Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:No malinká ani né 172cm,ale mám velké prsa hehehe
Odpovědět
Jaruschk: Já jsme právě nikde na fotce neviděla problém, tenhle se schoval :-D Paní nám říkala, že za 3 týdny je mají hotové i se zkuoškou velikostí ;-) To my máme ještě plno času x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamirka:Snad to pujde i šikovně schovat v těch šatech hihihhih,tak myslím že velikost 80E,už je docela psycho,aby mě neposlavi do nějakýho oddělení outdoru,že si mám koupit spacák,že na mě nic nebude :-) :-) :-)
Odpovědět
jarusch No nám je udělali za 3 týdny ,ale já jsem řekla,že nespěcháme jinak by byly do 10 dnů. objednávala jsem je 30.ledna a budou hotové 19.února
Odpovědět
jaruschk: My jsme se už ptali v hodně obchodech a dodání prstýnků trvá většinou ten 1 měsíc, takže s tím počítej.....Je hodně šatů i na "prsaté". Některé z šatů, co jsem si vybírala, mi paní třeba vůbec nedoporučila, prý bych potřebovala větší prsa a to si myslím, že je až tak moc malé nemám.....Takže hlavu vzhůru, určitě si vybereš....
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:Tak dík za podporu,už jsem začala chytat depky skoro,aha tak to je vpohodě,tak stačí to jít objednat ty prsteny tak 2měsíce dopředu....to je vpoho,a kde máte svatbu?My zámek v Hradci
Odpovědět
kamirka: je to v hrabůvce.jak je komplex venuše. Jmenuje se to Zlatá venuše. jde to vidět od zastávky. je to vedle mezi bankou a hospodou. No jo zařizujeme ze zahraničí a asi proto už všechno máme. byla jsem doma jenom na 3 dny a tak se jsem to musela všechno oblítat.Předtím jsem byli doma na týden v srpnu a tak jsme objednali obřad,protože od toho se to všechno odvíji.Raději všechno budu mít teťkom a mám klid ;-)
Odpovědět
lluciferek: nebudeš 8-) pořád budeš koukat na beremese a sbírat další inspiraci.. nebo teda to soudím podle sebe :-D
Odpovědět
běžím do prace.pa kočky.
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta:o té inspiraci to máš naprostou pravdu hehheh,já už se konečně rozhodla do jaké to bude barvy,a to do žluté,i když fialová také není špatná,ale už jsou objednané doplňky ve žluté barvě,tak to se nedá nic dělat
Odpovědět
omca: já mám všechno vymyšlené a tak už inspiraci nehledám. na brms budu chodit,protože si už delší dobu píšu s holkama z jiné diskuze.dokonce jsme se i sešly,když jsem byla doma x-) No a začla jsem si psát i váma x-) Už fakt musím do prce. pa :-p :-D
Odpovědět
omca kami Holky ono to neni ani zadna dieta jen spravne jidlo ve spravnou dobu a mnozstvi. Je to o nastartovani metabolismu! Myslim,ze hubnuti se dari hlavne diky jidlu a ne cvicenim(to to jen umocni)Uz jsem nebyla dva tydny a stale na vaze klesam ono je vazne dulezita basta a pak to jde dolu raz dva
Odpovědět
Článek se načítá
finfrle: To mas tu 90ti denni?
Odpovědět
finfrle: šikula! Já mám teorii naštudovanou výborně, jen ta praxe pokulhává ]-(
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme si dneska objednali oznámení. Budeme je mít ze salónu Scarlet nebo Angelika či jak se to vlastně jmenuje :-) (vedle Mc.Donaldu nad klenotnictvím). Byl tam ten p. majitel a docela z nás nechápal, protože jsme přišli, otevřeli první katalog, asi půl minuty listovali a šli jsme za ním, že máme vybráno. Byl z toho úplně na větvi, že tak rychle si ještě nikdo nevybral. No až pak jsem mu řekla, že už jsme tam jednou byli a tak trochu si "předvybrali" . Jinak nás bude stát 21 Kč/ks + tisk 400 Kč a bude do 3 týdnů. Jinak byl docela milý a samá srandička. Tak už nám toho taky moc nezbývá, ještě košile, kravata a objednat koláče. :-) Holt taky to chceme mít brzy z krku :-D .
