Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
marcicek84: díky, to je super nápad s tou výraznější bižuterií. Až koupíte ten oblek, dej vědět, kde a jaký jste nakonec sehnali, my už se po něm taky díváme. Holky a kde si necháváte dělat kytky, máte nějaký tip? Někde jsem tu četla chválu na velkoobchod Florplant někde u Makra, musím se tam kouknout...představu už mám.
Odpovědět
angelina: já mám dobrý tip na květinářství Diana v Mariánských horách, bývalý čermák,,,supr ceny a dělají tam krásné kytky.jdu tam.
Odpovědět
katka-j: myslíš to naproti Telecomu?
Odpovědět
Holky, tak asi nebudete chápat, ale ptala jsem se kámošky, co se v srpnu vdávala a v květinářství v Kauflandu u Sconta dala 700 Kč za svou kytici, kytici pro ženichovu maminku, kytici své mamince na hřbitov a voničku pro ženicha. :-.
Odpovědět
angelina: ano myslím tu naproti Telecomu, je to tam fakt levnééé a udělají to krásně. já jsem nechala udělat kámošce kytku,když jsem šla na její svatbu a byla nejhezčí a určo levnější ,než tam měli ostatní.
Odpovědět
Ahoj holčiny,já se budu taky vdávat v červnu ;-) konkrétně 27.6. bude tu někdo mít obřad na radnici v Porubě?
Odpovědět
Ahoj holky Katka_j: jojo, platila jsem zálohu 50%, to chtěli v centru ve všech salonech..... Angellina73: tak to máš za super cenu, jak jsem si myslela, že ušití šatů výjde daleko dráž.... Lenajs.d: díky za typ, taky se chystáme pro oblek do Polska, i když přítel se byl minulý týden podívat u nás a momentálně jsou slevy a obleky se pohybujou od 2500,- a prý nejsou špatné, tak uvídíme.... Angellina73: ono opravdu záleží jak co a jak kde, u nás máš taky méně a více kvalitní věci. Kámoška se vdávala loni a ženich měl oblek a komplet celé oblečení z Polska a nemohli si to vynachválit...Tak se zkus podívat a uvidíš... Máš pravdu, že bílé šaty později moc nevyužiješ, v barvě asi jo na plesy a tak, ale já osobně si myslím, že nevěsta má být v bílém, je to romatické a zkrátka to ke svatbě patří, ale to je můj názor ;-)
Odpovědět
Angellina73: můžu se zepta, kde budete mít hostinu? Dívala jsem se do albíčka a moc pěkné prostředí..
Odpovědět
kathy81: ahojky, no já jsem taky u té bílé zůstala, přece jen k té svatbě to patří... a je to jednou za život. Včera jsem si zkoušela krásné šaty v Belladoně (moc milé prodavačky), a chvíli jsem váhala, ale zůstanu u těch svých šitých. Přece jen 6 tis. a pak je vrátím a takhle 4 a zůstanou mi... Jinak hostina bude v Roxbery ve Vítkovicích, kámoška tam měla loni v létě svatbu a byla moc spokojená jak s přístupem, prostředím, tak nakonec i s cenou, tak se letos po nich trochu opičíme... :-D A netušíš, ve kterých obchodě u nás se Tvůj přítel po těch oblecích díval? Protože ta cena od 2500,- je fakt super... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:) angellina: co já vím, tak v OP prostějov jsou slevy, i v Blažkovi... ted jsou vlastně téměř všude, tak zkuste projít více obchodů a určitě něco objevíte... ale mají spíše obleky tmavé - nevím jaký chcete... Já byla v Ově zkoušet v Paris a taky chtěli zálohu 50%... prodavačky super, věděly co komu sluší, a nevěst tam bylo moooc...
Odpovědět
angellina73: byl v OP Prostějov, v Blažkovi a ještě nevím kde, jak píše Sunn2009, slevy mají skoro všude, ale obleky jsou převážně tmavé s proužkem sunny2009: a vybrala sis?
Odpovědět
my jsme taky byli v OP Prostějov,ale nic moc tam nebylo. v blažkovi jsou taky slevy a hezké obleky. holky je nutná vesta?
