Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Ahoj kotatka! Tak dnes je to prvni den kdy na me prisla panika kvuli satum....absolutne si to neumim vysvetlit ale bere mi to teda elan jojo Jen pri pomysleni jak si saty poridit se mi zhorsuje dychani ach co to je ja takova cita nejsem! ]-(
Odpovědět
finfrle: ahojky, no je fakt, že na červenec už by jsi měla mít nějakou představu šatů... :-) A kdy si je vlastně vybereš, když jsi teď v Irsku? Nebo se budeš dívat tam?
Odpovědět
angellina No prave jedina predstava je ta ze musi udrzet prsa,bile a udelat me peknou a stihlejsi jj Priletim jen na tyden do Ostravy a to na konci brezna. Trochu me vydesila diskuse ostravske salony
Odpovědět
finfrle: teda, koukala jsem Ti do alba, na týden teda máte toho zařizování šíleně, ale jak jinak to vyřešit, když jste oba v cizině a víc dovolené si asi vzít nemůžete :-| No se salóny Ti asi moc neporadím, mně odradily ty ceny za půjčení, tak mi šaty šijí, ale zkoušela jsem nějaké v Belladoně nad OD Horník a ty paní tam byly hodně příjemné i výběr byl slušný.
Odpovědět
Vsechno zvladneme ale obavam se tech satu a to dost jinak si myslim,ze zbytek (to ostatni,VSE)se da zvladnout ale dnes jsem u satu v panice a docela mi lezi v hlave ta koupe pres ebay ne ze by slo az tak tolik o penize ale spise aby mi to sluselo i s temi kily a taky proc vyhazovat zbytecne za saty!?
Odpovědět
finfrle: vubec z toho nestresuj! Spousta veci se da zaridit na dalku, vzdyt ja taky na Ostravsku neziju...
Odpovědět
Ahojte :-) Tak dneska jsme byli ve zlatnictvi Karel Stoch-ci Storch? POrad si to nepamatuju. Ujala se nas jedna pani, byla velice prijemna, prstynky, ktere se nam libily by byly do 10ti tisic. Pokud bychom si donesli sve zlato, tak nad odectou za 1g 450 Kc, jak jste to mely jinde???A za praci vzdy 5000, takze pokud doneseme enjake sve zlato, tak se dostaneme na cenu tuto, coz je hodne za tu cenu? Vubec netusim. Akorat jsme na jine diskuzi cetla, ze jedna platila nejak do dvou tisic, kdyz mela nejake sve zlato-samozrejme nevim kolik sveho zlata mela... No a kdyz jsem se doma m ptala, co si tam necha vyrit, tak mi rekl ze hattrick-ho zabiju ]-( (pro nezasvecene-hattrick je nejaka online hra pres fotbal)... :-D Jak to mate se svymi prsteny? Diky za info ._) Poucim se a jeste si zajdu do Spalicku, kdyz jste psaly, ze to tam je dobre. Ja bych chtela podobny prstynek co maji nasi akorat ze zluteho a bileho zlata, oni maji zlute a cervene, neco takoveho se mi libi a chci to mit zdobne a ne hladke-at to vydrzi, protoze to hladke zlato pry moc nevydrzi a hned se oskrabe :-(
Odpovědět
kamirka: Ahojky, myslím, že je to Karel Štoch, jestli myslíš to zlatnictví v Mariánkách vedle vinárny Šatlava :-) . No mne se 5000 za práci zdá šíleně moc. My máme prstýnky ze zlatnictví Ovádek v Bohumíně, přinesli jsme si své zlato (bylo to kolem 6,5 g), udělají nám to z něho, takže asi ani nic doplácet nebudeme a za práci berou 1800. Takže máme prstýnky taky do dvou tisíc a jsou pěkné, zdobené. Asi to chce pochodit, někde Ti zlato vykoupí a pak Ti to z ceny odečtou, což je dost nevýhodné, nejlepší, když Ti to přímo udělá z Tvého zlata, ale těch 5 tis. za práci je fakt přehnané... :-(
Odpovědět
angellina73: Mi se to zdalo taky hodne, protoze jsem pocitala, ze kdyz donesu neco sveho (mam starou nausnici a retizek), tak ze to bude mene. Normalne by ty prsteny byly za 10 tisic a tak za tech pet, ale to bychom museli donest dost zlata a to vlastne znamena ze 5000+to zlato vicemene 10 g bychom museli donest abychom platili jen tech 5 tisic. Takze stejne 5000+10g(coz by vykoupili za 230/gram), takze vlastne 7300 ]-( ach jo...a kde je to zlatnictvi u Vas? je to spolehlive? Zase nechci jit jen tak nekde. Nemyslim to zle, ale nechci naletet! :-N Zkusim jeste ten spalicek a asi pak budu obchazet zlatnictvi, casu mame jeste dost, tak nemusime spechat. ;-)
Odpovědět
kamirka: no a kdy máš vlastně svatbu, máte už určený termín? Jinak jestli budeš potřebovat, já Ti pak kontakt na to zlatnictví v BOH dám, to není problém.
