Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
ange, kathy: jestli nemáte jinou velikost, tak se vdáváte jiný den, takže pohoda. Ty je kathy sice budeš mít již ošoupané, ale nedá se nic dělat :-D Luci: Musíš pak ty prstýnky vyfotit, ještě jsem nepřišla na to, kde je ta Zlatá Venuše, ale asi si tam zajedu a projdu si to :-) sunny: Kdy máš státnice Ty? Už máš diplomku hotovou? Mi chybí závěr výzkumu a závěr...ať už to je za mnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,co novýho?
Odpovědět
kamirka: tam není co procházet. víš kde je venuše?
Odpovědět
kamirka: zastávka se jmenuje poliklinika. po jedné straně je poliklinika a po druhé je venuše . vidíš to hnedka od zastávky. zepředu máš: z leva: taxi,ťamany,průchod,banka,zlatnictví,hospoda a drogerie.
Odpovědět
Luci: Neni Venuse to dlouhe za poliklinikou? Prave proto me to zmátlo, ale mozna mam chaos v pojmech :-N Jarush: Co saty? Uz jsi na nich byla?:-) Jinak mi tento tyden poslou kalkulaci na jidlo a raut, tak jsme zvedava na tech nasich 50 hladovych krku a cenu za to 8-( Jsme to puvodne chteli mit v Paskove- Na rychte, no ale kdyz jsem jim jeste psala (po nasi navsteve), tak se ani neracili ozvat :-p Tak jsem zvedava na kalkulaci z toho Paskova a jeste jsem psala do Huga, ale to je uz tyden a taky se neozvali 8-( tak nevim no :-( Na strankach maji, ze tu restauraci prodavaji, tak asi neni nejlepsi jit tam, kdyz ta bude menit majitele... Holky, budete mit svatebni list veci, ktere potrebujete? (Vim, ze uz spolu mnozi bydlite, ale...) Ja bych ho chtela udelat tady a poslat tu www adresu, ale nevim na co ji jim to mam napsat, poslat oznameni, pozvanku ke stolu a k tomu nejaky listecek? Hm, a taky nevim jak se oznamuje, ze uz maji prijit od rana? To nekdo ma pozvanku ke svatebnimu stolu (tzv. po obrade) a rodine se to oznami a nebo je spesl oznameni? Boze, ja v tom plavu... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Ahoj ještě né jdu zítra už se těším heheh,beru sebou i malou tak snad to přežije,razíme do Beladony a pak do Scarlet,tak jsem zvědavá
Odpovědět
lluci: I kdyz Venuse je asi to, co jsi rikala :-N Mame s holkama vzdy sraz ve Venusi a je to tam... No nic, mam rict, ze jsem se nenarodila v Ostrave, at nevypadam tak blbe? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bebyly jste některá v salonu Laura v Hrabůvce?Má cenu tam vůbec lozit?
Odpovědět
luci To znas s temi lekari nastesti po dlouhem boji a diky ambasade jsem si zaridila vyjimku u pojistovny ....platim kazdy mesic kacky a pokazde kdyz prijedu si zajdu na kontroly.Na zubare tu nedam dopustit sice nekrestanske penize ale korunku mi udelal perfektne a radeji jeho nez zadarmo v cechach ;-) A ktomu je to takovy fesak jeje :-N Jinak uz jsem se rozhodla,saty budou taky e ebay...muzes mi sim jeste jednou hodit odkaz odkud je mas ty? Uz jen 4tydny a razim do cech uz jsem nevidela rodinu 2roky jojo a tesim se i na to litani! Dnes jsem zamluvila dortik na ochutnavku babicce k narozeninam od Aknel a budou i kolacky!!!! Pak podam reference hihi
Odpovědět
Profilova fotka
AHoj holky, kde se necháváte česat a kde nehty. Máte taky tip na květinářství ?
Odpovědět
rolnicek: Kytku si asi necham delat u nas ve statku, delaji to asi ucni nebo nevim kdo a kadernici asi tu Evu z Bosorky.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha o ni nevím. Hlavně, že tam mám známou.
Odpovědět
Článek se načítá
Ja se nechavam cesat v DK Poklad Poruba (dostala jsem kontakt od jedne nevesty) a nehty Poruba Nehtovy Design (ty jsem nasla na netu)
Odpovědět
rolnicek: ahojky, mně učeše kamarádka ze salónu Rosela naproti hotel. domu Jindřich a nehty taky kamarádka salon vedle Šatlavy v Mar. horách. Kytku jsem si zjišťovala v několika květinářství a zatím nejlepší přístup i cenu mají v květinářství v Kauflandu u Skonta a pak v květinářství Bedřiška v Mar. Horách kamirka: moc díky za tip na botičky, už je mám doma, dám je do alba. Stály 690,- a jsou to mimochodem ty samé, co mají v tom Lasu. :-) kathy81: takže jsem už v Lasu ani nebyla, koupila jsem je hned tam, kde poradila kamirka. Jsou moc krásné... No a v tom obchůdku jsem byla kolem páté a neviděla jsem Tě tam. Přišly tam asi dvě paní, ale Ty měly vdavky evidentně dlouho za sebou... :-)
Odpovědět
ange: Sis je tam koupila jo? Ty jo...jakou mas nohu? Ze bych podedila :-D Se tam taky zajdu podivat ;-) i kdyz ja na to moc nejsem, radsi bych balerinky, ale hodne lidi mi to romlouva :-N Jsem ráda, že byly ok, jsem si říkala, že si pak řekneš, že děs běs :-D
Odpovědět
kamirka: no já mám tlapu 40 :-D Jo, jsou fakt super, už je mám v albu. A super cena.
