Menu Forum

Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

29. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
Registrovala se 29. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 1733 příspěvků. Má 2 přátele.
  • Neví, kdy bude svatba
 Já měla zafixované, že Ti je 26, ale né z fotky, ale jak jsem to tady někdy četla, ale to jsem si zařadila špatne a teď jsme se koukala, že jste mladí...I jsem měla zafixované, že máte dítko...Tak teď jsem zcela mimo asi emoticon
25. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 954 příspěvků a 2 alba. Má 73 přátel. Olomouc.
 kami, no tak ditko si pamatujes spravne, Tobikovi je rok a pul.. emoticon ale koukam, zes jeste nenarazila na novinku...cekame druhy emoticon emoticon emoticon
25. srp 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 majatob: No vidíš to emoticon a asi tím, že jsi psala, že máte dítko, tak jsem Vás hodila do vyšších ročníků emoticon (Přeci jen to je v dnešní době výjimka-což nemyslím zle!) emoticon
Gratulace k druhému dítku! Kdy máte termín?

A na těch svatebních fotkách mě to taky zmátlo, protože malého jsi ani jednou neměla u sebe...Takže jsem z toho byla totálně jelen emoticon
25. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 kami, dekuju emoticontermin mame zacatkem brezna, budou hezky o dva rocky, tak jsme to chteli emoticon
a myslim, ze trend mit deti brzo uz se zase pomalu vraci.. emoticon
25. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 majatob: Já mám pocit, že se to dlouho nevrátí emoticon
Ale fandím Vám a i závidím (v dobrém), protože si myslím, že Vy si zase ve čtyřiceti budete užívat a ten, kdo bude mít děti teprve třeba v páté třídě, tak mu to nevyjde...takže jsem zastáncem toho, že dříve je lépe, ale nám to nějak nevyšlo emoticon
25. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 kami emoticon treba si pak na "stary kolena" jeste nejaky poridime emoticon
kdy mas svatbicku?
25. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Chtěla jsem napsat, kdo bude mít dítě ve třiceti, tak mu bude čtyřicet a dítě cca v páté třídě...Máte to lepší a můžete pak mít třeba do třetice emoticon

Já bych to nejradši prubla, ale vzhledem k tomu, že o prázdninách cestujeme, tak ještě příští prázdniny bychom chtěli někam jet...Takže pak začít emoticon Uvidíme...Taky se má začít dokud to jde...Proč taky tolik žen nemůže otěhotnět emoticon (když už mají přes 30 )...
25. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
 kamirka - volno si neberu, stíhám celkem v poho, program, auta, zasedací pořádek,hry zařízené a vymyslené, úkoly rozdané, koláče rovezené, dnes a zítra odpo úklid bytu...no a pak mě čeká vlastně jenom ve čtvrtek nehty a nákup alkoholu a zelených jablek na stůl a pak v pátek dopoledne dovést všechny věci ke hrám , věž, alkohol a ty jabka do restaurace, odpoledne pak dovést sladké do restaurace...no a pak se budu zkrášlovat večer - alias poslední úpravy před dnem D. Ve čtvrtek končím dřív a v pátek dostanu paragraf, takže volno fakt nepotřebuju...volno beru až 18 dní po svatbě na svatebkuemoticon Prostě stíhám. A doporučuju všem rozvoz koláčů rozdělit na více etap a víken přede svatbou to rovést a pokud jedete s tím daleko, tak i 14 dní předem to do větších dálek rozvést...Fakt si ušetříte dost nervů a nebudete pak tak strhané
25. srp 2009 v 17:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
 Jn,my dneska rozvezli poslední koláče a jsem unavená jak pes....Jinak nehty už mám,tak snad vydrží tak krásné až do té soboty......Zítra je celkem volno tak budu uklízet....Jinak Holky Majatob,Leni:fotky máte nádhernéééé
25. srp 2009 ve 21:59  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
 maja: krásné fotečky,moc,moc Vám gratuluju a přeju hodně štěstí a lásky do manželství....
Marci+den+jarus.....Holky,užívejte poslední dny svobody emoticon a příprav na svatbu (i když nejspíše už máte vše zařízeno).....budu Vám držet palečky a myslet na Vás a t Vám vše vyjde podle představ a at si ten Váš den "D" pořádně užijete. Už se těším na vyprávění a hlavně fotečky. Mějte se....... emoticon
26. srp 2009 v 11:57  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 jani:Tak my ještě vše zařízeno nemáme,ale snad to do pátku doladíme....mě dneska odřekl,další člověk,tak z mé rodiny tam bude pouze 9lidí emoticon ale co se dá dělat.....do toho máme v plánu se během zítřka a pátku stěhovat,a v pátek už začnou jezdit hosti psycho.....ale už se těším.....aby už byla sobota a bylo všechno vpohodě
26. srp 2009 ve 20:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jarusch: téda do toho stěhování...?? Tak pevné nervy,nenecháte to přece jen na další týden? emoticon Jinač s těma odřeknutýma lidma,to je klasika asi u každého,u nás už to též začíná emoticon ,ale holt nic se nedá dělat,že.
Tak se drž, a užívej.... emoticon
26. srp 2009 ve 20:51  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 no tak já teď mám spíš starosti s tím počasím...pořád seš to mění a nakonec to vypadá, že bude pršet...tak tedy nevím jak se budeme fotit...
26. srp 2009 ve 20:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 marci:Tak to já stále doufám,že pršet nebude,a když už tak aspoň odpoledne....
Jani,nám taky nic jinéhe nezbývá,potřebujem se odstěhovat,aby měli kde spát hosti.....krom toho se nám neustále něco koplikuje,např.dnes nám přišli montovat dveře,a zjistili že obložky jsou krátké,jako vy si necháte udělat dveře za 100litrů,a ti tzv.odborníci to pěkně zku.ví.....maras....nemám slov......
Jinak nervozita na obou stranách stoupá,hlavně matky jsou nervní saňky v létě,takže já začínám mít nervy z nich....už ať je neděle..... emoticon Jinak zítra bude emoticon psycho den....už se těším.....tak dobrou zatím....
27. srp 2009 ve 22:35  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jarusch,den a marci: přejí Vám hodně štěstí, pokud možno sluníčka a at Vám vše výjde...!! emoticon