Odpovědět
angellina73: Termín máme, i na matrice, ale víme ho my a mí rodiče, to jsem nějak neuhlídala :-D jinak se to všichni dozví až po státnicích, jak jsem si přála :-N takže to tady nepouštím do světa, v IP není problém ;-) Jinak to máme na podzim ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
finfrle..já se chystám na lov šatů příští týden, tak ti o ostravských salónech podám žhavé info :-) , do Nového Jičína se mi moc nechce, a do Olomouce už vůbec ne..i když ten Caxa salón mě cenama za půjčovné příjemně šokoval, zvlášť když prodávají některé šaty za cenu, která je v Ově výpůjční..no,ale zase jsou to takové velikosti a la 34,36 :-| . Představu už mám dlouho a jsem ráda, že nové kolekce jdou mým představám naproti, naštěstí jsem i prozřetelně zhubla na svou původní 38velikost,tak snad výběr bude. Větší vrásky mi dělá zvolit celkového ducha svatby, myslím barevně a nakoupit doplňky.Jak koukám na tu naši korunu českou, tak budu muset na ebay nakupovat s předstihem.
Odpovědět
Článek se načítá
Finfrle: Já jsem obešla všechny salony v centru OV a je pravda, že vypůjčení šatů je trošku dražší, ale vdáváme se jen jednou, ne. Nejdříve jsem byla v Belladoně, kde mě obsluhovala starší moc příjemná paní, tady nebyl problém...Pak jsem byla v Angelice, kde jsem se moc necítila, protože se mi snažili vnutit jedny šaty, které zkrátka nebyly ono, ale zase jiné holky mají s tímto salonem moc dobré zkušenosti, obsluhuje tam prý i nějaký chlap, který poradí atd., i když je to u chlapa nezvyklé. Pak jsem byla v Daji, tam mají převážně korzet zvlášť a sukni zvlášť, paní byla taky v pohodě, navlíkla na mě asi 10 korzetů....A nakone jsem skončila v Paris, tak jsou mladé, dost ukecané holky, taky poradí a samy už mají v oku, co které nevěstě sedne, já mám šaty odtud....Ale ať už si šaty koupíš, necháš ušít nebo půjčíš, hlavní je, aby jsi se v nich cítala dobře a pohodlně. A neboj, vše se zvládne, když tak nad tím přemýšlím, tak většinu toho, co mám zařízené jsem taky zvládla během týdne a něco. Taky na mě přišel stres, že to nestihneme a tak.....Takže držím palce.
Odpovědět
kamirka: 5000,- jen za výrobu prstýnků se mi zdá docela hodně, to se ani nevyplatí nosit vlastní zlato....
Odpovědět
ahoj holky, nejak jsem se chvilku odmlcela, uz mi to prerusta pres hlavu...mamka na me utoci s kolacema, drahy si neni schopen dat dohromady seznam hostu...no zazitek. zacinam mit neprijemny pocit, jestli ty starosti a nervy za to vubec stoji :-( :-| tekej, vidim, ze mas taky obrad v okrese Novy Jicin, kde presne? a Radima Horaka mame taky, jen o 5 dni driv nez ty :-) ;-)
Odpovědět
jo a co se tyce prstynku, tak jsme byli taky u Karla Stocha, maji jedno zlatnictvi v mariankach a druhe v porube u Duhy a prstynky se nam tam libily, akorat nemame zadne zlato na vykup, coz je skoda ;-) Nicmene my mame jeste znameho zlatnika, ktery by nam prstynky vyrobil na zakazku a podle prani velice cenove vyhodne a od jedne zname jsem dostala tip na zlatnictvi ve Vyskovicich v Kotve (Chronos nebo tak nejak). Vybrali si tam krasne jednoduche prstynky oba za 4000,- coz je podle me super cena. Ale vyber pry neni moc velky, coz mi nevadi, chci neco jednoducheho a ten muj stejne nevi, jestli bude ten prstynek nosit :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, promiňte, že se vám míchám do diskuze. Já jen chtěla sdělit poznatky, co se týká těch zlatnictví. Chronos v Kotvě můžu vřele doporučit. Výběr opravdu není velký, ale zato mají super ceny a ochotný personál. Ovádek v Bohumíně je taky super. Hodně lidí si ho chválí, já sama mám od nich taky pár věciček.
