Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
a můžu se zeptat odkud jste a kolik vám je ? =-) mi je 25 po svatbě 26 příteli bude v dubnu 30 oba jsme z Ostravy.on z centra a já z výškovic,ale koupili jsme si byt v Hrabůvce.Jinak už 5 let žijeme v Irsku a letos se budeme vracet.
Odpovědět
Profilova fotka
swatka: jeee, to nás taky už napadlo, spát ve stanech...ale nevím, jak by se na to tvářila babička:)) Ale večer a noc na chatě strávit chceme, jen po obřadu bude i oběd (pokud bude restaurace ;-) ) A vy si objednáte někoho, kdo vám bude grilovat? nebo sami? já mám jen strach, aby se někomu chtělo přopravit pohoštění a starat se o to.. ale jinak super nápad, a můj přítel to chce taky tak :-N ted hledáme vhodnou chatu...
Odpovědět
Mi bude 25, priteli temer 27, neboli bude mu 26 :-D Ve stanech? A novomanželé taky? To mi kámoška říkala jak byla s přítelem na nějakém skautském táboře nebo co (jeho máti je vedoucí nebo tak něco)...No a takhle večer bylo...a ráno si všichni šuškali :-N :-D
Odpovědět
kamirka: :-D :-D no to je nevýhoda stanů. :-D no my pod stanem 100% nebudem. ale svatba bude jenom pro rodinu a později chceme koupit bečku a něco na grilováni a odjet na 2 noci na olešnou to zapít s kamarády.Pokud se budeme ještě vracet do irska,tak tu opijádu uděláme po návratu,,což by bylo na konci léta a to potom budeme ve stanech a nebo si pronajmeme chatky.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lluciferek: Vzdyt jsi rikala, ze tady mate byt? Ja myslela, ze tady zustanete...Vy budete vymýšlet dekorace?? Já budu doufat, že v restauraci něco mají a pokud mi to nabídnou-neboli pokud se zeptám a nějakou výzdobu tam budou mít, tak po tom skočím :-D By mě kleplo shánět vše ve stejné barvě, na to nemám nervy a hlavně čas. I když třeba změním názor :-N
Odpovědět
ahoj, vítám nové nevěsty!!! luciferek: mi je 27 a přítel má 31, už jsme oba z Ostravy, ale ve svatební den si pro mě bude muset přijet k rodičům do Bohumína, takže se snažím kadeřnici a kosmetičku sehnat odtud. Už nějaké kontakty mám, ale jak tady někdo psal, času na obvolávání je málo.... :-( Tak vy přiletíte z Irska jen na svatební den a pak poletíte zpět? To bude asi docela náročné..... swatka: svatební noc ve stanu, to bych asi nedala.... Nějaké vlastní dekorace mít určitě budu, ale ještě nejsou na řadě.....
Odpovědět
kamirka+kathy81 no my jsme měli v plánu se stěhovat přelom duben/květěn ,ale nějak nám to nevyšlo. takže přijedeme,vezme se a odjedeme.Ten byt už máme rok a půl koupený a čeká na kompletní rekonstrukci.prozatím to děláme tak,že vždycky když přijedeme domů,tak 2 dny makáme na bytě a tbytek dní zařizujeme a litáme po rodině.Byla jsem doma před týdnem,ale sama a to jsem akorát objednala prstýnky a zaplatila obřad.
Odpovědět
lluciferek, taky mame fotografa Radima Horaka. tak jsem pak moc zvedava na tve dojmy a fotky! co se tyce dekoraci, tak do toho obchudku v havirove se chystame za dva tydny, podle internetu tam maji fakt velky vyber. neco uz mam, tak jen dokoupit :-) ;-)
Odpovědět
všechno jsme domluvili přes telefon a nebo přes email. v srpnu jsme potom přijeli domů a zaplatili všechny zálohy a podali si žádost o uzavření sňatku. poruba dávala termíny až od září,ale tím že nejme v čr,tak nám to v tom srpnu přijali s tím,že jsme měli 1.září volat pro potvrzení.s fotografem to bylo taky přes telefon a email.nakonec mi poslal smlouvu,kterou jme podepasali naskenovali a mailem zase poslali zpátky. zálohy jsme platili buď osobně v tom srpnu a nebo převodem na účet.jo a ještě jsem při poslední návštěvě objednala dort,výslužky a koláče s minizákuskama na stůl. a zaplatila na ně zálohu. Chtěla bych mít tulipány,ale květinářství,které jsem navštívali mi je nechtějí na červen objednat.prý nejsou,ale já vím,že jsou po celý rok a tak hledám.rozeslala jsem emaily,ale květinářství na maily nějak nereagují :-S no uvidíme.