Odpovědět
Gratulace k botám ;-)
Odpovědět
ange: Já taky, někdy 41 :-N :-D
Odpovědět
angelika Boticky jsou krasne! ;-)
Odpovědět
omca+finfrle: děkuji :-) , no zase starost z krku... finfrle: tak pak hoď vybrané šatičky do alba, ať taky můžeme chválit ;-)
Odpovědět
angelina Jasnacka pak hodim i fotecky uz se tesim na zkouseni :-) sice ty speky hihi
Odpovědět
Krasne rano! Tak tu mame zase o den min!
Odpovědět
finfrle: krásné, krásné... no utíká nám to šíleně!!! :-D
Odpovědět
Krásné ráno, jojo, letí to.. angellina: já tam byla kolem třičtvrtě na pět, ale nekoupila jsem nic. Botky jsou krásné, ale 39 velké a 38 malé. Mám hold divné nohy. Tenhle problém se mi stává často a vesměs půl číslo nedělají....Nu nic, budu muset hledat dál.... Já mám na líčení a časání domluvenou schůzku na čtvrtek s pro mě cizí paní, kterou mi doporučila jedna nevěsta, tak jsem zvědavá, pak poreferuji. Kytku mi bude dělat teta od přítele, ale chtěla bych mix růže a tulipány, tak mě upozornila, že tulipány v červnu může být problém, ale že se je pokusí objednat, tak jsem zvědavá.... Co se týče nehtů, tak to jsem ještě zařizovat nezačala..... Dneska máme schůzku s fotografkou, ukáže nám nějaké fotky, které fotila a hnedka bychom zaplatili zálohu....
Odpovědět
kathy81: tak to jsme se těsně minuly :-) . Divnou nohu určitě nemáš, mně taky vždycky 40 sedí, ale tam mi byla trošku velká, 39 zase malá, vyřešila jsem to tak, že do toho strčím ty gelové vložky Scholl a s tím mi už botky sedí dobře. Asi je to polské číslování nějaké jiné... Ty už máš schůzku na líčení a česání? Ale ještě ne zkoušky? Protože to by bylo ještě dost brzy... Jinak nám chybí snad už jenom košile a kravata pro miláčka a pak objednat dort+koláče...
Odpovědět
angellina: Já měla tu 39 docela hodně velkou.... Nene, zkoušku ještě ne. Jen tu paní vůbec neznám a ona zase nezná mé vlasy, tak se s ní chci trochu pobavit, jak to vidí a tak. Kdyby to náhodou nevyšlo, tak ať mám ještě čas sehnat někoho jiného.... Tak to jsi dobrá angellino. Na košile jsme se dívali včera v Lasu a mají tam moc pěkné, myslím, že v prodejně v prvním patře (mám to už trošku popletené). Jsou tam různé s knoflíčky, s ozdobným límečkem....
Odpovědět
jojo, tak to jo, jestli k ní půjdeš poprvé, určitě je lepší, aby Tě viděla předem... No košil je všude spousta, taky už v tom mám zmatek :-) , akorát teď řešíme dilema, zda s krátkým či dlouhým rukávem? Přítel někde slyšel či četl, že správně by pod sako měla být jedině košile s dlouhým rukávem a ten rukáv má 1 cm vyčuhovat ze saka. On tvrdí, že to sako takhle s košilí s krátkým rukávem vypadá blbě. No ale zase v létě, bude teplo, no nevím, nevím... Jak to řešíte vy???
Odpovědět
My jsme na tom podobně, taky řešíme jestli s dlouhým nebo krátkým rukávem. Správně by měl být dlouhý rukáv, ale proč by se měl zbytečně potit....
Odpovědět
Do saka patří dlouhá košile. Že se bude potit více než v krátké košili je víceméně "optický klam" - pokud bude mít to sako na sobě, bude se potit úplně stejně v krátké jako dlouhé košili. Krátké rukávy se v saku vyhrnou, pomačkají a tak vůbec. Nepatří tam. 8-)
Odpovědět
kathy: dej pak vědět jak jsi dopadla s tou vizážistkou. jsem zvědavá,protože k ní jdu také.ale prý je moc milá a šikovná,tak uvidíš. jinak já nemám skoro ještě nic, ani boty ani oznámení,jmenovky..ale to mi vše udělá ségra. tak my určitě zvolíme košili s dlouhým rukávem, je to hezčí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?