Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak vy jste takové mlaďošky. já budu mít 22.9. třicet :-S
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Jn není to snima lehký,tak to já vydržím být dlouho klidná,ale jak to na mě příjde tak to chlupy lítají ehheh někdy to odnbese i dcera což mě mrzí nejvíc,pak zbytečně brečím jak na ni na chudáka někdy zařvu,ale co se dá dělat mám hold takovou povahu...jn já taky co se svatby týče,tak zařizuju já bez přítele,ten nená ani ještě oblek heheh,on nám zaz zařizuje domeček,tak to máme hezky rozdělený....
Odpovědět
jarusch: no já myslím,že zařizuji všechno né jenom tu svatbu.sehnala jsem byt,zařídila hypotéku, akorát jsem mu ukázala kde se má podepsat :-D starám se o podnájem,vyřizji veškeré papíry a platím účty. jako on mi dáva půlku,ale já se starám. rolniček: vždyť jsi mladá!!!
Odpovědět
jarus: Kde budete stavet? My zařizujeme/nezařizujeme...Když jsme se zeptala jestli nezajdeme na jídlo do te restaurace, tak kyvne a zitra uz jdeme..kdyz jsem se chtela podivat na prstynky, tak jsme sli... :-D Sama zarizuju neco, na cem Jirkovi "nezalezi" a on zarizuje veci, ktere jsou mi jedno.... ;-)
Odpovědět
lluci: kdy jste zarizovali tu hypoteku? ted nekdy? My prave budeme asi brat uver a tak nevime jestli v te dobe krize jo nebo ne nebo co 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek,Aha,tak to je ale celkem blbý ne?To jak si pořídíte děti,tak budeš mít jedno navíc v podobě manžela heheh,nemyslím to zle,tak se nezlob.....To mě zas říká přítel,že mu s ničím nepomužu,ohledně baráku,ale upsal se tomu vlastním jménem,tak já asik těžko mužu za něj jednat heheh...hold s chlapama je to někdy těžký rolnicek:u bab je to něco jinýho heheeh,my nestárnem
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: a nevis jak nejlepe zjistit jak na hyposku? jako na netu jestli neznas nejake ok stranky...nez bych se dostala do banky, tak by to trvalo... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
marcicek84:Děláš do hypoték?
Odpovědět
marci: jak pises ASI tolik a tolik let, mesicu a dni a vis to zcela presne :-D A uver je asi teda lepsi nez hyposka, ze? Ja na tady to moc nejsem, jsem pres jine vzdelani :-N
Odpovědět
jarus: myslim, ze ma ekonomku, nekde jsem to cetla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
My máme hypošku na 30let,takže snad to do důchodu splatíme heheh pokud se ho v dnešní době dožijem...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci: asi tam budeme muset zajít, protože to jsem našla taky, ale nikde nebylo, kolik musíš mít peněz na tu a tu hypošku. Ale děkuji moc, na měšec mrknu ještě taky ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
No já jsem teď student, loni jsem dělala dost, ale teď před státnicema ne, takže by to šlo jen na přítele, takže by o to asi požádal ještě před svatbou-ať se to počítá jen na jednu osobu...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kamirka: hypotéka má většinou nižší úroky. jarush: mi to tak vyhovuje.nesnáším,když mi chlap říká co mám dělat. a navíc je sveprávny,ale prostě není na zařizováni a já mám aspoň jistotu ;-) nemám ráda,takové domáci puťky,které se starají jenom o domácnost.Navíc při jeho pracovní době to ani jinak nejde .Navíc sportuje a myslím si ,že je to tak lepší. Mám prostě jistotu,že všechno je tak jak má!
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj, my jsme podepsali hypotéku v lednu, na 30 let u UniCredit Bank. Je to teď přísnější. jinak s tím mým budeme 11.8. 8 let, a bereme se 11.7. jemu je 28, a máme 15 m. kluka :)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Ty si také chceš vzít hypo?Ve finále tě stejně každá banka ojebe...my to přeplatíme ještě jednou to co jsme si pujčili
Odpovědět
kamirka: my máme hypotéku na 10 let.Ještě nám chybí 8 a půl roku :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
jarus: jeste jednou???Tfuj, hovada...My si hlavne chceme pujcit co nejjvice po rodine a pak az od nich...tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Tak to já taky nesnáším,když mi někdo říká co mám dělat,to by mě pak urvalo,jn co si člověk nezářidí sám to nemá to je pravda ehheh....ale jinak si na něj nemohu stěžovat heheh
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka.Nám už stojí/dům) tedkom už se dělá venitř,elektrika,voda,atd.My to máme u GEmoney bank,jsou to zloději jako každá banka heheh,ale chytli jsme to ještě před tou krozí,jak nebyli tak vysoké ty uroky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
kamirka: my máme 4,98% úrok. vyřizení hypotéky zdarma. ;-) máme to u KB podepsné září 2007 fixace na 2 roky. po 2 letech ji chceme částečně doplatit. už musím.pa
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?