Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
a tady taky je :-D
Odpovědět
Já tady jsem taky, ale mám nějak moc práce :-D
Odpovědět
jé :-N holky vy jste všechny v práci? já jdu až na 4 hodiny.to je u vás v 5. Včera jsme koupili Martinové boty.
Odpovědět
Ahoj holky, můžu taky občas nakouknout? Budeme se brát ve FM a zařizuju všechno na dálku, tak bych se na vás ráda obrátila s prosbičkama typu - kadeřnice, nehty, vizážistka, etc.
Odpovědět
no a když si je zkoušel s tím oblekem,tak jsem zjistlia ,že budu na té svtbě bulet jak malá. :-N |-|
Odpovědět
lluciferek: ale to jsi pak v práci do noci co? Co vůbe v tom Irsku děláš? Já jsem se zase nedávno koukala na film o svatbě a přišla jsem na to samé co ty lluciferku....... :-) Myslím, že bude o zábavu postaráno....
Odpovědět
kathy: jsem zástupce manažera v jedné 5* restauraci,ale jinak jsem fotografka. ;-) No já jsem strašně přecitlivělá a jak jsem ho viděla a představila si nát tam u oltaře,tak se mi fakt srdce rozbušilo a já i dostala strach. no byl to takový zvláštní pocit.
Odpovědět
kathy: no koukám,že to máte sobotu po nás. Doufám,že bude pěkně. Protože pokud bude,tak bude obřad venku na nádvoří a pokud bude pršet ,tak uvnitř zámku.
Odpovědět
Ahoj nevestinky! :-) Budu se vdavat 25.7.09 Muzete mi prosim poradit kde najdu dobry svatebni salon?Neco jsem nasla pres net ale diky tomu,ze ziju tak daleko dam i na dobrou radu ;-) dekuji
Odpovědět
lluciferek: tak to jsi asi fakt dobrá, se takhle prosadit v zahraničí. Znám spousty lidí, co tam jsou už dlouho a pořád "myjou nádobí" A u toho oltáře to bude ještě horší :-D Já už si to představuju taky..... O tom že by bylo škaredě vůbec nebudeme přemýšlet, bude hezky a hotovo! Jak 6.6. tak i 13.6. a ostatní termíny..... finfle: Ahoj, vítám Tě mezi náma...koukám že jsi taky momentálně přebýváš v zahraničí a vdávat se budeš v ČR.....není nad to být doma, že.....Já jsem byla obhlídnout skoro všechny salony v centru Ostravy a nakonec jsem si vybrala v salonu Paris, mají tam fakt nádherné šaty, ale to skoro všude,v Belladoně nad Horníkem bych si taky vybrala, ale šaty jsou trošku drahé, v Daji je taky velký výběr a příjemná obsluha a pak jsem byla v Angelice, tak jsem moc spokojená nebyla, ale některé holky říkaly, že super přístup i šaty, možná jsem měla smůlu.....
Odpovědět
Určitě bude hezky! A i kdyby náhodou nebylo a třeba pršelo, tak nám to taky nemusí tak vadit, protože jak praví jedno italské přísloví "la sposa bagnata la sposa fortunata" aneb zmoklá nevěsta šťastná nevěsta, určitě to platí i u nás. No a co se týče toho brečení na vlastní svatbě, tak to mně asi určitě nemine, jelikož na svatbách druhých zásadně brečím... :-)
Odpovědět
Mám dotaz, máte už některá koupené boty, případně nevíte, kde jsou nějaké krásné, ale ne moc drahé? Já vím, že v salónu Belladona prodávají jednoduché bílé s nižším podpatkem za 790, ale jinak nevím...Ráda bych tak do 1000 Kč...
Odpovědět
Článek se načítá
omcamauta: vítám tě , můžeš samozřejmě tady chodit jak chceš ;-) angelina: já boty ještě nemám,bude nejdříve shánět někde jinde, levné bývají v lase v Garfieldu-nebo tak nějak se to jmenuje,tak uvidíme, na to je čas. jo a počasí musí být krásnéééé,jak jinak ,že? finfrle: já mám šaty z Angeliky-z boku MC donaldu a já jsem byla teda spokojená,věnovali se mi až do konce.
Odpovědět
katka_j: dík ;-) vy jste všechny červnové? Myslím, že botky seženete ve všech obchodech, co nevidět navezou jarní a letní kolekce. Jinak já už botky mám, jsou v albu.
Odpovědět
angelina: no já už botičky mám.jsou v albu.jsou také na nížším podpatku,ale já je mám z ebay. stály i s poštovným 35euro. jinak je mají i tady v obchodě a asi budou i v čer. tady v obchodě jsou za 50 eur. jinak pro všechny,co nejsou v ostravě,nebo vůbec v čr: všechno se dá najít na internetu a zařídit přes telefon!! ;-) vím z vlastní zkušenosti ;-) kathy: no na tuto pozici jsem se dostala po 3 letech ale v jiné restauraci. tady ta kde tetkom pracuji se otevřela v září . majitel je slavný irský kuchař a tak to je pro takovou smetánku. začala jsem tady při otevření a dotť chdím na nejruznější školení.hlavně na vinné školení a degustace. Jinak přítel je zástupce šéfa kuchaře v jednom hotelu a na tuto pozici se dostal po 4 letech.Musíš jím ukázat,že fakt umíš a pak je jedno,jakou školu máš a odkud jsi. Samozdřejmě musíš perfektně ovládat angličntinu,ale jinak na národnosti nezáleží.
