Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nevíte některá o nějakých www stránkách, příp. obchůdku v okolí ov s bižuterií, nejlépe ve vínové barvě? díky za pomoc :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Vy to máte v Havířově, co? No mi to přijde celkem dost 900, to stejně bychom odebrali kdybychom od něj vzali vše...takže nám zase takový skutek neudělal, že řekl, že můžeme mít cokoli svého..Kdyby aspoň nebyl pronájem 3500 :-(
Odpovědět
protože i kdybych jim dala třeba po 5ti koláčích, tak hned to je stovka nahoru....a musí se jim dát nějaké prachy navíc, i když uvažuju, že ani to nedám nijak velké, na to, že líčí za 500 a má to za pů hodiny...No uvidím ještě,,
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
To Vás vyjde celkem dobře... ;-) no jako nás by to vyšlo minimálně o ten pronájem 3500 a na osobu 100 levněji, coz je dohromady asi 8000...což je drsná pálka...
Odpovědět
ahojky, zahlídla jsem tady diskuzi Havířov a okolí. Já jsem taky z Havířova a právě řeším kadeřnika a vizážistku. Kadeřníka mám na Kosmonautů, salon Dawid. Máte na ně někdo reference. A vizážistku mám Míšu Bernatíkovou.
Odpovědět
bjondo: tady to ani moc o Havířově a okolí není :-N
Odpovědět
KAMI: aha, jo už vím kde je ta konzervatoř...dívala ses na tu mapku? nás hostina se vším výjde max do 1000 kč na osobu,ale to prý je max cena.což mi nepříjde vůbec moc
Odpovědět
:-N oprava, o nevěstách z okolí Havířova :-D
Odpovědět
Tak to jsme na tom asi tak stejně ;-) mapku jsem uložila a podívám se na to jak tam pojedu...děkuji ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
je to fakt kousek od plynáren a to ti každý řekne kde to najdeš.
Odpovědět
angelina. já jsem byla na kytky v mariánkách v diane a teda na mou kytku jsem se neptala,ale na auto mne výjde tak na 700 kč a pro maminky jsem chtela tak okolo 250kč
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak za kytku na auto nejsem ochotna zaplatit...jako ano, ale málo, bude to jen na chvíli...to radši udělám ozdobu z té záclony z ikey, co každý používá a vyjde mne to mnohem levněji...na to jsem docela náchylná, když mám mít něco chvilku a zaplatit za to takové prachy 8-(
Odpovědět
nevadí, kluci kadeřníci snad drdol zvládnou a na zkoušku líčení jdu taky, ale dřív. Vdávám se 5.6., tak po 23.5. by to bylo vcelku šibeniční :-D Ale díky
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... mrkněte tady jestli nemá někdo šaty z Daja nebo toho druhého salonu, slečna prodává se slevou její zálohu, bystě ušetřily tisícovku...
Odpovědět
aha, admin asi tu diskuzi smazal...???Kdo to asi byl????Marci, nenapada Te nekdo?? :-D :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Je to pipina... (ta moje známá)... :-D
Odpovědět
Ha, a mám to, za tu pipinu mě nemůže nikdo osočit, protože neví, co myslím :-D Haha :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobrá nabídka, šaty už ale mám...Zkus to nabídnout nevěstám v jednotlivých diskuzích...Tady admini mažou diskuze velice rychle ač třeba neporušuješ žádné pravidlo...Ale jinak doufám, že sis přečetla pravidla tohoto fora než ses zaregistrovala-to je velice důležité pro Tvou existenci zde :-D mů vzkaz v dané diskuzi :-D
Odpovědět
No jinak, já ji taky raději neznám...však kdybys ji viděla-bez podprdy jak měla ty šaty :-D :-D :-D (na to jsem si teď vzpomněla a už vím proč je na ostatní tak nepříjemná :-D )
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Já ji dám co proto :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?