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj. My jsme byli v Blažkovi - slevy teda byly parádní, ale zboží již docela přebrané a proto nebyly obleky ve velikosti, která by nás zajímala. Taky se chystáme do Polska mimo jiné i pro boty- jen nevím kam - jestli do Těšína ?.. Svatbu máme 20.6. takže je ještě čas :-)
Odpovědět
Holky, díky, hned zítra vyrážíme do OP Prostějov a Blažka, chceme nějaký šedý oblek, tak jsem zvědavá, co tam ještě na nás zbude... :-)
Odpovědět
Ahoj zdravím vás tak já se vdávám v červenci ve Frýdku-Místku to je kousíček od ostravy:-) :-D
Odpovědět
ahoj,taky vás všechny zdravím my se bereme 6.června c Ostravě. už máme skoro všechno zařízené a to žijeme v zahraničí . Už čekáme jenom na prstýnky,které budou hotové 19.2. a musíme najít dobré květinářství a objednat kadeřnici a auto. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kathy: no, vybrala bych si, ale nechám si je ušít... vyjde mě to levněji, a budou moje:) katka: nutné na svatbě není nic, jen aby jsme si ji užili podle našich představ... at už s vestou, nebo bez...záleží co se vám více líbí a v čem se bude tvůj partner lépe cítit... angellina: tak snad dobře pořídíte:) swatka: ahojky, já taky nejsem ostravak ostravsy ;-) kde budete mít svatbu? luciferek: tak to máte super, že už vše máte ;-)
Odpovědět
sunny2009-Svatba bude na zámku ce F-M i když každý mi říka že obřadní síň nic-moc a hrozný nával tak sem zvědavá a doufám že to nebude tak hrozné.....uvidíme ale já to nějk neřeším celá naše svatba je zvláštní tak ten obřad mě nerozhází :-D
Odpovědět
suny: no jo chtěla jsem to mít co nejdříve. hlavně proto že jsme v cizině a taky jsme se měli před svatbou spátky stěhovat,ale bude to až po svatbě,takže se přijedem jenom vzít a zase odjedeme a to už musí být všechno hotové. ;-)
Odpovědět
Ahojte, snad se mohu pridat do diskuze, akorat jsem na ni narazila, parada :-N Mela bych rovnou nejaky dotaz :-D :-D :-D Az budu neprijemna, tak mi reknete, ja se vetru i pote :-D :-D :-D Nemate nektera prosim tip na kadernici, ktera pripadne i lici a nebo nejake 2, ktere spolu spolupracuji? Ja to teda jeste nijak nehrotim, zitra se jdeme mrknout na prstynky, v patek na hospodu, jinak nic nemame...Jen jsme napsala par fotografum...Diky za info, jdu Vas docist :-)
Odpovědět
zpátky 8-( jinak obřad bude na zámku v Porubě a hostina v restaurantu Hugo ve svinově.šaty,boty,punčochy,korunka,náramek,soška na dort,organza,závoj,písek na svíčky jsou z ebay. ;-) cukrárna le aknel zz radvanic.fotograf Radim Horák z bílovce. prstýnky ze zlatnictví zlatá venuše z Hrabůvky.
Odpovědět
Kamira a jsi s OV?nebo s okolí?? ;-)
Odpovědět
kamirka: a na kdy to potřebuješ? dobrá kadeřnice je Hanka.její salon se tak přímo jmenuje. já k ní nejdu protože to je bývalá moje přítele,ale prý je fakt dobrá.a ona prý snad spolupracuje s nějakou kosmetičkou.
Odpovědět
jinak mi já ještě taky nemám kadeřnici a kosmetičku,ale asi zajdu kdekoli v hrabůvce. budu mít jednoduchý účes.
Odpovědět
Profilova fotka
swatka: a jaký máte plán na svatbu, že bude zláštní?? No, my jsme to právě ve fm na zámku nechtěli... moc se mi ta nelíbí... tak jsme hledali něco v okolí a našli zámeček ve staré vsi. luciferek: tak to jo, dívala jsem se do alba a už se opravdu můžeš jít vdávat:)) kamirka: ahoj:) vetři se klidně. A ten tip na kadeřnici, ketrá líčí, (nebo 2 osoby) nejlépe z frýdku bych brala taky ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
lluciferek: Kdybys k ni sla, tak bys mohla mit dobry uces, treba by to bylo neco jineho nez zeleny jezek :-D POtrebuju to az na rijen, takze casu dost ;-) Zkusim si najit tu Hanku, dekuji za tip ;-) Jinak jsem z Ostravy jako Ostravy :-) Jo, Luci, Ty sis to vscehno pres ebay objednavala sama i ty saty? ja asi risknu ty saty pres arti a asapa, tak uvidime :-)
Odpovědět
ja mam na jednu slecnu-Jana Swiechová, dneska mi poslala ceny: Účes + zkouška 500 Kč Líčení + zkouška 700 Kč Dopravné do Zábřehu dohromady (zkouška + v den svatby) 150 Kč Líčení příbuzných 300 Kč/osoba (je to něco mezi denním líčením a líčením na fotku, musí to dobře vypadat tam i tam) No to mi poslala...Nevím ale jaká je, takže bych možná radši někoho, koho mi tady doporučíte :-N Jako vím, že uvidím na zkoušce, ale ať nevyhodím prachy za zkoušku, která bude stát za nic :-N
Odpovědět
sunny2009-my to máme pojato jako jednu velkou grilovačku obřad máme v 13.00 a pak fičíme na mysliveckou chatu do palkovic grilovat opekat selátko a tak a celá sešlost spí ve stanech na pozvánkách máme dodatek ps: karimatky a spacáky s sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek: a ty jsi z havířova? a nebyla jsi se podívat v tom svatebním obchůdku (svatebnidekorace)?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?