Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
jinak nevím jestli jsem to tu už psala,ale ty prstýnky mi už mamča poslala.měly by dorazit nejpozději zítra a cena byla 7500kč za oba! x-)
Odpovědět
My bychom to chteli mit na rakovecka cezet je to ve Vratimove, ejste jsme se byli podivat v Paskove Na Rychte, ale tam se nam to moc nelibilo... Luci, kde jste meli mit hostinu? V Hugu? Vim, ze to je ted zavrene, taky jsem to tam chtela mit... A v tom Vratimove maji celkem dobre podminky... Ale tezko rict jestli na 6.6. uz nebude plno :(
Odpovědět
luci: Pak je musis dat do alba :-) ja se tam musim pak zajet podivat, kdyz uz vim kde to je :-)
Odpovědět
kamirka: no v Hugu. prý mu radnice vypovdla smlouvu.říkal,že ve středu zasedá rada a tak má ve čtvrtek zavola,jestli mu jí obnovili a nebo ne. Prstýnky dám 100% do alba.dneska přišly akorát skleničky a růžová kravata.
Odpovědět
kamirka: píšu si tu s jednou holkou v jiné diskuzi a ta se vdává ve stejný termín jako já. měli to mít u Ondráše.měli všechno domluvené a když volali a ptali se kdy mohou přijít zaplatit zálohu,tak jim řekli že to dali někomu jinému.no a tak to mají v tom vratimove restaurace rakovec .takže vím,že obě jsou obsazené. ale děkuji
Odpovědět
lluciferek: A nezkoušela jsi Třebovickou roli? Někde na diskuzích to tam holky moc chválili. A nebo mně napadá Zaječský vinný sklep v Mariánkách, chodívala jsem tam na obědy, takže kuchyň výborná a prostředí moc hezké, když tak se koukni na wéwéwétečkavinarnatečkanosretitečkacézet
Odpovědět
angelika: děkuji. zaječský sklep znám.párkrat jsme tam byli na večeři. ale je to tam docela drahé a je to bez oken. to mi vadí.mohlabych mít tu hostinu rovnou na zámku,ale ty ceny! |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,tak jak pokračujete v příprávách?Malá dneska rok,ale chvíli si najdu abych nakoukla,co tady nového Luciferek:Tak zkus třeba třebovický mlýn,je to myslím rok otevřené a měla tam oslavu svatby moje kamarádka a vypadá to tammoc hezky a nebo mě napadá Myslivna v Klimkovicích,dobrá kuchyně
Odpovědět
jarush: děkuji. koukala jsem na tu třeboviskou roli a uvažuji že tam zavolám. počkám do toho čtvrtka. o myslivně v klimkovicích jsem taky slyšela,že je tam super jídlo. a prý ještě nějaká restaurace v klimkovicích na nměstí.
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:A co ten mlýn třebovický?Jj v Klimkovicích je otevřená nová restaurace i s penzionem na naměstí ale nevím jak se jmenuje,bydlí tam mí rodiče,tak leda,že bych jim zavolala jak se to jmenuje,my máme hostinu v Olbramicích v kultůráku,toje další prdel vedle Klimkovic
Odpovědět
v klimkovicich znam penzion u hasicu, vlastni ho jedna ma znama, taky je to docela oblibene ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d:Kde budeš mít svatbu?Já jsem z Klimkovic,ale hostinu máme ve vedlejší vesnici :-|
Odpovědět
Článek se načítá
my se bereme na zamku v Kunine a hostinu mame v hotelu Salas u Noveho Jicina. ja jsem z Ostravy, muj nastavajici puvodne ze Zlina a hoste odevsad, tak proto kompromis ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d:Takže to máme taky takhle rozlítané,já jsem z Klimek,tedkom momentálně taky bydlím v Porubě,přítel z Polanky,obřad v Hradci nad Moravicí a hostina už ve zméněné prdelce Olbramicích a hosté vesměs Ova,pár prajzáku,pár pražáku,tak snad bude prdel,odkud máš šaty?
