Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
rolnicek: ahojky, no my jsme si nechali dělat oznámka v salönu Scarlet. Vytiskne Ti to snad jakékoliv grafické studio, myslím...
Odpovědět
rolnicek: v Ostravě bych šla asi do Repronisu (snad ještě fungujou). Nechala jsem si tam tisknout a vázat diplomku, pak i promoční oznámení a vždycky spokojenost maximální. Já si svatebka nechala tisknout z vlastního návrhu tady v Praze.
Odpovědět
rolnicek: Můžeš zajít také do Mariánských hor do Copy centra Xors office-sídlí v Domě techniky...kdysi jsem tam pracovala :-)
Odpovědět
ahojky kamirka: mi ta stránka visaz-liceni nefunguje :-(
Odpovědět
Profilova fotka
díky, za tipy
Odpovědět
lluciferek: ma tam byt vizaz - jsem dala s misto z :-N
Odpovědět
kamirka: se z to funguje ;-) . no ale nemá tam moc fotek :-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme měli schůzku s fotografkou a musím říct, že nás úplně nadchla a už se moc těšíme na spolupráci... Jinak s vizážistkou jsem měla mít schůzku dnes, ale jsem nějaká nachlazená, tak jsem ji přehodila na úterý, ale visagemanie mi ta fotografka doporučila taky, prý líčila spoustu nevěst, které ona fotila, ukazovala mi i fotky a moc pěkné....
Odpovědět
Já jsme se dohodla u Bosorky, jdu tam na zkoušku líčení, jsem se domluvila, že bych ty zkoušky chtěla alespoň dvě, ať vyzkouší různé typy líčení a já si pak vyberu ;-)
Odpovědět
kamirka: A kdy budeš mít zkoušku?
Odpovědět
kathy: tak to jsem si myslela,že mi na píšeš jaká byla vizážistka..tak budu muset počkat do uterý :-D ale brzo se uzdrav.
Odpovědět
katka_j: bohužel, budeš muset ještě pár dnů počkat, ale pak určitě poreferuji.
Odpovědět
Článek se načítá
V březnu, 20,3 ;-) Ty máš kdy a u té z visagemania jo?
Odpovědět
Nene. Katka_j mi doporučila nějakou holčinu, tak se s ní jdu příští týden seznámit a uvidím co a jak.
Odpovědět
kamirka: ahojky, no já jsem u Bosorky objednaná na zkoušku líčení až na 19.5., tak uvažuji, jestli to není moc pozdě, když Ty třeba jdeš už v březnu?? Já to mám ani ne 3 týdny před svatbou... A řekla Ti cenu té zkoušky?
Odpovědět
Já právě taky pořád uvažuju, na kdy je ta zkouška nejlepší, aby to nebylo moc brzo, ani moc pozdě....Ale nějak na to nemůžu přijít...
Odpovědět
Jak koukam tak se ta visagemania ujmula hihi
Odpovědět
ange: Já mám před státnicema a chci se taky odreagovat... ;-) Na zkoušky klidně půjdu na dvě, teď a pak až někdy před svatbou i s účesem. Stojí to stovku, což jepodlě mě málo na to, že si odpočnu a celý den bud vypadat hezky :-N Máš to u ní i s účesem? Ten si berou u zkoušky 200 a pak doma 600-800 dle náročnosti-to mi psala meilem. A líčení doma stojí 490 a každá další osoba 150... ;-) a toto je na stránkách no tom vizaz liceni to vyjde levnejsi nez u Bosorky vlastne. zkouska a doma liceni a uces 500+700, a u Bosorky to vlastne vyjde s jednou zkouskou uces 200+dejme tomu 700 a liceni 100+500...Otazka je kdo je lepsi ze :-D Ja treba vubec nevim co chci za vlasy, mozna rozpustene a natocene, za to by si snad 600 nevzala :-p
Odpovědět
ange: Ještě mi psala, že dělá třeba dva dny před svatbou nějakou masku a masáž obličeje, i pro přítele třeba, pokud by chtěl. Že pak ta pleť prý vypadá lépe...Tak nevím, ale vím, že jaro2008 na tom byla, psala to nekdy loni, ze to bylo super a ze si skvele odpocinula a zrelaksovala... Jinak mi jeste nabizela volny termin nejak 9.3. ve ctyri odpoledne, tak ho ma treba jeste volny.
