Menu Forum

Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

29. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
 kamirka: a nebo tato barva? http://www.nevesta-svatby.cz/userfiles/image/la_sposa2009/fanal2.jpg nebo http://www.nevesta-svatby.cz/userfiles/image/w1/159_a.jpg, kdyžtak pak písni, jestli jsem se trefila emoticon
11. dub 2009 v 16:43  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Jsme zde emoticon jsem se učila emoticon Jsou to nejvíce ty druhé...ale jinak jsem tu barvu na netu nikde nenašla a to jsem hledala včera přes hodinu emoticon
Paní jsem zavolala emoticon šaty jsou volné...v úterý ráno tam jedu emoticon Holky díky za podporu emoticon se mnou to budete mít ještě těžké...přítel i mamka mi řekli, že pak musím být pěkně ticho, když je koupím a uvidím někde nějaké "lepší" emoticon tak budu kňourat tady zase u Vás emoticon
11. dub 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Na tyto jsem klikla až teď a ta barva je teda nějaká taková: http://www.nevesta-svatby.cz/userfiles/image/w1/159_a.jpg ty poslední co jsi tady dala...doufám, že to bude ok emoticon už jsem si našla v kolik mi jede bus do Havířova...Nevíte náhodou z kterého stanoviště z uanu jezdí? Abych mohla jen přiletět a nehledat emoticon

Hm, a do takovcýh šatů jsou nějaké podprsenky-barevně? nebo jsou ty bez ramínek pouze bílé?

Kámoška mi taky psala, ať jdu do nich, když mi to je jedno (ona ví emoticon ) protože prý v Polsku by mi je stejne ušili za 5-6 tisíc...a já nemám čas čekat a lítat po Polsku...pak seženu jen společenské šaty...Poslední státnice mám v polovině června apak tady budu 14dnů a letím do ciziny na dva měsíce a jak přijedu tak v září začnu makat a ti malí špunti mi dali na praxi tak zabrat+přípravy, že si nedělám iluze, že bych měla chuť a náladu shánět šaty...No vlastně jsme na tom dobře emoticon
11. dub 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 http://www.nevesta-svatby.cz/userfiles/image/w1/159_a.jpg
pritel na tuto fotku rekl, ze vypadaji, ze jsou bile...ja si snad beru barvoslepeho emoticon
11. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak prý myslel jiné, ale nevěřím emoticon
Venku hezky, já doma se učím a vy všechny v tahu, se máte emoticon
11. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
 kamirka - ta barva je v pohodě, dokonce se mi více líbí než barva champane. emoticon Do Havru to jede z nám. J. Gargarina a někdy také z ÚANu,ale víc to jezdí z Gagarinky.

Myslím že z ÚANu by to mělo jet, někde ze stanoviště poblíž podchodu fýdlantské mosty, ale ne toho jak se jde z Karolíny ale toho, jak tam jsou zastávky 37, 28, 21 (je tam takový blok zastávek MHD a pak i dálkáče). Jde o ten podchod,který je od staveniště, které je přes cestu, nejblíž. Nebo bych to taky mohla napsat takto, jak jdeš podchodem od tramvají, tak půjdeš směrem na ÚAN, ale po 20 m zahneš doprava a vyjdeš na zastávkách MHD a když sejdeš asi 5 m směrem k autosalonu, tak tam jsou 3 stanoviště a z jednoho z nich by to mělo jet, teda jestli to nepřestěhovali, člověk nikdy neví... No, špatně se to popisuje.

Pak taky pošli fotku emoticon, jinak podle toho co píšeš budeš mít stejně teď učení a nebudeš mít čas na to ohlížet jiné svatební šaty a pak budeš mít jiné starosti, když jedeš do zahraničí a nemyslím, že bys během těch 14dní v Polsku hned něco sehnala, když potřebuješ obvykle není - aspoň já to tak mám emoticon emoticon emoticon Tak si myslím, že ti nehrozí, že bys objevila něco až tak extra lepšího, navíc, když budeš mít doma, asi budeš zařizovat něco jiného,tak bych se těch lepších nějak nebála emoticon emoticon emoticon