Odpovědět
Oznamka půjdu tisknout příští týden.. zrovna k tomu připravuju pozvánky ke stolu ve stejném designu 8-) Co jsem slyšela, tak moje dubnové kolegyně už mají většinou oznamka rozeslaná... holt nestíháme :-D
Odpovědět
omcamauta: no to je fakt, že některé z nás dělají všechno až moc dopředu :-D Dokonce jsem někde četla, že nějaká slečna měla restauraci zamluvenou až rok a půl dopředu... Ale neboj, stejně už jsi asi dotyčné informovala o datu, takže pozvánka jim může přijít klidně i týden před :-) .
Odpovědět
angellina: jo, většina už je osobně pozvaná... zbytek o tom ví "z doslechu", ale osobně je jedeme pozvat příští víkend...
Odpovědět
kami nene zadna 90denni nene boze to je to nejhorsi co muze byt pak pekny jojo efekt
Odpovědět
jaruschk: My máme obřad na Moravskoslezské radnici...Zámek v Hradci se mi taky moc líbí, přemýšlela jsem o něm, ale pro nás je to trošku z ruky....Ale určitě to bude svatba jako z pohádky.. :-D Já mám taky všechno už v hlavě srovnané, ale pořád brouzdám na netu a vymýšlím, jak by se to dalo ještě vylepšit.... :-D Angellina73: tak to jsi dobrá, nám toho chybí ještě docela hodně, ale času dost. Jinak děkuji za kontakt na krejčovství, z jednoho se mi už ozvali a cena docela přijatelná.....Což mě potěšilo. Já když jsem se tady poprvé na začátku tohoto roku přihlásila, tak mě spousta slečen pěkně vydeptalo, svatba za třičtvrtě roku nebo i déle a některé už komplet všechno zajištěné....Docela jsem znervozněla, že nestihneme všechno zařídit, ale zvládnout se dá všechno.....
Odpovědět
kathy81: není zač, jsem ráda, že jsem Ti pomohla... :-) Jinak jsem zapomněla, ještě mi chybí boty, ale ty ještě pořád v obchodech nejsou... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kathy81:ahojky,tak pro nás je to taky z ruky cca 40minut jízdy,ale líbilo se nám prostředí pro nafocení foteček,jinak kdyby jsme to nechtěli takhle hrotit tak se vemem u nás na radnici
Odpovědět
Profilova fotka
angellina73:ahoj vy máte hostinu v Třebovicích?V mlýně?Moc hezký ;-)
Odpovědět
ahoj holky, tekej: ja bych vlastne taky mela patrit do Noveho Jicina 2009, ale tam diskuze nejak utichla a preci jen jsem z Ostravy, ze...v Bartosovicih jsme taky byli, meli uz komplet plno od cervna do zari. no a pak ty postele atd...vzhledem k nocovani asi 35 hostu se mi do povlikani fakt nechce :-) ;-) mame svatbu na zamku v Kunine a hostinu na hotelu Salas kousek od Noveho Jicina. nakonec dobra volba, ale taky jsem to zarizovala hodne v predstihu. jinak boty taky nemam, ale budu si je kupovat v salonu, ze ktereho mam saty, primo je doladim k satum. preci jen mam kremove a ta barva se tezko trefuje :-) ;-)
Odpovědět
jaruschk: ahojky, díky ale nene, máme ji ve Vítkovicích, v Roxbery...
Odpovědět
Profilova fotka
angelina73:Jj znám hehheh,ale vypadá to tam podobně,každopádně Roxbery dost dobrá volba
Odpovědět
holky,kdy začnete posílat oznámení? My asi poslední týden v březnu. Mělo by to být 2 měsíce předeem ne?
Odpovědět
lluciferek: poslední týdne v březnu? A není to brzo?
Odpovědět
ange: Ja viděla botky bile krasne v obchode jak je zastavka trolejbusu 108-most milose sykory, jak jedessmerem z husova sadu, vysednes a na druhe strane je meli za vylohou, byly takove jake tady chce hodne slecen, ne uplne, ale hooodne podobne, nemela jsem ale cas, tak jsem nesla dovnitr.
Odpovědět
kamirka: dneska jdu kolem, tak to hnedka zkontrojuli.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?