Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Tak zase se bavím...to je ale odreagování po učení (ne, že bych se dnes extra učila :-D)
Odpovědět
dobrá, už jsem vás tu našla.. asi mi to vymazali... nicmene, pisu znova sem.. mam zaplacenou zalohu v salonu daja v Ostrave a chci ji nekomu prenechat, nebo.. aspon za nejakou kacku.. , jinak budu mit velke trable se salonem.. ..
Odpovědět
Počkej do zítra, někdo se ozve...
Odpovědět
snad jo..
Odpovědět
Profilova fotka
a copak se ti tam přestalo líbit, já už šaty mám, tak ti nepomůžu:-(
Odpovědět
nic se mi nepřestalo líbit, ale musíme s přitelem zrušit ted svatbu z důvodu náhlých zdravotních problémů a oni mi zalohu nevrátí, naopak chteji abych doplatila do poloviny pujcovneho a budou to drzet dokud nebude v budoucnu dalsi termin, pokud nezaplatim, pozenou na me asi pravniky.... ale je to dost penez a to se mi proste nechce, radsi bych to nekomu jednoduse predala a resila saty znovu az nam zdravi bude zase prat..
Odpovědět
máš už šaty úplně zaplacené?
Odpovědět
Ahoj holky,vy jste se teda rozjely, ani nestíhám dočítat. Podvazek s lahvičkou je skvělý, prosím taky o info, kde jsi ho koupila. Děkuji. My jsme předevčírem zanesli do tisku oznamko, tak jsem zvědavá, co z něj vyleze, mají nám ještě poslat korekturu a nějaký jejich návrh. Dále mám zajištěné nehty, teta se dala na dělání nehtů a už jí to jde, má pro mě odložené krásné bílé s jemmým černým motivem..... Je třeba zařizovat, času je pořád méně a méně.... ;-)
Odpovědět
Kathy: A kde si necháváš oznamko dělat a na kolik vyjde? ;-)
Odpovědět
Mi to máme přes známou od skorotchýně, ani nevím jak se ta firma jmenuje, a říkala, že se pak nějak domluvíme...
Odpovědět
kamirka: Jana S má ceny na stránkách! má tam i napsané že poskytuje slevy dle využití služeb.Já jsem dostala slevu 100kč
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jaká JAna S, jsem úplně mimo. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
rolnicek: no já právě nevím jestli mluvily o té samé,ale padlo tu Jana S. a to je podle mně ta paní z vizaž-líčení. Ona se jmenuje Jana S. Tu mám objednanou já.Jak na líčení,tak na česání.
Odpovědět
lluci a kolik tě to vyjde u ní? Jedná se o ní...mi napsala něco jiného a marci napsala o dost dražší...
Odpovědět
ange: Seznamka hadra :-D máš mou foto na meilu :-D Je z Anglie :-)
Odpovědět
kamirka: jj, fotku jsem dostala, dík :-) katka_j: tak jsem si nakonec kytky objednala v květinářství Dagmar na Mírovén nám., paní mi cenu mojí kytky zkalkulovala na 600 + korsáž pro ženicha zdarma a kytičky pro maminky 250. Takže dohromady 1100 oproti velkoskladu Hrabová za 2500. Tak to už je rozdíl. :-)
Odpovědět
ange: A co budeš mít za kytku? mi by stačila nějaká normální...jako stejně nejsem typ, co by kytku tahal nevím jak dlouho a stejně nechápu jaký význam má kytka při obřadu-proč ji nevěsta drží? tomu nerozumím...má působit zřejmě jen esteticky a to mi stačí jen na fotky a na fotky zase nepotřebuju kytku za 2000, takže podle toho se zkusím zařídit..Líbilo by se mi pouze pá růží, ne úplně taková ta velká kytka...
Odpovědět
Já budu muset taky už pomalu začít řešit kytku, taky bych chtěla nějaké zdobené růže. Prvně jsem chtěla tulipány, ale ty dlouho nevydrží.
Odpovědět
kamirka: no tak záleží jestli psala celkovou cenu a nebo ne,ale ceny co mi poslala odpovídají podle ceníku co je na netu. zkoušky 200 + 200 účes + líčení a pak líčení v den D 800 a účes 500 doprava 100kč můj účes bude velice jednoduchý.jenom vlnité vlasy,jemně sepnuté. mohu se zeptat kolik napsala vám?
Odpovědět
kathy: já budu mít tulipány. na obřad a focení snad vydrží a pak je mi to jedno.po příjezduu do restaurace budu kytku házet a tak je mi pak jedno co s ní bude. družička a maminky budou mít růže a svědkyně kombinaci růže a tulipány.ženich bude mát korsáž tulipán,ale ten bude zafixovaný.ikebany na stolech budou taky zafixované tulipány.