Odpovědět
jé omcamauta: koukám,že se vdáváš v den,kdy má moje maminka narozeniny. ;-) už se to krátí co? máte představu o prstýnkách? my měli,ale jak jsem je pak zkoušela na prst,tak jsem zjistila,že nevypadají,tak pěkně. a hlavně čím více kamínku,tím více zanikne ten zásnubní a tak jsme nakonec zvolili variantu s malým kamínkem.
Odpovědět
lluciferek: no jo, krátí.. 2 měsíce a 19 dní :-D Představy o prstýnkách máme - bílé zlato, asi spíš matné, bez kamínků. Ale přesně jak říkáš - uvidíme, jak budou vypadat na ruce (mám krátké prsty, zásnubáček poputuje na pravou ruku) a podle toho se rozhodneme ;-)
Odpovědět
Čerstvé informace: Dnes jsme byli na večeři v restauraci Na Rychtě v Paskově. Bylo to výborné, ale k salonku, uz to neni jak to bylo-2000 pronajem salu, svoje piti-alko a nealko, slane atd, ale nyni musite minimalne utratit 700 na oobu a sve pouze alko krome pripitku. Ale i kdybyste neprojedli a nepropili 700 na osobu, tak 700 na osobu stejne budou pocitat, takze pak kdyz tak daji asi tretinky coly domu :-D Jinak do dvou hodin pocitaji, ze se skonci, apartman pro novomanzele zdarma, ale ten jsme nevideli. a 300 kc za kg na raut-je to normalni cena?? Nemate nekdo tip na restauraci v OV ci okoli do 50ti lidi? Bude nas asi 46, díky za info :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se k Vám taky přidávám ;-) My plánujeme svatbu na 20.6.2009 na Slezskoostravské radnici, máme už zamluveného fotografa, kameru, restauraci, šaty (ty mám zamluveny v salonu Angelika, byla jsem tam spokojená), no a pomalu plánujeme další věci. Chtěla bych se Vás zeptat jestli jste už uvažovali o místě k focení, v Ově toho moc není :-( kamirka: Na Rychtě jsme se byli taky podívat, ale nelíbilo se nám tam hlavně proto, že mají ten velký sál nahoře a my máme babičku na vozíku, nakonec jsme vybrali restauraci u Vratimova Rakovec, hodně se nám to tam líbí, výborné jídlo, ochotná paní vedoucí a mají tam i bowling a nahoře místo na přespání, takže uvidíme ;-)
Odpovědět
A nevíš zhruba ceny? Případně kolik máte lidí? My se azse nevlezeme všude...:-(
Odpovědět
Na foceni nic moc :-( Co takhle sady? To budes mit blizko... Jinak toho fakt moc neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:)) libuska: ten rakovec vypadá podle internetu dobře:)) nevíš kolik lidí tam můžou ubytovat? a jak dlouho již máte restauraci objednanou? kamirka: asi letos chtějí ušerřit všichni... my jsme dnes jeli Na harcovnu (u fucimanů) ve Frýdlantě... a nemůžeš si tam přinést vůbec nic svého... a třeba víno (0,75l) tam stojí minimálně 280Kč...
Odpovědět
Jako alkohol tam mit muzes, ale tot vse a 700 na osobu ale musis utratit, coz je i takmazec, ze to urci...na ten Rakovec normalne napisu a zeptam se...ale 300 za zeleninovou misu-za okurky atd? To je dost ne :-p to neni o usetreni, ale o drsnem vykoristovani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: já chtěla napsat vydělat a hodně a ne ušetřit:))
Odpovědět
No jo, holka, do hlavy Ti nevidím :-D sranda...No jsem zvědavá, kde skončíme...Ty ceny jsou děs...700 na osobu je dost. Předtím byly podmínky-2000 za sál, svoje alko, nealko!!!!Čímž se ušetří strašně hodně. Dneska jsme to počítali a když se vezmou 0,33l ty skleničky za 25 Kč do dvou lirtrů 6 ks-150 Kč a dvoulitrovku koupíš max za 40. Což je fakt výhra, ale bohužel změna majitelky nebo pronajímatelky nebo koho, takže bohužel :-( Ani slané, ani ovoce nemůžeš mít svoje...Na koláče jsem se ani neptala :-D
Odpovědět
ahojky....já mám taky problém sehnat místo na hostinu,nás bude okolo 60 a tady v Ostravě je málo míst co mají takovou kapacitu.A když už jsou,co se mi líbí,tak jsou většinou už obsazené....a to mám svatbu 5.září.Např.třeba Třebovická role,Hostinec na Vrablovci.....ten je v Ludgeřovicích,pak restaurace Errows v Porubě.Všude si můžete donést svůj alkohol,jen mají povinný odběr třeba 4 litry nebo přípitek....ale nealko všude od nich....
Odpovědět
jo holky,nevíte o nějaké dobré hudbě na svatbu? A za rozumnou cenu.... :-)
Odpovědět
no tak mi máme restaurant hugo ve svinově. salonek je pro cca 40-50 lídí,ale sousedí s druhým mením salonkem a když se spojí ( mezi nimi jsou posuvné dveře) tak se tam v pohodě vejde 60 lidí. ten menší slonek patří obci a jeho pronákem stojí 500kč na den.my budeme mít oba ty salonky. ve větším bude hostina a v menší hudba.kdyyž máte více než 40 lidí,tak vám zavřou celou hospodu a pak se dá jíst v salonku a bavit se v hospodě. je tam i mini zahrádka a grilujou prasata.
Odpovědět
my 8-(
Odpovědět
jo a je tam podmínka buď svůj tvrdý alkohol a jejich nealko + 2 dcl vína na osobu a nebo svoje víno a jejich tvrdé a nealko.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?