Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
kami: tak ve finále budete mít jako dva druhy snubních prstýnku,to je dobrý :-D . Jinač já už mám též představu kuchyně,a to bude asi též celkem palba :-N ,ale zatím jen začínáme stavět,tak přece jenom,na todle mám ještě chvílku čas. Jinač dneska má svatbu moje známá....Tak už od rána na ni myslím,jak už to bude mít za sebou,jak ji vyšlo to počasí,asi jak si to ted prostě užívá.........kurna,a jsem z toho celá taká na měko,či co :-D .....Už se zase začínám těšit :-) ,doufám,že v to září budeme mít aspon trošku podobné počasí :-N No nic....mějte se....zatím.....
Odpovědět
no tak nás doma čeká prázdná 4+1,kterou budeme po návratu rekonstruovat a zařizovat.už jsme pomalu začali s obyvákem,ale kuchyň bude to nejdražší |-| Taky mám z toho strach.domluvili jsme se,že ty penízky co dostaneme na svatbu,že použijeme na ten byt.zatim máme jenom sedačku v obyváky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čusík holky,zdravím,včera jsem byla kalit je mi zle jak psovi,ale nakouknout sem musela heheheh,já chci kytku ze žlutých růži jednoduchou jen svázané stuhou...a co se týče kuchyně,tak tu nám příjdou montovat 1.6 už se na ní celkem těším....
Odpovědět
jarusch: a od koho máte kuchyň. jsem si všimla,že jsi i na sřeše,tak bych se tě asi na to měla ptát tam že? :-N mohla bys mi prosím napsat od koho,jak velkou a cenu? děkuji.Taky hledáme firmu na kuchyň ale na drahou nemáme |-| zařídit 4+1 + úpravy výjde i tak dost draho.
Odpovědět
jarusch: jako do IP děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: tak s kalením mi ani nemluv.....Včera jsme byli po dlouhé době i pařit,no a že jen do půl 1,že pak pofičíme domů,skoromanža musel ráno v 8 stávat na stavbu,no a já měla kupu žehlení (tak vyžehlit dokud tu není malý),tak jsem vstávala s ním. No a že v kolik jsme dorazili ? Ve 4 h.ráno,jsem úplně mrtváááá,bych spala :-D . A co se týče kytky,tak chci taky tak nějak podobnou jak píšeš,akorát v oranžové......Jo a stou kuchyni,těžká záááávist :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jana:Já jsem taky přišla ve 4 a v 8 už jsem vstávala stejně jsem nemohla spát...už nikdy se nebudu nalívat redbulama,tak žehlit jsme chtěla dneska ale nemám síly heheh,jj my to budem mít ve žluté původně jsem chtěla kaly,ale nakonec to budou růže,aspoň si je usuším....
Odpovědět
Profilova fotka
jarusch: jo,taky jsme pili redbul (pak semtex) s vodkou. Kurník,ten redbul jsem ještě ráno cítila v krku. Ale až na tu únavu,jinak ok :-D :-D Jinak s kytkou: vždycky jsem chtěla tulipány,ale někdo mi tvrdil,že prý v září jsou drahé,že není jejich sezona,tak jsem přešla na růže (taká klasika,a jsou taky krásné). No a dneska mi jedna písla,že sezona tulipánu je od července do října......Tak včil nevím.....Uvidím,pak co řeknou v květinářství ;-)
Odpovědět
Nepily jste spolu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: ni,ni :-D
Odpovědět
kami: pošlu ti teda na mail tu fotku své kytičky i s cenou, co mi dali jinde a jsem zvědavá, co zjistíš.... :-)
Odpovědět
ange: Seženu její meil a hned se ji zeptám ;-) určitě dám hned vědět,,, ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, mám dotaz. Kdo už řešíte jmenovky, jak nazýváte maminky? Myslím tím, jestli tam budete mít napsáno Maminka nevěsty a Maminka ženicha nebo Maminka M. a Maminka L. (zkratky jejich křestních jmen)??
Odpovědět
Já bych dala maminka nevěsty a tak...Maminka Lenka(př.) se mi moc nezdá....Ale ještě jsem nad tím moc nepřemýšlela... =-)
Odpovědět
ange ja davam maminka nevesty,otec nevesty,akorat nevim u brachy ....bratr nevesty nebo bratr Jiri?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: Hm ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... Hele, to je dobrý ne? :-) Já jednou v Ikey koupila celé balení těchto mašliček různách barev, je tam nějak 50 ks a bylo to ve slevě za 19 Kč, kdybych to věděla, beru to po kilech, nechám si svoji barvu a posílám dále, no, bohužel :-( mám "jen" pět balení...ale jako nápad mi to připadá ok...ještě jsem to neviděla ;-) já stále přemýšlím nad tím srdcem z břečťanu...tak uvidíme ;-)
Odpovědět
kamirka, finfrle: díky za radu finfrle: asi bych uvažovala buď bratr nevěsty nebo jenom Jiří. Bratr Jiří mi zní trochu jako v klášteře ;-) :-) ...
Odpovědět
ange :-D :-D :-D jsi uzasna jsi me rozesmala ale mas naprostou pravdu
Odpovědět
Profilova fotka
Spolu s Jančou jsme nepily já pila se švagrovou v Českém Těšíně ;-) Marcicek:Ta dekorace je pěkná,zelená se mi moc líbí,škoda,že jsem si dala žlutou....nad jmenovka jsem zatím taky neuvažovala,jestli i kamarády napsat jejich přezdívkama a nebo normal jména,možná by se i ostatní svatebčané pobavili jak by vedle "piškota" seděl midgar a nebo sejr.....hehe
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ahojky,tak já jsem dělala čistě nevěsta,ženich,maminka nevěsty,mamink ženicha a jelikož vedle mojí maminky bude sedět moje sestra,tak tam mám sestřička janička.je jí 13let.ale u martinovi sestry,tam máme jenom její jméno. a u babiček je babička+jméno. a jelikož máme několk honzů,tak jsem psala strejda+jméno sestřenka+jméno bratránek+jméno.u svědků jsou jenom jména a u zbytku lidí taky.
Odpovědět
Teď jsem slyšela v rádiu, že v sobotu bude zase burza dětského zboží v: Dům kultury města Ostravy ;-) No a já se jdu učit :-|
Odpovědět
finfrle: :-D :-D marcicek: taky moc chválím dekoraci, je překrásná :-) Jinak všem přeji krásné pondělí a doufám, že nám to krásné počasí vydrží až do toho našeho dne D... ;-)
Odpovědět
ange: Už to máš za pár ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
ange jasne,ze pocasi vydrzi a kdyz ne stejne to bude krasne!Pak mi dej echo jak ti chutnali ty mini kolacky! JInak razim do vzdalenejsiho mesta 80km, na dalsi pokus sehnat strevicky na svatbu tak snad uz budu mit stesti!Preji krasny den a pak dam vedet jestli jsem neco sehnala. :-)
Odpovědět
kamirka, marcicek: jojo, blíží se to šíleně, no ale naštěstí kromě jmenovek už všechno máme a čekají mně už jen ty příjemné věci, jako zkouška účesu, kosmetika, pedikúra a tak... :-) finfrle: určitě dám vědět ;-) Jinak nám majitel restaurace poslal konečně kalkulaci a za 15x aperitiv, 15x oběd, asi 90x nealko, 10x víno, 1x becherovku, 1x fernet, sýrovou, kuřecí a zeleninovou mísu nám dal cenu 9985 Kč. Tak to myslím jde, co myslíte?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?