Odpovědět
lluci, mi psala toto: Dobrý den, určitě je možné na zkoušku přijet ke mě. Hodily by se Vám spíše ranní nebo odpolední hodiny? Za zkoušku účesu 200 Kč, za zkoušku líčení také 200 Kč (dohromady 400 Kč). Pokud by jste měla zájem o líčení atd. v den svatby, je možná úhrada zkoušky a líčení svatby v den konání (tzn. 700 Kč+500 Kč). Hezký den Jana S Takže to je 700+500+150 doprava...což je 1350 celkově a Tobě to dělá o pade více, to enní tak strašné, ale je pěkne blbé, že vlastně neví co komu píše...
Odpovědět
A marcickovi psala vyšší ceny než Tobě...nevím přesně kolik to už bylo...Určitě to tady pak napíše...
Odpovědět
kamirka: no ona to asi myslela 700+500 + ty zkoušky. tam ti psala jenom cenu toho líčení a česání v den d a tu zkoušku nahoře. takže to bude 1750kč dohromady. u mně to dělá 1800kč doromady. Poslala jsem jí přímo fotky účesu a na ten můj napsala 500kč v den D protože je jednoduchý.možná za složitější si účtuje více.
Odpovědět
asi jde i o délku vlasu atd... já mám vlasy skoro po pas.
Odpovědět
kamirka: já budu mít kytičku z kal a růží, mám ji v albu. kathy: tak tobě se to už taky blíží mílovými kroky, jinak už máš všechno kromě kytičky?
Odpovědět
"je možná úhrada zkoušky a líčení svatby v den konání (tzn. 700 Kč+500 Kč)." to si myslím, že tím, že psala zkoušky i líčení v den svatby(tj 700+500) podle mě myslela 1200 dohromady, nebo myslíš, že ne??Tady z toho meilu to tak tedy zní..
Odpovědět
Ahojky kami ja to mam u sve vizazistky 500,-zkouska a 500,- v den svatby takze 1000,- A asi 120,-za dojezd domu
Odpovědět
Ty brďo, takže to máš ještě dražší...Ještě jsem zjistila, že moje kamarádka měla nějakou holčinu, která se akorát učí na kosmetičku a nic nechtěla a ona ji dala 300 a že byly obě spokojené, takže zkusím sehnat kontakt, zda by byla ochotná...přeci jen to jsou ušetřené prachy...
Odpovědět
kami to jo ono je treba najit dobrou a pokud mozno levnou vizazistku...ja ale nemam moc casu a sanci z Irska neco hledat tak jsem rada za tu co mam!Ono delat svatbu na dalku si ani nekteri nedokazi prekvapit jeste,jeste ze je Internet :-)
Odpovědět
Já zkusím možná tu slečnu na líčení, bude levná :-N A na kytky budu mít jednu známou od bratra. Ale nevím jak je drahá nebo levná. Prosím Vás jestli máte někdo nějaké fotky kytek, které chcete-dejte mi vědět, do IP Vám pošlu meil a zkusím se ji zeptat kolik to stojí. Jo posílejte jen ty, které už ví cenu někde jinde a já se pak podle toho zařídím :-) Díky, pomůžete mi tím jestli si to od ní mám nechat dělat nebo ne... Na auto se mi líbí to srce z břečťanu, to si ty holky dělají samy nějak? By mě zajímalo jak, břečťan bych narvala u sousedů-ale jestli bych to zvládla? To nevím :-N =-) Jinak prstýnky máme z oceli a už mi to je líto, takže druhé budou ze zlata :-D a ocelové budou na nošení obyč a zlaté na hezké nošení-jsme prdnutá? :-D asi jo, co :-) a hlavně, že stále šetřím...ale zase si říkám, že ušetříme jinde :-D A viděla jsem krásnou kuchyň, holky, takovou chci, ale nevím na kolik vyjde...asi si ji nechám udělat u někoho z Ovy a nebo tam, kde máme chatu-levná pracovní síla :-N a je tam vše levnější a i s převozem mě to asi vyjde levněji... Už bych si chtěla zařizovat byt a tak :-N ale ještě nevíme jestli budeme bydlet v 2+1 nebo 4+1 tak nemůžu nic dělat, ale přes prázdniny to rozjedu :-D teda před prázdninama to objednám a po prázninách až přijedu z ciziny, tak to vyzvednu... Jo a příští týden už mám nějaké státnice-bojím, bojím :-( Jsem se rozkecala co, ale když Vy tady tak mlčíte...:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?