Jarus: s těma dveřma,to je fakt síla,ale už to taky poznávám,že to nejde tak,jak si člověk naplánoval.... emoticon a s těma mamkama,to bude u nás nejspíš úplně stejné emoticon
28. srp 2009 v 08:42  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 holky, tak zítra nás to čeká, volala jsem si s fotografkou a určitě bude pršet, ale nejde popzant zatím jestli odpoledne nebo dopoledne...já doufám, že až od 14:00 h a má být zima...20 stupňu...už jsem rezignovala na slunce, stačí i kdyby bylo pod mrakem, aby aspoń nepršelo... jinak se asi budeme fotit chvilku před obřadem,kdyby mělo lít odpoledne....a nebo pak až po obědě, kdyby zas lilo dopoledne a po obřadě to nešlo... Takže tak...Nebo prý kdyby mrholilo tak potřebujeme 2 lidi, co budou držet deštníky... (jeden nad námi a jeden nad fotografkou... ) Takže to asi bude sranda...Tohle už nemůžu řešit...jen jsem rádea, že mám k těm šatům i to bolerko, když vidím, že má být kosa...
holky, začínám být nervní z toho zítřka...jinak maminka a moje sestra jsou také jak sáňky v létě, je to hrůza a já jsem nervní z nich...přesně jak to píšete vy...
28. srp 2009 v 10:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
fotoportrét
fotoportrét
majatob
17
 marci, neboj, ono to nakonec vyjde aj s pocasim..my jsme se teda fotili v desti, ale na fotkach to nejde vubec poznat emoticon
28. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 tak hoky, na zítřek je vše nachytáno, uděláno a naplánováno, tak na mě myslete, ať nám moc neprší.... emoticon začínám být nervózní...
28. srp 2009 ve 21:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 jarus, marci, koukam z okna a leje a leje, ale doufam, ze i tak se vam vas svatebni den vydari na jednicku a moc vam drzim palce!!! emoticon
29. srp 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Jaruš, marci a ještě denber emoticon