Odpovědět
lenajs: Proto my to držíme pod pokličkou, aby nikdo neútočil :-D Přítel naštěstí odkývne dost věcí. Jsem se ho včera ptala jestli chce jiný prstýnek než já nebo co, řekl, že neví, že mu to je jedno, tak jsem se teda zeptala, zda chce stejný jako já a řekl, že ano. Už ví někdy, co má říkat :-D Fotografa si mám taky vybrat, oznámení nechá na mě taky, o co se rve jsou koláče :-D Lepší ale takový přístup než přístup, kdy by se mi smolil do všeho :-N a kolik gramů mají Vaše prstýnky? Tamty byly nějak 4,8 a 4,5 nebo tak nějak.
Odpovědět
Holky a kde přesněji v Mariankach je to zlatnictví Karel Stoch, tak bych se tam zašla podívat....Děkuji
Odpovědět
Vystoupíš na zastávce, jak je Madeja-sportovní obchod. Je to zastávka Prostorná. A to zlatnictví je na rohu-žlutá budova, Karel Storch je tam velkým červeným písmem napsáno. Je to hned u zastávky, nelze přehlédnout ;-)
Odpovědět
Díky, dnes jedu tím směrem, tak to hnedka okouknem...
Odpovědět
;-) Jsou tam příjemní...
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs.d Jo jo, zrovna jsem koukla,že je i téma Nový Jičín 2009, to by pro mně asi bylo příhodnější :-) , ale i tak jsem pořád napůl těla i duše v Ově a Nový Jičín zatím moc neznám. My budeme mít obřad v kostele v Kuníně a hostinu pak na Bartošovickém zámku ..přítelova rodina tak měla slavnosti už několikrát, je to taková srdcovka a dobře tam vaří. My moc ubytovaných mít nebudem, takže i ty postele nějak povlíknem :-N
Odpovědět
tekej Kathy Holky dekuji moc moc uz jsem se dnes uklidnila ale reknu Vam takovy zachvat paniky jojo to nepreji zadne neveste! Ted se musim soustredit na hubnuti :-) musim rici,ze mam dnes radost vaha definitivne potvrdila ubytek 11kg! Tak na saty se zetim kouknu tady at mam predstavu a nejspise si je vyzkousim i v Ostrave a pak koupim na ebay. Uvidime mam jeste 4tydny na definitivni rozhodnuti! :-)
Odpovědět
finfrle: gratulec k hubnutí. Já jsem taky chtěla zhubnout, dokonce jsem si najala trenérku a chodila do posilky... ale s pracovním zápřahem to skončilo tak, že mám po půl roce akorát tak kilo nahoře. Takže tě obdivuju moc!
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec holčiny,co novýho?Já se také chystám příští týden obrazit Salony v centru tak jsem zvědavá,co ještě zbylo hehehh,snad něco bude....i když u mě bude asi problém
Odpovědět
holky,tak co se týče těch zlatníku,tak jsem taky byla v chronosu.mají pobočku i v hrabůvce pod brodvejí,ale ty prastýnky co jsme chtěli by tam vyšli o cca 1300kč dráže,než v té venuši. Ještě nemáme přesnou cenu,ale paní řekla mezi 7.500 - 8 tis a v chronosu řekli asi 9 tis. Mamka je jde vyzvednout v pátek a pošle je,tak pak je vyfotím a dám vědět kolik stály. Jinak martin si včera objednal košili,protože nikde neměli jeho velikost a dneska mu volali z toho obchodu,že zítra příjde. tzn. že už budeme oba připravení na svatbu ;-) Já ještě čekám na druhé šaty z ebay a je to.Příští týden budu tisknout jmenovky a oznámení a týden na to svatební noviny. Ještě je třeba sehnat květinářství a kadeřnici.
Odpovědět
lluciferek: sákryš, ty jedeš.. a to se vdáváš víc jak o měsíc později... no budu muset zabrat ]-( :-D :-D
Odpovědět
Luci, a kde v te Venusi prosim Te? Uz na Dubine nebydlim, tak poradne nevim! :-| Jaruš, proč bude u Tebe problém s šatama? Jsi malinká? Finfrle: Ty jo, 11 kg dolu by se mi siklo, ale etd nejak nic....Cvicilas ci neco drzela?:)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak dlouho předem jste si objednali prstýnky,když se vdáváte v srpnu....?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?