Odpovědět
kamirka: ahojky, tak já už si ten termín 19.5. v Bosorce nechám, aspoň si bude paní pamatovat, jak mně nalíčila :-) . Jinak češe mně moje kadeřnice, kamarádka, ke které chodím pravidelně a ta říkala, ať počítám max. 1000 Kč a zkouška to nevím, ale to myslím budou taky tak 200. Já taky stejně jako ty nemám vůbec představu o účesu, ale snad kadeřnice něco pěkného vymyslí. Hlavně to nesmím mít moc do výšky páč ženich je malilinko menší. S tou maskou a masáží, to si asi nechám udělat v květnu, až půjdu na kosmetiku (jinde). A Ty o tom uvažuješ?
Odpovědět
ange: jj, ráda bych si pak nechala udělat tu masáž, jen ať kolem mě lidi skáčou :-D
Odpovědět
kamirka: no jasně :-D Musíš pak poreferovat, jak jsi byla se zkouškou líčení u Bosorky spokojená. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,tak jsem si také domluvala dneska zkoušku líčení v Bosorce,paní slíbila,že se ozve ještě,jelikož se můj termín kryl s termínek ještě jedné nevěsty a už se neozvala,tak nevím jestli mám čekat a nebo se ozvat já eheheh,každopadně ceny sedí
Odpovědět
jarus: Ona se mi ozvala ihned jakmile mohla. Napsala, ze ma nejakou premenu nebo co, tak ze se mi ozve az pak a ozvala se az vecer, takze urco napise ;-) kdy tam chces jit? ja pujdu klidne ted, v cervnu a zari, mi to za stovku drahe neprijde...a cely den budu krasna :-D ja se normalne nemaluju, takze si to nalezite uziju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:No psala jsem ji dneska tak uvidíme,jinak se mi ozvala už ta slečna/paní z vizaz-liceni,tak se jen rozhodnout,pokud to nevyjde u té bosorky,tak zvolím asi ji.No v Bosorce mi řekla,ta paní,že zkouška tak 2 měsíce před svatbou,ať se dá pleť dopořádku atd.Já se taky normálně nemaluju,myslím,že to neumím hehehhe :-)
Odpovědět
Já se semo tama namaluju :-D ale vzhledem k tomu, že na to nejsem zvyklá a jsem zvyklá na to, že na očích nic nemám, tak si pak semo tamo protřu oči a to pak stojí za to :-D :-D
Odpovědět
Ahoj nevesty! Preji krasny prvni breznovy den!A hlavne at Vam tento mesic krasne vyjde! Uz mi zbyva jen 25 dni a letim do cech!Uvidim svou rodinu po dvou letech a taky budu zarizovat celou svatbu uz se moc tesim!
Odpovědět
finfrle: Tak to je super, že už tento měsíc dorazíš ;-) Jinak mi se dneska zdál drsný sen: Den svatby, vše v pohodě, učesaná, nalíčená, oblékám si šaty a i šaty...V poho něco dělám, sejdu dolů a každý na mě divně čumí, si říkám co je...ok tak ještě zajdu do pokoje, kuknu do velkého zrcadla a moje šaty jsou zcela průhlené a jdou mi vidět bradavky, jsem se rozbrečela jak želva...a pak se vzbudila, že :-D konec mého trapného snu :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D takovy sen jeje nastesti ja mam jen takove,ze se na me vyprdla kadernice a tak :-D ale ten tvuj .... :-D
Odpovědět
finfrle-no ale kdybys to videla, musis se do toho vzit...se postavis pred zrcadlo a vidis dva hnede fleky :-p :-D to byl des... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?