Prší Vám, ale štěstí emoticon Těším se na fotky emoticon
29. srp 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jarus, -denber a Marci: holky, myslím na Vás už od rána,konečně aspon přestalo pršet.....ale určitě si to užíváte na maximum i tak emoticon ....taky se těším na fotky..... emoticon
29. srp 2009 v 15:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 ahoj holky, hlásím se jako vladá paní...svatební den byl super pro nás adrenalinový a dokonce bych řekla, že svatba byla po haluzi... emoticon ženich ze svědekem nechali prstýnky doma,tak mě s mamkou ženich unesl před obřadem a jeli jsme v tom slejváku pro ně...já myslela, že ho v tu ránu přerazím...čekali na nás 25 minut, neboť tam i zpátky to bylo 40 km a svatbu jsme stihli tak tak (měli naštěstí časovou rezervu...teď se to tomu smějeme až se za břicho popadáme emoticon a fotky nakonec venku dělat nešly, tak je máme uvnitř v zámečku...tak jsem zvědavá jaké budou emoticon jinak další přůběh byl bez komplilkac a vše jsme si my i naši hosté užili, byla sranda a vůbec ne nuda (svatební hry tomu nedovolily emoticon ), oběd bájo, raut taky, výzdoba super a ten dort se tak povedl...nejen, že byl krásný, ale také výborný...kapelka hrála výborně, všichni je chválili...a nakonec jsme byli rádi,že nebylo hroko, jinak by nešlo tančit...jinak domů jsme přijeli tak 2 ráno s tím, že jsme neodjížději zdealeka poslední...a ti co jeli nakonec si to šinuli rovnou na Stodolní...účet za restauraci mile překvapil...čekala jsem o dost víc, všechny náklady se nám vrátily z darů a to počítám do toho i svatební cestu vč. kapesného...opravdu jsme byli velice spokojeni a bylo to dost prima...fotky sem dávat nebudu, nechceme mít propálený xichtíky emoticon
30. srp 2009 ve 22:25  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
kamirka
  • Neví, kdy bude svatba
 Marci: Gratulace emoticon Vypadá to, že jste si to náramně užili emoticon (můj meil znáš emoticon ). Jaké jste měli hry? Hoď tip emoticon
Docela koukám, že se Vám to vše vrátilo na darech emoticon V diskuzi-kolik za svatbu nebo jak se to jmenuje to tak většinou nedopadá emoticon Jak Tvoje ségra a mamča? Dopadlo vše dobře? emoticon
31. srp 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 marci, gratuluji, určitě se svatba vydařila i nehldě na počasí emoticon a s těmi fotkami mě to mrzí, zrovna na tvé jsem byla fakt hodně zvědavá emoticon tak tam šoupni aspoň jednu, prosím prosím emoticon

jinak my už máme profi fotky, dneska je má ale manžel v práci, tak vložím co nejdřív emoticon
31. srp 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 marci,přidávám taky gratulaci emoticon . Je fajn,že jste si to tak užili. A souhlasím s lenajs,aspon 1 fotečku emoticon
31. srp 2009 v 11:46  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
    Region Karviná
 díky moc za gratulace, tak možná sem něco hodím, ale jen na chvilku, na den, dva, pak to smažu, fotky budou do 14 dní, zatím to mapujeme, kdo co fotil...postupně se k tomu dostaneme...zatím přišly jen nějaké úlovky co se fotilo z mobilu...takže dám včas vědět kdy to tady vložím, ale bude to fakt jen na 1-2 dny... emoticon

kamirka: jj, tvůj mail znám, počkám až budou všechny fotky... Jinak ségra byla nakonec v pohodě, mamka taky... takže super...
hry jme hráli takové: poznání nevěsty podle loktu, poznání ženicha nakonec přece jen podle zadku a to jsem to nechtěla...kolíčková hra, židlová hra, hra s kloboukem, tanec s koštětem... (klobouk jsme nakonec vlastně už nestihli,jak se to rozjelo...)
31. srp 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 ahojky, tak se hlásím ale jeen na chvilku-zítra odjíždíme na svatebku. svatba šílená-ráno se nestíhaly dávat zdobičky, do toho lilo a oni museli chudáci zdobit auta. kosmetička u nás v pohodě, ale u druhé nevěsty chudák nestíhala. na úřadě to bylo jak tiskovka, ssme stály s kači vedlie sebe s družičkama a samé fotaky a furt dokola. potom i snikuškou. během obřadu ta matrikářka řekla, dovoolte mi abych vám představila ženicha a celou od.síni se ozvalo Táááta od nikušky emoticon emoticon tak výbuch smíchu. potom už vpohodě, akorát focení bylo dvě hodiny, no dva páry jsou dva páry. ale pak už celkem sranda, šaty na převlečení ani náhradní boty jsme nakonec nevyužily. tak si je bere na svatebku. jinak nikuška byla napprosto úžasná. se těším na fotky kde jsou všechny tři družikčky pohromadě. když jsme pak večer házely kytky tak je chytly naše svědkyně-ono popravdě nedaly žádné jiné šanci. šly po nich jakoby šlo o život emoticon utíkám balit, jak bude chvilička tak ještě napíšu
1. zář 2009 v 10:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 holky, vložila jsem do alba konečně i profi fotky emoticon
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ostravě, Region Ostrava
 Ahoj Den, neměla jsi svatbu náhodou ve 12 hod? My byli na svatbě o půl hodiny dřív a když jsme odcházeli, tak se mi zdálo,že tam jsou 2 nevěsty emoticon
1. zář 2009 v 11:05  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 jj-t sme byly myemoticon
1. zář 2009 ve 12:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš