Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
tekej Moc blahopreji!!! U mne to bylo vcera dva roky co jsem zasnoubena :-) Je toho moc okolo svatby ale rozhodne to neni zas tak nemozne to zvladnout.Preji hodne stesti
Odpovědět
tekej: tak to ti opravdu blaopřeji.A neboj všechno stihneš.Já se zasnoubila v prosinci a v červnu to mám za pár.Mám už vybrané šaty a vše kolem oblečení.Taky mám maminku z krku - co se týče oblečení a teď jen prsteny a maličkosti kolem výzdoby. A to je únor. Je fakt. že jsem byla tlačena bo jsem šla na operaci a nemůžu chodit, ale i tak jsem to zvládla.Moje sestřenka se rozhodla v lednu,že se vezmou a v dubnu mají svatbu.Je fakt že je tlačí miminko,ale zvládají to.
Odpovědět
Ahoj holky, mám dotaz - nebudete některá kupovat samodržící punčochy ve smetanové barvě? V sobotu jsem si takové totiž koupila a nějak se mi to doma rozleželo s tou barvou v hlavě a budu chtít asi tělové. Takže tímto ty smetanové nabízím. Jsou jinak moc hezké, zn. Gatta, vel. 3-4 (největší) a stály 130 Kč. Dám je klidně za polovinu, třeba kdo jste z Ostravy, ale je mi prostě líto je hodit do koše a jinak je asi nevynosím... :-(
Odpovědět
Ahojte. Tak máme prstýnky :-D
Odpovědět
anglelina: škoda že jsou to největší,,,to je na jakou výšku? já měřím 163cm...
Odpovědět
katka_j: tam byly jen dvě velikosti 1-2 - to bylo tuším na výšku do 165 a pak 3-4 nad 165. No ale přece jen je lepší je mít raději trochu větší, než aby končily u kolen...
Odpovědět
angellina73: zkus je udat kdyžtak na bazárku... já dostala od ježíška bílé a taky uvažuju o tělových... ale určitě budu mít na den D připravené aspoň dvoje, ať mám rezervu...
Odpovědět
omca: Kde jste sehnali prstynky a za kolik? ;-) My asi počkáme na slevu na veletrhu v Ostravě, jsme šetřiví :-D Ange: Už punčochy? Já ještě ani nevím jakou chci barvu...ale každopádně jich potřebuji více, protože já je snad neumím oblíkat, pokaždé mi nějaké rupnou jenco si je navlíkám :-p
Odpovědět
kamirka: probraly jsme to s holkama v tématu "kolik za prstýnky" - kdo byl o víkendu na veletrhu v Praze... vypadá to, že drtivá většina prodejců si nadhodila ceny, aby se s veletržní slevou dostala na cenu obvyklou... my nakonec našli ty "naše" (padly na ruce okamžitě, jako by tam byly odjakživa) v obyč prodejně v nákupáku. A jsou z titanu 8-)
Odpovědět
omca: cenu jsem nenasla,ale nevadi, aspon jsem docetla, ze z titanu a ze zlato zdrahlo :-)
Odpovědět
kamirka: po 20% slevě, kterou mají do konce února nás vyšly na 2704. Ale cena pro nás nehrála až tak roli (v rozpočtu na ně máme 10tisíc, ale miláčka bych ukecala až tak na 15)...
Odpovědět
omcamauta: díky, už jsem je na bazárek dala, tak uvidím. kamirka: no jo, nějak se už nemůžu dočkat, tak vše kupuji dopředu, dnes mi dorazí prádlo a už si asi objednám i nějakou noční košilku :-) Jinak my budeme mít prstýnky z našeho zlata, tak budeme platit jen za práci, kolem 1800,-, tak to myslím jde...
Odpovědět
Článek se načítá
Tak holky jsem totalne zklamana .....volala jsem ohnedne domluvy na zkousku kolacku a dortu na svatbu do Milusky v Paskove a teda to je pristup........ :-( Mam sto chuti se na ne pekne vykaslat sice delaji pekne dorty ale jak semnou jednali ;-( Chtela jsem objednat jeste jeden dort ted na brezen babicce k narozeninam a na otazku jake delaji mi rekla,ze musim vedet sama a ani jakou velikost chci nic!Jen rekla at si vezmu alespon tisicovku No rikam pristup jako ja ani nevim jak jsem z toho rozhozena.
Odpovědět
Ahoj holky, tak vás tady vítám po krásném zamilovaném víkendu... :-D O víkendu jsme se konečně dopočítali snad ke konečnému množství koláčů a může se objednávat. Už mi to strejda domlouvá se svou známou a pak budu volat já.... Jinak gratuluji k prstýnkům. My taky čekáme, jestil nebude nějaká ta slevička a větší výběr na veletrhu v Ostravě...
Odpovědět
ahoj. no tak nám paní cikrářka pomohla s množstvým,protože jsem neměla tušení kolik se dává na výslužku atd.. byla velice ochotná. finfrle: vždyť jsi říkala,že taky půjdeš do toho aknel ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky
Odpovědět
omca: pěkné prstýnky. Já už se nemůžu dočkat.Naše bude mamka vyzvedávat v pátek a příští pondělí nám je pošle. x-) jenom doufám,že budou seět velikostně,protože v každém zlatnictví naměřili jinou velikost.No a já jsem s sebou měla jenom martinův prstýnek.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nemám tušení kolik koláčku se dává do balíčku,my jë budeme mít z Poruby
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:A mužu vědět kde jste si nechali dělat prstýnky?Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Já ještě nemám ani vybrané šaty,a to je svatba v srpnu,snad ještě něco bude :-|
Odpovědět
lluc: díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,moc často sem nechodím,tak nevím jak to zde chodí....Nemáte někdo zkušenost se svatebními šaty z Polska?
Odpovědět
Jaruschk:Ty máš svatbu v srpnu a ještě nemáš vybrané šaty?No já byla v lednu a mám svatbu v červnu a to už mi říkaly že prý jdu pozdě.Neboj stejně nakonec vybereš,jen možná z prvu budeš zklamaná,že nemáš ty první co se ti líbí atd.Ale myslím, že v srpnu je svteb míň,tak to možná nebude takvej problém.
Odpovědět
jaruschk: no my jsme si je nakonec nechali udělat u zlatníka v Hrabůvce. Zlatá venuše. je to hned u zastávky. měli nejlepší ceny a paní byla velice ochotná a navíc měli udlaný prstýnek,který dobře vypadal na ruce,akorát jsme ho nechali udělat celý ze žlutého zlata.Vystavený byl v kombinaci bílá+ žlutá a my chceme kombinaci leskk a mat. Jinak my budeme mít koláčku 8 na jednu výslužku. většinou to jsou páry. + tam bude nějaké cukroví.
Odpovědět
jaruschk: v létě bývá obecně nejvíce svateb, s výběrem šatů bych být tebou neotálela...
Odpovědět
Jinak včera sem brouzdala na netu kvůli prstenům.Holky já si asi nevyberu.Kdy ony jsou všechny tak krásné.Ať je to zlato,ocel a nebo bílé zlato.Jo pár se nám líbily ale ta cena 18 tis. se mi zdá moc.No asi budu muset chodit po zlatnictví a co mi padne do oka tak to vzít.Bo se z toho nevymotám .
Odpovědět
zaploska: já doporučuju jít se mrknout na nějaký ten svatební veletrh... fakt jsme si tam udělali jasno. I když teda hlavně v tom, že "nic nemají" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zaploska:No my máme svatbu 29.8.2009 a ještě jsem se k výběru šatu nějak nedokopala,byla sjem ted skoro 2 týdny s dcerou v nemocnici,takže jsme neměla náladu cokoliv řešit,taky s hlídáním je to problém,ale jsem rozhodnuta jít do Scarlet,tak snad ještě něco bude
Odpovědět
jarush: né já mám šaty šité na míru. dokonce dvoje :-N na ty druhé čekám.ještě je šijou. Ty první mají metr a půl dlouhou vlečku a s tím se nedá chodit. je to pěkné na obřad a na focení,ale po hostině je sundám a vezmu si bez vlečky. navíc jsem se sekla v délce a tak jsou trochu delší.chtěla jsem je zkrátit,ale jsou tří vrstvé a tak by to bylo složité.nakonec jsem si koupila širší spodnici,tak to třeba pomůže,no a jestli ne,tak budu celý den v těch bez vlečky a tady ty prodám nějaké vysoké nevěstě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:No tak to bude koláčů a koláčů my budem mít zhruba okolo 60hostů hehehhe
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?