Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Tak to je husté nechat si to ušít,a kde ti to šili?To máš z té Anglie?Jsem mrkala na ty jejeich stránky a byla jsem z toho v lese hold neangličtinář hehhehe
Odpovědět
omcamauta:Chtěla jsem ale jsem po operaci a nevím jestli to bude na začátku března lepší,takže mi asi nezbyde nic jiného než fakt chodit.po latnictví.A vyjasnili jste si co,že sto pro chcete titanu? A nebo určitý vzhled atd.
Odpovědět
zaploska: no já měla ten problém,že jsem si vybrala na netu,ale chci nosit svůj zásnubní i snubní na jednom prstě a tak když jsem zkoušela,ten co jsem si vybrala na netu,tak jsem zjistila,že to nevypadá pěkně.6e ten zásnubní zanikne a tak jsem chodila a hledala nějaký pěkný co bude vypadat dobře s tím zásnubním. No a po 2 dnech jsem našla. obešla jsem všechny zlatníky v centu + svatební salony + zlatníky v zábřehu a hrabůvce ;-)
Odpovědět
luciferek jojo bude to Aknel!
Odpovědět
zaploska: měli jsme jasno v barvě (bílé), max. limitu a přibližném vzhledu. Ve hře bylo bílé zlato, ocel, titan, wolfram... nakonec vyhrál ty, co mám v albu a to proto, že nám oběma fakt sluší (jako první a asi jediné)...
Odpovědět
jarusch: né jsou z millybridal.com
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Jj myslím,že jsi mi posílal odkaz,jn taky bych si je nechala ušít ale co když pak nebudou sedět,z toho mám trošek obavy
Odpovědět
Tak alespoň jste v tom měli jasno,já nemám.Mě se líbí všechny :-D Tedy skoro všechny.Tak uvidím.Zase bude minimálně jeden den zabitý s prstenama.A jak s znám,tak u jednoho dne nezůstanem.
Odpovědět
jarusch: mají šněrování,takže se buď více stáhnou a nebo povolí ;-) akorát si dej pozor na délku! holky co si objednávaly z jiných stránek,tak mi psali,že si mám dát 5 cm navíc,protože kdy tam pak dám spodnici,tak jsou krátké,ale tady ta firma s tou spodnicí počítá a tak mám 5 cm navíc :-( ty druhé budou ty samé,ale bez vlečky a tam už jsem nic navíc nedávala,tak uvidím. Jinak mi padnou,jak ulité a material je super!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi vzbudila dcera musím ji dát obídek,tak se na chvíli loučím
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:tak tam zkusím mrknout díky za typ
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem zpět
Odpovědět
Článek se načítá
jarusch: a kolik je dceři? asi si to už ppsala,ale mám ve všech zmatek,kde bydlíš? :-N
Odpovědět
ptám se jestli je tady někdo přímo z ostravy? protože vím,že tu holky psaly FM,karviná, benešov atd..
Odpovědět
lluci: katka_j, angelina....
Odpovědět
Já jsem z Ostravy....teda teď už jsem z Ostravy....
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem taky z Ostravy
Odpovědět
Profilova fotka
lluciferek:Malé je 11měsíců,3.3 oslaví 1 rok,my ted bydlíme v POrubě,ale já jsem jinak z Klimkovic
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem koukala na net na ušití svatebních šatů a našla jsem si myslím docela dobrou stránku eshopu,kde ti ušijou šaty budto podle jejich katalogu ceny do 10tisíc a nebo polde obrýzku na míru taky do 10tisích takže paráda a je to v Liberci
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
omca:děkuji ;-)
Odpovědět
jaruschk: jo a za dvojnásobek, než to v Číně nakoupí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
omcamauta:Jj hehehhe ale myslím že 90% šatů v salonech jsou padělky z číny ;-)
Odpovědět
jaruschk: a co dneska není šité v Asii? Možná tak Blažek obleky nebo OP Prostějov :-D
Odpovědět
omca: nike přetali šít v číně,protože to je už moc drahé :-D jdou do vietnamu. :-D
Odpovědět
lluciferek: tak nějak... a co jsem četla, tak Hugo Boss pro změnu před pár měsíci plánoval se z Číny vrátit do Prostějova, protože kvalita je u nás lepší a vyplatí se jim to i za dráž....
Odpovědět
jaruschk: taky mám tak stejně starou dceru :-), akorát 15.3. narozenou
Odpovědět
Profilova fotka
katka_j: a odkud jsi?
Odpovědět
jaruschk: Moravská ostrava přívoz
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na album hezké,jsem ani nevěděla že v OPvě je tak pěkná radnice :-o
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?