Odpovědět
lenajs: no on je podle mně jeden z nejlepších na severní moravě. Jeho práce znám už ze školy a je fakt dobrý.v té době se tim ještě moc neživil a fotil skvěle. myslím,že budeme mít pěkné fotky ;-) i když já na fotkách vypadám,jak idiot :-D jinak já s výzdobou ještě nevím.chtěla bych si svatební tabuli nazdobit sama,tak se potom musím domluvit s majitelem,jestli tam bude v pátek nějaká akcee a nebo můžu přijet si to nazdobit. už mám kkoupenou organzu na stůl a na židle a i materiál na svíčky. ještě potřebuji ubrousky.
Odpovědět
A my si tady holky lámeme hlavy, jestli všechno stihneme sehnat a zařídit včas a jak jde vidět, dá se to i na takovou dálku a úplně v klidu, viď llucifeku.... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
kathy81: jojo dá ;-) když se chce,všechno jde ;-) i byt jsme takhle kupovali a hypotéku si zařizovali ;-) všechno jde!!!
Odpovědět
Má ten Horák nějaké stránky? hledám a nic :-p Teda my už asi máme jednu paní, ale ještě není nic potvrzeno, tak bychs e podívala :-D
Odpovědět
kathy: každý je jiná povaha.třeba už tenkrám když jsme kupovali ten byt,tak mi přítel řekl,že nebýt mně,tak ten byt nemáme,protože on by na to neměl nervy.bylo to totiž komplikované díky bývalým majitelům a navíc se čekalo na pevod do osobního vlastnictví.No a co se týče svatby,tak taky zařizují já. on akorát říká co se mu líbí a co ne a dneska jdeme koupit boty k obleku co si našel.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jo a první musíš v pravo nahoře dát volbu fotopoint a pak tu galerii atd..
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Koukala jsem se na stránky Radima Horáka a musím říct, že fotky jsou opravdu moc hezké. My máme předběžně domluvenou Kateřinu Holoubkovou, příští týden s ní máme schůzku, tak uvidíme. Na netu měla také moc pěkné fotečky...
Odpovědět
Holky a jak řešíte výzdobu auta, dáváte si tam nějakou kytici, panenku, prstýnky nebo cilindr? V salónu Belladona tyhle věci půjčují za jednotnou cenu 300 Kč, zdá se mi to výhodné, co vy na to?
Odpovědět
Teď jsem asi udělala hrubku, cylindr je asi s tvrdým y... :-D Ale na netu jsem našla obojí.
Odpovědět
angelina: no já budu mít natáhnutou hrubou organzu a asi nějakou mašli a nebo kytku. ženich to samé + cilindr. no nic letím do práce. měli jsme zavřeno,protože dělali novou podlahu a tetkomm se to musí všechno umýt a nachystat na otevření. tak zatím pa
Odpovědět
luciferek: kolik metrů té organzy jsi kupovala?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Taky jestli by se to netlouklo s červeno-bílou kytkou...to bych asi musela nějak sladit.
Odpovědět
Tak bohužel mi admin smazal příspěvek, prý nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem. Ale já jsem žádné kontaktní údaje firem nevložila! Šlo jen a pouze o fotku náhrdelníku, kde jsem chtěla posoudit, zda se mi hodí k šatům. To je třeba všechny odkazy, aniž by se prověřilo, o co se jedná, bezhlavě mazat? Teď už tu fotku nemám šanci najít.
Odpovědět
ange: Oni někdy mažou nějak divně, bohužel :-( Prosím kontakt na Horáka do IP...Děkuji moc... :-N Mrknu se na to...
Odpovědět
katka: 100m bílé a 100m růžové,ale ještě budu přikupovat asi 50m bílé. mám to na židle,na stů a na moje a ženichovo auto. ;-) naše restaurace má totiž modré židle a než půjčovat potahy to si raději dám na opěradlo organzu. sedák stejně nejde vidět. už jsem nazdobila spoustu svatebních stolů a židlí a fakt ta organza vypadá pěkně. ;-) kamirka: máš odkaz v ip
Odpovědět
koukám,že tady při pátku nikdo není =-) =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?