Co se týče podprdy asi bych si vybrala nějakou v tělové barvě a bude to ok emoticon a to samé bych udělala s punčocháči, také tělové barvy, tělová neprosvítí a jde ke všemu emoticon
11. dub 2009 v 19:19  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Kamirka jojo v tahu to urcite emoticon domaci prace po praci jojo ty velikonoce-nadivka,bochanek a beranek jojo a i pro Iry emoticon
Zitra se jedeme podivat na Irsky svatebni veletrh tak jsem zvedava je to na nejakem hrade emoticon to bude zase vzruso emoticon
V utery se chystame na velky zatah do jednoho mesta na svatebni boticky hura hura
11. dub 2009 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ostravě, Region Ostrava
 Hele, já taky nemám bílé šaty, ty mi prostě nesedí. Mám barvu pudr emoticon
11. dub 2009 ve 20:20  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Mi prívě taky bílé nesedí...Jako sedí...ale když mám bílé a pak tu druhou barvu, tak to je prostě rozdíl..i když svatebčani to neuvidí emoticon Tak si ještě ty šaty vyzkouším, vyfotím, snad mi dovolí se vyfotit v těch bílých na porovnání emoticon fotky poté ukážu emoticon
Děkuji marci za ten bus, já se dívala a z uanu to tam jezdí co 15 minut zhruba, až jsem koukala...takže to nebude problém. pojedu tam až na dvanáct, ať se pak můžu ještě podívat do těch dekorací...Co tam vůbec mají? Navnaďte mě...
A je pravda, že přes státnice čas mít nebudu, pak 14 dní a pak měsíc před svatbou asi nic shánět nebudu...takže to třeba bude super kup emoticon No ještě, že jste mne do toho dokopaly emoticon Díky emoticon
Valím spát, zítra se učit, zase...tfuj... emoticon
11. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Hm, a myslíte, že seženu šaty pro družičku v takové barvě? Asi ne co...Nebo bude hloupé, kdyby měla bílé? Já jsem družičku ani nechtěla...ale neteř od přítele...má 6 a rodiče se ji teď rozvedli, tak ji chtějí rodiče od přítele půjčit šaty, ať si to užije...Takže s těma šatama pro ni nevím...když si to zaplatí, tak si to můžou i nechat ušít, že emoticon
12. dub 2009 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
 Čusík holky,to ani nestíhám číst ty vzkazy....Katka:Ty prstýnky jsou pěkný,kdes sis ho nechala dělat?Mě včera mamka dala nějaké zlato,že si z toho máme nechat udělat prstýnky,tak nečvím co je lepší jeslti to roztavit a udělat to z toho a nebo prodat a koupit už hotové...
kamirka:Koukám,že máš furt dilema z šatama....já jsem váhá strašně nerozhodná,ale šaty jsem měla vybrány za půl hodky což fakt nechápu,už si ani nepamatuju jak vypadaly,tak snad se mi budou líbit hehheh....Já mám bílé,sice jsme bílá jak stěna,ale snad to nějak doženu na slunku...
12. dub 2009 v 10:47  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
 kamirka - zeptala bych se v Tině, také šijí šaty, tak jeslti by ve stejné barvě byli schopni ušít šaty pro družičku a za kolik emoticon Jinak já jsem zase typ, co mi nesluší champagne barva ani ty mavší odstíny, možná krémová by šla, ale bílá mi zase jde 100 % emoticon A je jedno,jeslti bude mít družička bílé šatičky,ona je může mít i růžové a jakékoli jiné barvy, nemusí mít bílé, já bych právě kdybych měla družičky je asi dala do růžových šatiček, nevím proč, ale nějak to tak mám vžité. Jinak v dekkoracích mají všechno. Koupila jsem tam 2 role zelené oganzy , kterou chci doprostřed stolů nařasit, pak zelené květované ubrousky a jedny krémové na zjemnění, 2 balení zelenkavých kytiček na rozhození po stolech, místo okvětních lístků a pak ozdobu na svatební auto - bílou šerpu se zelenými květy (i když nevím jaké nás ještě poveze auto, ale tak jsme to vybírali podle barvy svatby. No, mají tam fakt všechno od svícnů po perličky, no je to takový malý obchůdek, ale je tam fakt všechno, to by ses divila, já mám tedy dekorace vyřešené. emoticon

