Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle : odpovídám sice za kamirku,ale jukni na http://www.svatebni-akce.cz/uvod.htm ..je tam i fotogalerie z minulých ročníků.
Odpovědět
finfrle:ahoj ten svatební veletrh v Atomu je 29-30.3 a zkus kouknout na www.svatebni-akce.cz nebo stránky hotelu Atom
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si prohlédla fotogalerii minulých ročníků svatebních veletrhů v Atomu a myslím,že Černá louka a tipy z beremka budou stačit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d:My s přítelem stavíme na Janové barák,on je z Janové heheh
Odpovědět
vidím nové tváře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Tak to jsme na tom podobně já taky před zhruba 5 lety :-) nevěděla že nějaká Polanka existuje,nemáme náhodu stejného chlapa :-) :-) Né sranda.....
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Kulturák je prodaný,je zavřený,myslivnu koupil nový majitel a zrekonstruoval ji,je to kámoš od mého strejdy.je to tam moc hezké,ale stránky ještě asi nemají,ale zajed se tam podívat
Odpovědět
Že bys taky měla tak úžasného? :-D No to já nevím :-D To jste za tu dobu stihli dítě, my zatím nic, ale bude se na tom pracovat, ale tak za dva roky bych ráda :-N Jinak my spolu budeme na podzim 5 let a těsně předtím se vezmeme (těsně, jeden měsíc :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:My taky na podzim spolu budem 5 let hehehh,jj dítě jsme stihli,nebavilo mě to v práci a oba dva jsme chtěli hold už tež není nejmladší heheh,už mu táhne ,jak já říkám....Chtěla jsem být mladá maminka
Odpovědět
A kolik Vám je? Jestli se můžu zeptat...Já to taky tak nějak chci stihnout, mi bude v říjnu 25 :-N tak to budu taky skoro mladá :-D já teď dělala školu, takže víš jak, přes školu nic...a ještě ji nemám, teď budu končit 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Mě bude v září 25,a příteli v dubnu 29,taklže si myslím,že vpoho věk na založení rodiny....Jn já taky uvažuju o nějakém studiu ještě....strašně by mě bavila tvůrčí fotografie,ale stojí to docela velké prachy....
Odpovědět
jaruschk, no je mi nejaky povedomy, treba se zname z puberty :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
jrusch: no asi se tam těžko zajedu podívat ;-) proto hldám webové stránky a fotky na netu a ptám se na zkušenosti.
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:A jak se jmenuje tvůj přítel,třeba ho ten můj zná když jsou z té Polanky hehehhe
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d:No on tam bydlel asik tak 7 let,čili mu bylo tak nějak kolem 22let,tedkom už bydlíme 3 roky v POrubě heheh lluciferek:Ježíš sorry,já zapoměla že jsi mimo rodnou hroudu :-)
Odpovědět
kamirka: mi bude 2 měsíce po svatbě 26 a příteli 2 měsíce před svatbou 30 ;-) a počítala jsem to a poslední antikoncepci beru 19.5. 8-) jo a díky diskuzi po jaké době se berete,jsem zjistila,že se bereme po 5letech 5 měsících a 5 dnech přesně ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Tak to máte dobrý hezký čas,šťastný pětky ;-)
Odpovědět
Ahoj Vazne moc dekuji Vsem! :-D Juknu na to!
Odpovědět
jaruschk, tak nic teda ;-) no ja taky bydlim v porube :-)
Odpovědět
jarusch: no uvidíme ,jestli to ty budou šťastné . :-D jarusch můj přítel,sestra,mamka, jsou v dubnu. samí rohatí! jenom já jsem jediný lev v rodině.
Odpovědět
Lev je moc priznive znameni s temi rohatymi je to tezsi
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Tož to já mám doma berana jak poleno,nechápu jak my dva jsme ysspolu mohli zůstat tak dlouho,já jsem ve znamení panny a oba dva jsme tvrdohlaví až hrůza...uplný opak,fakt to nechápu,ale asi né nadarmo se říká,že protiklady se přitahují
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d:Tak prej taky nezná hehheh,jj Poruba je nej....kdybych nemusela,tak se odsud nehnu hehheh :-)
Odpovědět
Já jsem váha a to je taky děs, on je chudák vůbec rád, že se k něčemu vždy rozhodnu...To je znamení na facku, musím přiznat |-| :-N :-D Já budu mít na svatbě 25 a 14 dni plus minus a tomu bude tahnout na 27 na zacatku 2010:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:No já jsem 23.9 a nikdo mi nedokáže říct jeslti je to panna a nebo váha,pokaždéí mi někdo tvrdí,něco jinýho,tak já jsme asik mix obou a to je katastrofa,já taky strašně váhám někdy,jindy jsem strašně impulzivní,že hned se pro něco nadchnu a vzápětí to zase otočím...prostě maras...Donedávna jsem ani nevěděla jeslti se vůbec cchi vdávat heheh prostě psycho... :-)
Odpovědět
holky, ja jsem 21.6. a taky mi nikdo neni schopny rict, jestli jsem blizenec nebo tak, kazdopadne rozpolcena jsem dostatecne a naladova taky, takze des. :-| ;-)
Odpovědět
nebo rak samozrejme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jn je to psycho....hold,asik budem muset zajít k nějaký astroložce,a%t nám to jako objasní hehehhe
Odpovědět
no to jo :-)
Odpovědět
jarusch: no však právě! já mám taky berana,který už přechází do býk a to je na zabití!!! my jsme jak + a - :-D ale já mám docela dobrou trpělivost :-D no a navíc se o všechno starám a zařizuji.takže je všechno na mě! já jsem čistý lev. 3.8. a Martin je 19.4. což je přelom beran a býk
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?