Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek: možem sa spýtat odkial máš šaty ty,kukla som tvoj album,su krásne...
Odpovědět
nagulinka: jsem to před 10 minutami psala. jsou z ebay. ušité na míru na 5 tis + poštovné jsou podle předlohy od magie sottero
Odpovědět
lluciferek: sákryš, já budu mít skoro ty samé :-D :-D
Odpovědět
angelina: ty jo tak to je mazec s tím prádlem..nehorázná suma. ani nevím zda si budu prádlo kupovat, pod saty podrsenku ani nepotrebuju,tak snad jen kalhotky, jak drží ta podprsenka co m áš?
Odpovědět
To je neuveritelne,jak cas leti....pulka unora je ta tam. Zda se to jen me nebo kdyz se blizi svatba nejak to utika rychleji?! Uz mam jen par tydnu abych neco zhodila dolu a letim do cech pro saty a ostatni :-p Preji Vam devcata KrasnyDen! :-)
Odpovědět
nagulinka: ahoj, tak já, než jsem si nechala šaty šít, jsem byla taky zkoušet a to v Belladoně nad OD Horník a musím říct, že paní jsou obě opravdu moc příjemné. Dokonce by mi daly slevu z 6500 na 5900 (pův. cena těch šatů byla 7500). Mají tam také levné boty kolem 750 Kč. Jinak jsem ještě byla v salónu Karin ve Svinově a šaty tam mají za 3700, ale fakt jen malý výběr. katka_j: taky jsem myslela, že mně z té sumy klepne a v salónu Paris mi nabízeli soupravy za 1500, což bylo pro mně taky moc. Včera jsem si prádlo teprve objednala, jak přijde, dám vědět, ju? :-) finfrle: jojo, letí to šíleně, ani ne za 4 měsíce už budou některé z nás stát před oltářem...kolikrát na to myslím, jestli budu dojatá, budu brečet nebo se budu usmívat a udělám třeba i nějakou "srandu", jako např. když se mně oddávající zeptá Berete si zde přítomného...., že budu chvilinku mlčet - chvíle napětí - pak se podívám na ženicha a řeknu vesele ANO. :-D
Odpovědět
angellina73: Myslím, že já na žádné legrácky nebudu mít pomyšlení....Budu ráda, že ze sebe vysoukám ANO. Jen si dej pozor, aby se z tiché chvilky a z chvilky napětí, neudělalo ženichovi špatně... :-D Chtěla jsem se zeptat, jak to budete řešit se svatební cestou? Kdyby jste chtěli jet do zahraničí hnedka po svatbě a budete mít vlastně pas na staré jméno?
Odpovědět
angellina73: některé to mají za 2 a půl 8-)
Odpovědět
kathy81: no on má silný žaludek a navíc je taky samá legrácka, tak je docela možné, že něčím překvapí on mně :-D Jinak my odjíždíme 3 dny po svatbě a jasně, že jedeme s pasem na staré jméno, koneckonců kdo to pozná? :-)
Odpovědět
omcamauta: pravda, sorrryyyyy, já bych tě málem mezi námi červnovými a červencovými přehlédla :-) , Ty už to máš fakt za pár...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Svatbu máme 11. července na Nové radnici. Šaty mám ze salonu Karina. Můj názor-každá nevěsta je krásná a nezáleží, zda má šaty za 10 000 nebo 4 000. Cenovka na ní nebude :). Zatím máme zamluvenu fotografku a hudbu a místo. Zatím jen koukám, uvidím po veletrhu. jinak, kde sháníte oblek pro mužíčka? já krom toho sháním i oblek pro muže číslo jedna - mého 15 ti měsíčního syna :)
Odpovědět
rolnicek: ahoj, vítám Tě (tedy Vás) mezi náma....Samozřejmě, že se můžeš přidat... ;-) Já si to taky myslím, že není důležitá cena, hlavně, aby se v nich nevěsta cítila dobře a příjemně....Oblek jsme koupili ve výprodeji u Blažka, ale ty už skončili. Chystali jsme se na obleky do Polska, ale nakonec jsme se tam nedostali....Tvůj syn bude mít taky oblek? To bude roztomilé... :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No nevím, jestli zrovna oblek. protože bude hned jak prasátko a taky vzhledem k počasí uvidím. ať se zbytečně nepaří. možná jen gatě a košili. jinak já šaty vybírala tak, ať se v nich cítím dobře, ať můžu lítat za tím svým raubířem a nebýt nervozní, že mi vykoukne to nebo spadne toto., chtěla jsem dvojdílné a ty mi nakonec vůbec neseděly. tak mám jednodílné a vůbec nevím, že je mám na sobě.
