Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Marcicek tak ty už jsi vdaná? Tak gratuluju. Co nějaké foto? Nebylo by?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
A jaká byla svatba? Všechno dopadlo jak mělo?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak to je fajn. A tvoje pocity jako vdané paní? Asi se nic nezměnilo, co? ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
A kam jedete?
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jarusch,denber tak copak holky? Fotečky nebudou....??? Nebo jste možná na svatebce...??
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahojky holky hlásím se po dlouhé době,nemáme ještě na baráku net,tak vždycky musím k někomu zaskočit.....Tak posílám postřehy ze svatby,počasí vyšlo hnusně,ale co se dá dělat.....jinak to bylo šílené,hektické,strana od ženicha,si dělala co chtěla,přijeli k nám o půl hodiny dřív,než měli,já jsem ani ještě nebyla pořádně nachystaná,ale co zvládli jsme to,akorát tchýně celý den vyšilovala,a chtěla všechno organizovat,že to dopadlo tak,že se odpo moje mamka,znechuceně zebrala a jela na chvíli domů,se uklidnit,jinak by ji asi zabila..... :-) Říkala nám,kdy se bude krájet dort,kdy se mají číst přání,kdy se má jít tančit,prostě mazec,každého prudila atd.nechci si stěžovat,jen Vám říkám jaké jsme to měli,pak večer došel tvrdý chlast,jelikož ty její pindy nikdo nechtěl poslouchat,tak raději chlastal,a ani nechtěla mladým dovolit aby zajeli do Tesca pro další chlast se známým co vozil lidi,tak se jelo taxanem,a to měla sprominutím plnou hubu keců,že její lidi budou pít jen a pouze víno,ve finále ho nikde nepil,jelikož všichni pili tvrdé,víno bylo hnusné.......tak dopadla naše svatba no......kdybych se měla znova rozmýšlet jak to udělám,tak pouze my dva s manželem a 2svědci a konec....fota už mám,tak je sem hodím později.....zatím papapa
Odpovědět
Článek se načítá
Jaruš, to mě mrzí, to je blbé...tento příspěvek bych řekla patří do tématu "hra o přeborníka znechucení svatby"...nechápu, že tohle má někdo zapotřebí...kdyby aspoň na svatbě držela pusu a vše zkritizovala až potom, tak tě to sice naštve, ale aspoň ti to bezprostředně nepokazí svatební den. NO jo, měli jste ji ignorovat, ale je mi jasné, že to asi nejde. Ale i přesto doufám, že jste si to užili a moc se těším na foto! I od Marci! :-) ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
jarusch: ahojky,téda souhlas tady úplně s holkama. Počasí jste měli fakt na prd,alr budiš,ale ta tchýn ka,teda nezlob se,ale to se mi zdá trošičku přehnala né....?? Vdála jsi se ty nebo ona....??? Ale i tak,jak píše lenajs,jste si to i tak užili (aspon trošičku). Hod fotky,rády se pokocháme x-) ....to samé pro marcicek,už jsem zvědavá ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já už viděla :-) ,měla jsi krásné šaty i účes x-) ,gratuluji ještě jednou..... ;-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
marci, krásné! ještě jednou velká gratulace :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahojky, tak se hlásím zpět. včera jsme se vrátili z kréty a bylo super. dneska jsme se setkali s naší princeznou, která měla tak krásnou radost, že nás vidí, až sme z toho byli naměkko. jinak svatba celkem v pohodě, až na chudáka kosmetičku, která zapoměla pár drobností,ale i bez toho to vyřešila, tak nakonec dobrý:-) popůlnoční šaty jsme nakkonec ani jedna nevyužily, tak em si je ponosila na krétě:-) sranda byla až do rána, málem jsme dostali štěňátko, ale nakonec si to ti kamarádi rosmysleli :-( :-( ted sme to účtovali a až nás překvapilo na jak málo to přišlo. v šatech sem se cítila naprosto super, ikdyž tehdy ještě přítel si myslel že budu mít ty s tou stuhou:-) fotky ještě nemám, až budou tak kdyžtak vložím. jani a co ty jak se cítíš, už to brzy bude:-))
Odpovědět
Profilova fotka
dešnber: ahojky vítám zpět :-) ,jsem jaksi nevěděla,že jstze fičeli hned na svatebku,úplně Vám to moře závidím......Jinač nervičky zatím teda vůbec nepracujou. Možná až v ponděli u koláčů. No ale počasí máme mít (teda zatím) Hnusné,déšt a prý jen 16 max.18 st.přes den. No i když Vám 29.srpnovkám to asi vykládat nemusím co? :-D Těším se na fotečky..... x-)
Odpovědět
marcicek: dlouho jsem tu nebyla, ale moc gratuluji a přeji hodně lásky a štěstíčka do manželství. Ať jste spolu dlouho šťastni....
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
marcicek: díky ;-) ,máš pravdu,nemá cenu to řešit......Důležité je si to užít :-) Užij si svatebku....jak Vám závidím :-)
Odpovědět
Gratluji dalším vdaným ;-) Nějak nemám času, tak pouze stíhám nakukovat...Právě jsme objednali koláče minulý týden a teď tak uvažuji-dávaly jste koláče i kadeřnici, kosmetičce, fotografovi atd.? Mi přijdou už i tak jejich služby drahé (líčení ani ne 2 hod a za 500,- atd) takže se mi opravdu moc další koláče např. za 50-100 každému dávat nechtějí... Ale ať nevypadám jako jediná nevěsta tak blbě :-D tak se raději zeptám... ;-) Samozřejmě vím, že se to ztratí v takovém počtu, ale za jejich služby jim zaplatím a přeci koláče se dávají známým, příbuzným...Jak jste to prosím měly Vy, vdané paní? :-) ;-) Jdu okouknout Vaše fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak my sme dávali oběma. ale nebyly tak moc drahé
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?