jaruschk - já su taky bílá jak stěna a potřebuju to přes léto dohnat, ale po zimě je asi blý každý kdo nechodí na solárko emoticon emoticon emoticon , takže si myslím, že po létě v srpnu, nějaká brva určitě bude emoticon
12. dub 2009 v 11:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám právě takovu vyblitou barvu vlasů-takovou hnědou, ale nic moc...jako ne nic moc, ale prostě nemastná neslaná emoticon no to je jedno..emoticon takže mi bílá prostě nesluší a spíše ta tmavší...já se v létě moc neopálím, když pojedu na sever, ale co no emoticon
Do těch dekorací určitě mrknu, já jsme na takové věci úchyl emoticon musím se vyfotit v těch šatech, at si pěkně udělám k tomu bižu emoticon No snad budou ok, ještě si je vyzkouším emoticon ale už je asi vezmu emoticon vlastně nemám čas shánět něco jiného, i když to mám za půl roku (2 měsíce státnice, 2,5 ěmsíce cizina a pak to uteče jak voda emoticon )
12. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
 kamirka - jj, v tvém případě je už třeba něco sehnat... emoticon Já taky si chci v těch svých vyfotit, až budu mít zkoušku šatiček v Tině emoticon
12. dub 2009 ve 12:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 marci:Jju do srpna do doženem,já už poctivě chaluju betakaroten hihihihih,kukám,že to máme ve stejný den....Mě taky šampaň nesluší i když se mi líbí....A moje vlasy to ječ kapitola sama o sobě....děs běs,i když mám krádsně dlouhé...
12. dub 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
 jaruschk - já si nechávám vlásky dlouhé dorůst, zatím má po ramena vpředu, vzadu delší. Ale já chci rové dlouhé vlásky vyžehlené, tak snad mi kadeřnice nějak poradí... emoticon své mám vlnité, takže vlnky bych asi moc nechtěla...
12. dub 2009 ve 12:48  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Tak ted mi mamka říkala, že v říjnu bude třeba nějaké bolerko nebo něco...chci vidět, jak to seženu v té mé barvě...no mě klepne...ale pro šaty jedu, tamto už bude maličkost...no a snad je pak prodám, když chce většina bílé šaty emoticon
13. dub 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 marci:Tak to já bych zas chtěla vlnité,ječlikož mám rovné a dlouhé do půli zad,ale taky si je žehlím,vypadá to líp....Každopádně moje vlasy jsou strašně jemné,takže mi na nich nic nedrží,i když tam mám tunu laku a tužidla,moje kadeřnice říkala,že zkusí sehnat nějaký zmražovač,s kterým by to snad mělo držet...tak uvidíme
kami:Mám kontakt na jednu paní která šije bolerka fakt krásná,ale docela drahá já jsem si chtěla nechat ušít krajkové,ale 1400kč se mi stálo moc ale byla to pravá portugalská krajka,ušije ti je v jaké barvě chceš podle šatů....ať to ladí...
13. dub 2009 v 10:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 jaruschk: No když tak Tě pak o kontakt požádám, i když to je celkem drahé...snad by mi půjčili někde v půjčovně...No hlavně budu doufat, že taková barva šatů bude prodejná emoticon
No uvidíme...ať mě šaty se vším nestojí 10 tisíc (boty, bolerko) a pak mi neleží doma emoticon
13. dub 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 kami:Niboj určo to pak střelíš....
Tak co holky jste dost vyšlehané?Mě drahouš ráno polel v posteli jsem myslela,že ho zabiju hajzlíka,všecko mokré emoticon malá mi tu ted likviduje časáky ji asik tež sejmu a bude klid.... emoticon Jinak jsem hodná maminka hihihi
13. dub 2009 v 10:31  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Já mám přítele v cizině a tatka mě nešlehá emoticon takže jsme zcela v klídečku emoticon Odpoledne mi dá na prdel bratranec s bráchou a hotovo emoticon
No jestli to pak střelím, pořád se uklidňuju, že půjčovné je stejně minimálně 5 tisíc emoticon
Ty máš ještě dražší, Jaruš, že? Nebo si tě možná pletu emoticon
13. dub 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
 ahojky
kamirka: štičky jsou pěkné. No třeba mi zase nesluší nic co jde do hněda. musím mít čistě bílé.

jinak už máme objednané kytičky. cena bude 3500kč což je super.2X kytice pro maminky růže , Kytice pro mne tulipány, korzáš pro ženicha tulipán, kytice pro svědkyni kombinace tulipány a růže, náramek pro družičku,3X ikebana tulipán na stůl
13. dub 2009 ve 12:38  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
 korsáž emoticon
13. dub 2009 ve 12:40  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 kami:Já mám za 6900kč a to jsem na ně dostala ještě 2tisíce slevu...
lucif:Jé tulipány já miluju,akorát nevím kde bych je v srpnu scháněla,a kdyžtak by byli pěkně drahé
13. dub 2009 v 17:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (32 r.)
    Region Karviná
 kamirka: myslím, že střelíš všechno, když to dáš za dobrou cneu utrhají ti ještě ruce. jinak se zeptej v tině, šijí kk šatům i bolerka přesně v té samé barvě i v tom samém matereiálu, taky si asi něco nechám ušít, protože koncem srpna bývá už chladněji...aspoň mně paní říkala, že by to stálo 1200, tak si to vezmu asi, hlavně když to udělají ze stejného matroše a přímo na míru. emoticon

lluciferek: vy budete mít tolik kytek? my budeme mít jen svatební na ženich na klopě a jinak asi jic, ostatní jsou květinové ozdoby, na stolech to stejně nemůžem mít, protože máme alergiky, takže máme vystaráno, to samé maminka je alergik, tak nebudeme dávat jedné a druhé nic a družičku nemáme, na autě bude umělá ozdoba emoticon
13. dub 2009 v 18:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Ahoj me kvetinarka rikala,ze kyti stoji se vsim sudy okolo 5-7tis. A v tom jsou auta,hostina,kytice pro mami a mne a do klop a Altanek coz si myslim jde .....ale nastesti jsme to zredukovali (auta nejsou a i nejake zmeny budou emoticon )
14. dub 2009 v 09:12  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků. Region Tábor.
 ahojky holky, tak my budeme mít taky jen kytku pro mně, obě maminky, ženich na klopě a budeme platit max. 1500, tak to myslím docela jde. Na auto budeme ozdoby půjčovat. emoticon
14. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
 holkyyy, prisly mi boty!!!!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
jsou moc hezky, jen se na nich asi zabiju emoticon no ale jeste mam 3 mesice na trenink, ze... emoticon
14. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
 majatob: no to je super, že už máš botičky, hodíš pak fotečku do alba? A kdes je sehnala?
14. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 ange, mely by byt v albu emoticon objednavala jsm pres internet, protoze jsem nikde v obchode ruzovy nesehnala emoticon
14. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš