisku, a na srazík nebudeš mít čas dorazit? ;-)
Odpovědět
Nazdárek holky, ráda se připojím, kdy je srazík a kde??? můžu pak taky někoho vzít z chrudimi do pce.. Svatba byla moc hezká, nevěstě to slušelo a ani nebylo vidět těhubříško, poprvé jsem zažila obřad v kostele a moc se mi to líbilo..pak vám povyprávím. Doma je to ok...ještě před minulým víkendem jsem zakopali válečnou sekeru a měli jsme menší odloučení...tak to taky pomohlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
az budete vymyslet misto srazu, tak na me prosim zase myslete, aby bylo kde zaparkovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme zpět z dovči 21. je super datum...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kdo má nějaké návrhy kam jít? ;-)
Odpovědět
ahoj Bambi a jak jste se vyhřívali? líbilo? spokojená? ;-) Jé Ali, no to bych se možná i svezla, když si tak šlechetná x-) Když tak se ještě domluvíme - supr, že je válečná sekyra zakopána ]-( Nemá tu tvá kamarádka albíčko? Já návrhy nemám, tak se snažte pardubičandy :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda holky, a co ta Garáž ...? Parking je v pohodě, super tam vaří ... ;-) Alisku, super, že se připojíš ... alespoň tě také konečně poznáme. ;-) Bambina: A jak bylo ? Asi pěkně, což... ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joo, Garáž by nebyla špatná, mají tam výborné pizzy a i nekuřáckou místnost :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Dovolená byla úžasná....ještě bych si jí prodloužila.... garáž není špatná... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky pro Garáž, Tam je to fakt dobrý. A přinesete mi někdo ukázat foto ze svatby? Já nikdy na žádné nebyla :-( a teď musim zařizovat svou :-N Že bych se jenom jukla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky Garaz muzu ;-) akorat akral rikala, ze ji tam nechutna :-| snad se premuze :-D me ty jejich pizzy chutnaji,.. delaji nejlepsi pizzu jak v HK, tak v Pcich ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hranol, pro mě druhou nejlepší :-D , nejlepší jsem jedla v Pinetě, u Mlýnů naproti lodi otevřeli někdy loni místo hospody pizzerii, tam mi chutnalo úúúplně nejvíc, když jsem si pro ni chodila jako pro meníčko z práce, tak jsem se jí mohla užrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejlepsi pizzu dela zralok pardubice 8-) ja garaz nemam vubec rada, ani jidlo ani ostatni, ale na srazik s Vami prece kamkoliv :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky...garáž zní zajímavě, vůbec neznám...albíčko nevěsty bych taky ráda viděla...co cvičení, už jste začaly chodit? =-) :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?