Odpovědět
Tak to je nejlepší. Já mám šaty z Paris, sice jsou za 9000,-, ale tady jsem vybírala tak, abych se v nich cítila. Měla jsem z netu vybrané úplně jiné, ale když jsem je oblékla, tak jsem se až přehla. Byli strašně těžké, váží asi 8kg, což by bylo na mou postavu docela brutální....Večer bych určitě skončila pod stolem a nebylo by to zaviněno větší dávkou alkoholu... :-D :-D :-D
Odpovědět
Rolnicek: a kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
mám pronajatou chatu kilometr za ostravou. jedná se o myslivecký ranč - prostorný se zahradou a terasou. jídlo si buď budeme vařit sami nebo catering.
Odpovědět
tak to zní dobře, ale to jídlo bych já osobně asi nechala na catering. Když jsme rodičům oznámili, že be budeme brát, mamka od přítele přišla se skvělým nápadem, hostina na zahradě....Úplně jsem zbledla, protože moji rodiče se toho taky chytli a už začali plánovat. Ze začátku jsem byla jak zaražená. Nakonec jsem jim vysvětlila, že takovou svatbu nechci a když už tak mít někoho kdo navaří, bude obsluhovat a tak, protože jinak by to všechno odnesli maminky.....Tak naštěstí všichni pochopili, že by na tom až tak moc neušetřili a hostinu máme v restauraci...
Odpovědět
Profilova fotka
já osobně jsem pro takovou vesnickou svatbu. podle mě není důležité co jíš, ale jak se bavíš. rodina z mé strany je naštěstí v pohodě a takoví skromní lidé. bohužel se to nedá říct o přítelové straně.jeho bratři jsou hrozní snobové a budou hodnotit i tkaničku u bot. tak se jím stejně jídlem nezavděčím...jestli to bude catering nebo ne, stejně nad tím ohrnou nos...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky zdravím mužu se připojit?
Odpovědět
jaruschk: Ahoj, jasně, že můžeš. Kdy a kde to máš? rolnicek: tak to je potom blbé, to se člověku ani do žádné hostiny nechce... Ale určitě Vám to dobře dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ale mám to štěstí, že přítel je normální a na svatbu máme stejný názor. co si myslí ostatní je nám jedno. komu se to nelíbí, tak tam být nemusí. je náš den. rozumní lidé jsou tam kvůli nám a ne kvůli masu za 100 nebo 500 korun.
Odpovědět
rolnicek: přesně tak, hlavní je, aby jste si ten den užili vy dva ;-) Psala jsi, že máš i hudbu, můžu se zeptat jestli máte živou hudbu nebo DJ?
Odpovědět
Profilova fotka
máme živou hudbu - duo primissimo.
Odpovědět
a máte s něma nějaké zkušenosti? Já jsem je našle včera náhodou na netu a taky bych byla pro, ale přítel moc nechce.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
četla jsem dobré reference na beremese.
Odpovědět
a nevíš kde? já jsem o nich nic nenašla? Jaká s něma byla komunikace?
Odpovědět
Profilova fotka
klikni na diskusi, zadej duo primissimo a tam ti něco vyjede. komunikace přes email. dobrá.
Odpovědět
ahoj omca: a jeké šaty máš ty? nemáš je v albu. my budeme mít Dj.no co se týče srandiček,tak to nehrozí. já budu mít co dělat abych vůbec přestala brečet. :-N
Odpovědět
lluciferek: no protože odkaz na album mají i lidi, pro které to má být překvapení, které jsem si nakonec vybrala... 8-)
Odpovědět
omca:aha a můžeš mi poslat třeba do ip nějaký odkaz,kde jsou? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?