Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
kathy: no mi bylo řečeno 2 měsíce předem. a to je 2 měsíce.
Odpovědět
kathy81: Zkontroluj ;-) Jako mi prisly jak boty, ktere tady hodne holek chce,ale napis pak svuj nazor :) Ja na to moc nejsem a sla jsem kolem s tezkou taskou-kamoska mi dala veci na statnice, tak jsem byla rada, ze vubec jdu v tom snehu :-N pak dej urco vedet..zkusim je najit u nekoho v albu...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... jsou podobne jak tyto, akorat to neni kuze nebo co, ale je to jak kdyby nejaka latka, ktera tam je takova skrcena nebo co, nevim jak to popsat, tady ty od omci vypadaji lepe, ale tamty taky nevypadaly spatne, fakt :-D jestli me vyhecujete, tak je tam zajdu vyfotit :-D
Odpovědět
kamirka:tak přesně ten styl se mi líbí, takže tam jdu na 100%. :-D
Odpovědět
Ty, je to neco podobneho! A jsou ciste bile tusim, podpatek nevim jestli je jakoby cely bily a nebo s tim hnedym-vi so myslim ne....Ne, ze me pak ukamenujes!!!! ]-( :-D
Odpovědět
lluciferek: no někde je psáno 2 měsíce předem, někde měsíc... :-) Ale myslím, že to tak začátkem dubna taky rozešlem. Ať se na to všichni stačí psychicky připravit :-D . kamirka: taky se tam zajdu podívat, tož jsem zvědavá :-)
Odpovědět
Ahojas. Jsem ráda, že se vám moje botičky líbí... pokud nebudou po svatbě moc zničené, asi je budu prodávat, takže vám je kdyžtak taky nabídnu ;-)
Odpovědět
kamirka: neboj, i kdyby to nevyšlo, mám stejně cestu kolem.... Tak to si budeme muset s tím oznámením pospíšit, za chvíli je konec února....Toto letí....
Odpovědět
omcamauta: no jo, ale záleží, jakou máš velikost tlapičky??? Jestli nám tady všem bude sedět :-D
Odpovědět
angellina73: trapnou obvyklou 38 ;-) i když teď si nejsem 100% jistá, jestli ta bota ja 38 nebo 39 :-D
Odpovědět
Holky a pořizujete si někdo čokofontánku? Někde jsem tu o ní četla diskusi a docela mně to zaujalo.
Odpovědět
omcamauta: kruci, si budu muset uříznout kus nohy, já mám 40! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
angel: tak to smolík...
Odpovědět
angellina73: uvažovala jsem o ní, sice na svatbě nemáme žádné děti, ale já jsem na čokoládě závislá.... :-D :-D omcamauta: tak jestli 38, tak to je i pro mě malé, ale jestli 39, tak tady šance je....
Odpovědět
ange: Ne, že se pak se mnou nebudete bavit, když se Vám nebudou líbit :-D Já mám na rozesílání oznámení čas asi tak pů roku 8-) Pak tady zůstanu sama samotinká a budu trpět schízou a samomluvou.... :-D Vy už budete vdané paničky :-D Hm, čokofontánu jsem taky chtěla, ale přišlo mi zbytečné ji kupovat kvůli jednomu dni a pak by se stejně asi nevyužívala...Nebo stejně často jako topinkovače, toustovače a další věci :-N
Odpovědět
kathy81: no já právě taky :-D a prý ji měli v Tchibu za 799, tak jsem tam poslala dotaz, uvidím, co mi napíšou....
Odpovědět
kamirka: tak o to žádný strach a myslím, že i po svatbě se tady spolu aspoň některé z nás zase sejdeme ;-)
Odpovědět
kamirka, angellina73: přesně tak, s kým jiným bychom se lépe podělili o zážitky ze svateb, které spolu tak prožíváme... ;-) angellina: tak to není moc drahá, myslela jsem, že stojí více...
Odpovědět
kathy81: no máš pravdu, většinou opravdu stojí více, uvidím, zda v tom Tchibu nebude vyprodaná. Jinak se mi moc líbí čoko fontána Imperiál retro na wéwéwétečkatitanovepanvetečkacom ale ta stojí 2200. No uvidím, jak nám bude vycházet rozpočet... :-)
Odpovědět
angelina: my máme fontánku na čokoládu a druhou na drnky. chtěli jsme tam dát champagne,ale to by vyprchaly bublinky a tak tam nalijeme sangrii. ;-)
Odpovědět
lluciferek: no a kde jsi ji sehnala a za kolik? dívala jsem se do alba, máš tam fotečku, ale značku nepřečtu... :-)
Odpovědět
angelina: je to tady z jednoho obchodu. www.argos.ie
Odpovědět
angelina: každý měsíc mají katalog se slevami.no tu drink fontánku jsem koupila v té slevě za 22 eur.
Odpovědět
Tak jsem neodolala a pořídila organzové pytlíčky na dárečky.... teď jenom vymyslet, co do nich ]-( "svatební mandle" minimálně na veletrhu v Diplomatu stály majlatn 8-(
Odpovědět
Ha, co říkáte na můj poslední objekt zájmu? (poslední fotka v albu)... i kyž vy jste vlastně skoro všechny letní ;-)
Odpovědět
Ahoj :-) Si to tu tak procitam a chtela jsem pozdravit ;-) Mela jsem nehodu,tak se mi spatne pise!Diky nehode jsem nachvili zapomnela na svatbu ale jsem zase tu :-D Preji pekny vikend pa nevesty
Odpovědět
omcamauta: vypadá to super, no na mně je to ale trochu extravagantní :-) . Myslíš, že to využiješ? finfrle: to je mi líto, doufám, že nic vážného!!! Pěkný víkend a brzké uzdravení... Všechny: Holky, mám dotaz. Nemáte některá zkušenost s internetovým obchodem, že by jste si ještě ten den objednávku rozmyslely a stornovaly? Stalo se mi totiž to, že jsem si včera dopoledne přes net objednala objednala noční košilku a večer jsem zjistila, že ji mají přímo u nás v Lasu o více jak 40 Kč levněji, navíc je tu možnost vyzkoušet, že jo, tak jsem neváhala a objednávku jsem mailem stornovala. Snad by neměl být nějký problém? V obch. podmínkách jsem sice našla, že objednávka je závazná, ale zase snad mám právo od ní včas odstoupit? Navíc zboží se ještě vůbec neexpedovalo.
Odpovědět
angellina: já mám svatbu v dubnu!! Docela klidně může být po kolena sněhu...
Odpovědět
ange: Co ty boty? NIc moc nebo ušly? Neházíš po mě kameny jo? :-D Ta objednávka by snad měla jít stornovat, však to nezaplatíš a hotovo :-) Omca: to už sníh nebude, bude krásně ;-) za 2 měsíce to bude pohoda...Ty av tom oznámení nemá být před a proto čárka? :-N
Odpovědět
omcamauta: já si taky myslím, kdepak sníh na konci dubna :-) kamirka: přesně tak, prostě to nepřevezmu a hotovo, teda pokud by byli tak sprostí a vyexpedovali to přes moje storno. Na boty se právě chystám...tak pak poreferuji :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?