Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
majatob: jsou opravdu moc krásné, jen já bych se na tom podpatku asi fakt zabila... :-) Ale možná bude lepší i něco na přezutí, protože být v nich celý den, no nevím... Ale jsou úžasné. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ange, ja taky nechtela az tak vysokej, ale byly vazne jediny pouzitelny :-D :-N no tak kdyz v nich budu poletovat po byte a tak, snad si do leta zvyknu.. :-D
Odpovědět
maja: no to jo :-D . S tím poletováním po bytě - tak to si už říkám asi dva měsíce, co mám boty doma a furt nic :-D . Asi se v nich den před svatbou proběhnu kolem baráku a bude. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,jo s těma botama,taky je mám už doma,a říkala jsem si,budu v nich chodit....No a zatím prd... :-D Ale ještě mám furt čas.....Jinak Maja,kukala jsem ti do alba,ale ty tvé botičky jsem tam neviděla...Jak to???? Ale ty šaty s tím závojem jsou gúúúút.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani, mozna mi je smazali, byla pres ne adresa toho eshopu :-) vyfotim je a pridam vecer nezavadny fotecky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maja: aha,tako jo vyfot,chci se taky pokochat... :-D
Odpovědět
Holky, tak už jsem z Hav. zpět, šaty koupeny, mám vyfoceno ;-)
Odpovědět
kamirka: tak to moc gratuluji, konečně ses rozhodla... :-) koukala jsem ti do alba, ale ještě je tam nemáš, tak pak písni, až je tam dáš, jsem moc zvědavá :-)
Odpovědět
už jsem je tam dala...s obličejem do meilu ;-) tady zatím pěkně inkognito :-N (rodinka od přítele atd.)
Odpovědět
Nejsou zase tak tmavé, jsem to asi nějak přehnala v těch představách :-D Ale už jsme je vzala, aspon mám klid:)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka: krásnééé....podobný styl co mám já.... :-) a stím inkognitem-moje blbost,taky jsem si měla přes obličej dát flek,už mě vidělo dost známých ]-( ,ale co,pry ve finále budu vypadat jinak... :-D
Odpovědět
No já to právě kvůli tomu nechci...Jako Vám to klidně pošlu, ale nechci aby to tady bylo, protože nikdy nevím kdo mě může vidět-kamarádka ze střední a už to třeba napíše na spolužáky a to je pěkně blbé, nebo někam řekne...nikdy nikdo neví no...jako mi se celkem líbí a za 6600...ve čtvrtek říkala, že šaty i spodnice a dneska mi řekla, že mi tu spodnici jen půjčí, tak jsem říkala, že vůbec, že mi ji slíbila a tak říkala, že mi ji dají...(taky ty šaty musím s něčím prodat, že :-)
Odpovědět
Článek se načítá
kamirka: šaty jsou moc krásné, opravdu a vůbec nevadí, že nejsou čistě bíle.... majatob: botky už sice v albíčku nemáš, ale ty šaty a hlavně ten závoj, ten je teda perfektní.....
Odpovědět
Taky jsem se dívala na šaty od majatob a to se můžu zahrabat :-N Má je úžasné, ale já na to moc nejsem no...
Odpovědět
Profilova fotka
kami: šaty máš moooc pěkné:)) a když vedle tebe nebude nic čistě bílého, tak to na fotkách ani nepoznáš, že jsou tmavší ;-) a jakou k nim máš spodnici? A prodávají tam jen spodnice? Já mám šaty, ale nemám spodn.... =-)
Odpovědět
Bych Ti mohla tu spodnici půjčit...Nevím, ale jak bychom to vyřešily...ale nemám ji u sebe, budu ji tam mít ještě na zkoušku. Až budu mít boty, tak si to tam vyzkouším a oni mi to pak podle toho nějak upraví....a jakou spodnici tam mám, netuším, nějakou mi tam dali, ale už nevím kolik obručí...
Odpovědět
Profilova fotka
kami: to by bylo super... ale já ji budu potřebovat nejpozději v květnu na zkoušku... tak uvidíme :-N třeba se nějak domluvíme ;-)
Odpovědět
Já mám státnice, takže to je takové o ničem...musela bych jim třeba zavolat, že si přijedu jen pro tu spodnici nebo tak nějak...to bys když tak musela vymyslet, já na takové věci nemám čas :-) já jsme s nima domluvená, že přijedu v polovině června po státnicích, tak třeba by to nějak šlo...
Odpovědět
Profilova fotka
kami: já si ji zkusím sehnat ještě jinde... kdyby mi to nevyšlo, tak se na tebe obrátím. No, já mám taky stát. :-N ale zatím děkuji:)
Odpovědět
Profilova fotka
a prodávají tam i závoje? za kolik?
Odpovědět
Já vůbec netuším, já závoj nechci, tak jsem se neptala...zkus marcicek, možná bude vědět.. Jinak ta bolerka šijí za 800-1000...
Odpovědět
Profilova fotka
sunny, jakou spodnicku shanis? ja mam doma se 3 kruhama a je moc siroka, takze ju nevyuziju, tak kdyby se ti hodila, klidne ju muzes zkusit... :-)
Odpovědět
kamirka: šaty máš opravdu moc krásné a barva je pěkná, sice ti není vidět obličej, ale přijde mi, že by ti možná mohly sedět líp jak čistě bílé... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kami, posles fotku s oblicejem na majatob@seznam.cz?prosim prosim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ange, ty ses magda? :-D :-D :-D ja taky :-D :-D :-D
Odpovědět
najatob: Odesláno ;-) Nelekni se :-) Fotila mě babička, tak jsem byla ráda, že jsme vůbec vyfocena :-N Bílé mi fakt nesedí...je to velký rozdíl, i když fotku v bílých nemám...Jiné šaty můžu zkoušet až po svatbě, ať si teď netluču do hlavy, že mám jiné šaty už koupené :-D
Odpovědět
maja: no to je super :-D :-D :-D ale jak to víš??
Odpovědět
Profilova fotka
kami, dekuju za fotecku :-) slusi ti moc, vazne, budes krasna nevesta :-)
Odpovědět
majatob: tak už máš v albíčku botky, jsou moc pěkné, ale šíleně vysoké, já bych v nich asi celý den nevydržela....Ale samozřejmě je to o zvyku, takže pořádně trénuj.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kathy, premyslim, ze si koupim jeste jedny poradne vysoky na behani za kocarem at si zvykam :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?