Odpovědět
saty mam z Daji v centru naproti Imperialu ;-) :-) my jsme chteli hostinu i s ubytovanim, at fakt muzou dojet a zustat vsichni, tak proto i tak mimo :-) ;-)
Odpovědět
jaruschk: Já mám taky přítele z Polanky :-D
Odpovědět
Dneska jsem četla program Ostravy na březen a svatební veletrhy jsou 13-15.3. na Černé louce a pak 28.3 a teď tam nevím ta data a to je myslím v Atomu. Se zajdu určitě podívat :-) Třeba vybereme prstýnky nebo něco a pobereme slevy :-D :-D
Odpovědět
ta polanka je nejaka popularni, ne? mam tam taky par kamaradu, jako pubertacka jsem se tam hodne zdrzovala, hlavne na janove ;-) :-)
Odpovědět
na cernou louku jdeme urcite a v atomu jsme byli loni a bylo to takove nic moc, ale asi zajdem i tam :-)
Odpovědět
Já na jedno vylákám přítele a na druhé když tak vyrazím s mamkou ;-) No to nevím jak je Polanka populární. Já o ni před pěti lety ani nevěděla :-N nikdy jsem tam nebyla, až miláček mi rozšířil obzory :-D Už jsem i bruslila na tamním rybníku, celoživotní zážitek :-D :-D
Odpovědět
lenajs: Můžu se prosím tě zeptat, na kolik Tě vyšly šaty v Daje? Já pořád uvažuju, že si je nechám ušít, tak nevím :-| a Tvé šaty úžas! Já chci taky nějaké na ramínka :-N
Odpovědět
necelych 11 tisic. tady v ostrave celkem bezna cena, zkousela jsem vic satu a vubec ne tak hezkych a v podobnych cenovych relacich, kolem desitky. ja chtela neco jineho nez korzetove a tyhle proste vyhraly na cele care, laska na prvni obleceni ;-) :-)
Odpovědět
holky děkuji za typy na restaurace. kamirka: my chceme něco v ostravě nejlépe vporubě. ty klimkovice jsou vedle poruby a tak by se to tam dalo,ale mezivodí a karviná jsou daleko. |-| ale děkuji.j o a v těch klimkovicích to je kultůrní dům ševčík ;-) ale nemají www stránky :-( ani ta myslivna.nikde jsem nenašla fotky :-( jo a do polanky jsem často jezdila na kole. J sem totiž z Výškovic a to je do polanky co bys kamenem dohodil. ;-)
Odpovědět
llucif: máš převybráno nebo ti mám sehnat ještě nějaké tipy? mám v OVě kamaráda zařizovatele, strašně šikovný a zná asi všechno ;-)
Odpovědět
omca: no kdybys o něčem věděla,tak dej 100% vědět. nechceme žádny luxus! ani na to nejsou peníze. nejlépe kdybychom mohli mmít svůj tvrdý alkohol |-| Protože z tvrdého se bude pít jenom wiskey a to kvalitní a tu ve většině restauracích nemají.
Odpovědět
lluciferek: oki, zeptám se... a co to za tak speciální whisky pijete? ;-)
Odpovědět
omča: black bush,bushmils a přinejhorším tullamore dew no a když je mají,tak jsou drahé |-|
Odpovědět
kamirka Prosim kde jsi na netu nasla o tom svatebnim veletrhu v Atomu?Ja to nejak nemuzu najit.To bych akorat stihla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek : Ja mela hostinu v Trebovicich v Kralovskem Senku
Odpovědět
finfrle: Naskenovala bych Ti to, ale bohužel mám přeinstalovaný pc a skener tam ještě nemám daný a nemůžu najít cd:-( Četla jsem to v programu na měsíc březen, jak jsou ty měsíční programy pro Ostraváky, určitě znáš. Napíšu Ti když tak více info, ale je tam napsáno datum a co tam bude-prstýnky, šaty atd :-) Leni, mi se taky moc korzetove nelibi, ale treba jak vyzkousim, tak neodolam :-) Luci, neni zač, já jen myslela, že by to bylo ok a tu slečnu znám, již jsem se s ní dost bavila, akorát jsem toto nevěděla, že tam je ona :-) Díky za info :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?