Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
To oznámka si stáhněte a dejte do alba... bysme to viděly hned a admini by ti neřekli ani popel 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta: tak to je super cena... jen umět anglicky ;-)
Odpovědět
sunny2009: hele, to s angličtinou nemá nic společného. Já umím a stejně mám puštěný slovník :-D neb jako jak se řeknou různé textilní materiály, to jsme se teda fakt neučili :-D a teda sjíždím i nějaké národní mutace - na francouzské miláčkovi přihazuju na knížku, co už dlouho shání, z anglické jsem objednala hedvábí... a na německé jsem se pobavila, protože tam nerozumím asi ani slovo 8-)
Odpovědět
ahojky :-) nemáte někdo zkušenosti se svatebním salonem Angelika na Masarykově náměstí??
Odpovědět
ahoj. no tak já si oznámka i povánky ke stolu budu dělat sama ;-) my máme cukrárnu aknel z radvanic. Paní lenka pekla koláčky i našim na svatbu.byla to mamčina spolužačka a tak vím,že jsou fakt podstivé a moc dobroučke. Dort bude tří patrový a je vybraný z jejich fotek,akorát tam budou malinké úpravy.Sošku máme svoji. No a co se týče ebay,tak je pravda,že něco přájde za 2 dny a něco za měsíc. :-D finfrle: kontakt máš v IP,protože by to tu zase smazali. Je zajimavé,že v jiných diskuzích se nemaže. hm
Odpovědět
omlouvám se za chyby.už se mi to tu všechno plete :-N poctivé :-N fakr už mám problém psát česky Asi je čas se vrátit.
Odpovědět
luci Ahoj dekuji za kontakty! ;-) Jsem ti tam taky nejake hodila.Uz se nemuzu dockat az mi prijde tech par vecicek z ebay....
Odpovědět
Ahojky a nemáte některá tip, kde dělají levná a pěkná oznámení? My už jsme těch salónů prochodili docela dost, ale všude nám těch našich 30 ks vychází komplet kolem 1000 kč, no myslím, že to levněji asi neseženeme...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Cukrárnu ještě vůbec nevím, ale volala jsem paní z té restaurace za Vratimovem a působila vcelku ochotně, mnohem lépe než jak sjem se bavila s paní osobně v restauraci Na Rychtě a to byla síla :-p žádné foto studených mís mi neukáže atd :-p Tady mi chce vše ukázat a tak. Za kolik mají ty koláčky v radvanicích? V te restauraci taky pečou a mají tam u koláčů 9Kč/7dkg, vůbec netuším kolik má jeden koláč :-N ale asi právě tu danou gramáž :-) asi....fakt nemám šajnu |-| přítel a jeho rodina bude tlačit, ať jsou koláče z Polanky nebo odkud, takže uvidíme 8-( Ještě jsem uvažovala nad dortem, zrovna dneska jsem viděla pro mě samé kýčovité =-) tak vůbec nevím, ach jo...Kdyby mi to zařídil někdo jiný, tak bych se nezlobila :-D ale u přítele to nehrozí a než jeho rodiče, tak to radši sama :-D
Odpovědět
marcicek: jo paní lenka je opravdu vstřícná.budeme mít každé patro s jinou příchutí,akorát si už nepamatuji jaké :-N vím,že to spodní bude klasický piškot a to vrchní karamel,ale nepamatuji si to 2.patro :-N budeme mít 17 výslužek , v každé bude 8 koláčků a cukroví.Chtěli jsme to balit sami,ale bylo nám to nabídnuto a tak jsme to nechali na paní lence.dále bude 50 koláčku na svatební tabuli a nějaké mini zákusky.
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Právě jsem se chtěla zeptat na totéž jako marcicek84, takže taky prosím o info, ať pak můžeme srovnávat, a Radvanice máme taky jen kousek? marcicek84: Ty jsi z Radvanic? Že to máš kousek?
Odpovědět
holky nevím kolik co stojí. dort tuším,že 2500kč nebo 2400kč no je to podle váhy a navíc mi si tam dali navíc ovoce a bude celý zalitý marcpánem. no řekla že dohromady se vším všudy to pude něco okolo 5000tis. ale jinak myslím,že ceník je na internetu. tak rychle než to smažou. www.cukrarstvi-aknel.cz
Odpovědět
Sim sim mate nekdo dobry kontakt na nehtiky?
Odpovědět
finfrle: já teda ještě nehtíky nemám,ale budu mít svoje a tak je budu chtít akorát nalakovat.už mám vybraný obrázek a to snad zvládnou všude. no uvidíme.
Odpovědět
luci: no ja nehtiky mam kratke diky praci :-| a proto si je na svatbu musim nechat udelat(gelovky)ale vubec nevim jauz v Ostrave nebydlim dlouho tak nemam prehled
Odpovědět
fimfrle: dej si to do vyhledávače ;-) já si to taky tak našla. kousek od baráku máme kadeřnictví a dělá ji tam i nehty. Já jsem v práci jediná s dlouhými nehty. no kdyby se něco stalo,tak si taky nechám udělat gelovky,ale mám strach aby mi nezničily moje nehty. no uvidíme. viděla jsi tady v argosu prodávají ty nehty i s uv lampou a gelem. strejda to koupil sestřence.
Odpovědět
luci JJ videla holky to tu maji ale nevypada to tak jako od profika MAs Icq?
Odpovědět
Profilova fotka
rrendy: tak se salonem Angelika mam velmi dobrou zkusenost, teda prozatím alespoň s výběrem šatů, byli tam na mě velmi příjemní, vybrala jsem si hned druhé šaty co jsem si zkusila ;-) Sice cena je vyšší než jsem původně plánovala, ale zase si říkám, že to je jen jednou za život (aspoň doufám :-) ) Jinak my už koláčky máme objednané, nevím přesně odkud, někde od Havířova (zařizovala to má budoucí tchýně), měli jsme i na zkoušku a jsou výborné, tak snad se povedou i pak ;-) kamirka: dorty dělají i přímo v Rakovci, ale my budeme brát odjinud, domlouvá to tchýně ;-) tak ani nevím odkud. Jo a zkoušeli jsme i koláčky z Rakovce, jsou dobré, cenu si už přesně nepamatuju, ale myslím, že to bylo určitě přes 10kč za koláč, ořechový myslím 12kč
Odpovědět
finfrle: ne ale mám skype
Odpovědět
libuska29: Tak to přes přítele jsou určitě levnější koláče a mamka má nějakou známou a tu cenu ještě neznám... Z te restaurace mi již psala paní, že za bowling se platí 4k, že také pečou atd. Ten dort a tak uvidíme, musím vidět fotky, nechci moc žádné růže atd... Na nehty znám jednu paní-doučuji jí syna. Pracuje tuším v centru. Ale takových ženských tady bude plno :-) Ale ta je celkem dobrá (ne, že bych tomu rozuměla :-D ) Libi, za kolik máte koláčky?
Odpovědět
kamirka Muzes poslat na tu pani na nehtiky kontakt prosim?!
Odpovědět
Holky, můžu se zeptat jak řešíte prstýnky? Nevíte jak to je na svatebních veletrzích? Někde jsem četla, že tam prý dávají nějaké slevové kuponky. U nás to je nějak na konci března, to se mi vyplataí počkat a na slevu něco mít :-) Nevíte o tom něco? Já tam byla loni, ale jen se podívat, tak jsem se po ničem nedívala...
Odpovědět
finfrle: já mám taky gelovky,nechávám si je dělat v zábřehu kousek od delvity...jsem s tou paní strašně spokojená,vydrží mi klidně 5 týdnů....nelámou se a odrůst vůbec nejde vidět...
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: koláčky vycházejí asi kolem desíti korun za jeden, ale liší se to druhem náplně, přesně nevím. Jinak prstýnky zatím neřešíme, koukám jen po netu, ale taky jsem už obešla pár zlatnictví v centru a nic moc tam neměli, tak uvidíme...
Odpovědět
kamirka: my se chystáme na svatební veletrh tuto neděli do Prahy. Co jsem se dívala na stránky zlatníků - jk, rotax, tak nabízejí 15-20% slevu. Prstýnky se chystáme vybrat tam - nejen kvůli ceně, ale hlavně - uvidíme všechno "naživo" a na jednom místě 8-)
Odpovědět
Cukrářství Aknel taky doporučuji. V sobotu jsme se byli domluvit a dostali jsme domů na ochutnávku koláče. Jsou výborné. Na stole vydržely asi 5 minut. Má tam myslím 5 druhů náplní. A dort tam budeme objednávat taky, takový ten obalený v belgické čokoládě, dvoupatrový a nahoře budou jahody. Má tam i fotky a vypadalo to spr. :-N
Odpovědět
omca: Tak to si pockam do Ostravy, 15 procent sleva je dost vyrazna...a to se vyplati :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?