Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj holky, bude se tady někdo vdávat v červnu v Ostravě nebo okolí?
Odpovědět
Profilova fotka
jasně,lepší těch 20 než vedra. Hlavně at neprší. To si řekneme asi každá =-) . Jo a na našeho prcka jsem taky zvědavá. Pak dej hned info,jak to Váš bobek zvládnul ano?? :-D A co koláče?? Je to balení tak šílené? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme balit zítra ráno a pak odpoledne rozvážet. nemáme jich moc jen kolem 460.
Odpovědět
Profilova fotka
né moc :-D ? my jich budeme mít 500,- a už včil mám z toho hrůzu :-D . Ale je fakt,že větší paniku mám spíše z balení cukroví do výslužek. To se asi opupínkuju,než to zabalíme :-N ,počítali jsme to na 25 kg....
Odpovědět
Profilova fotka
rolnicek: neboj bude určitě krásně. jinak nevím zda to má ještě smysl, ale např. ten porubský zámeček- pokud to máte poblíž ostravy, tak nechává fotit za 500, bud v obřadní síni nebo aj v salonccích-pokud tam nemají svatbu, tak mě to jen tak napadlo.no ohledně koláčů- my jich máme +- 1000, protože jsou to ale tři rodiny, no
Odpovědět
Profilova fotka
den:Ty brdo tolik?my jich budem mit jen 200 dávame jen těm co jdou na svatbu....v sobotu jedem na svatbu do Prahy,rolnicek budu na tebe myslet..... Holky koupila jsem si šupa boty na svatbu v Polsku a za pár šupů.....jsou fakt krásné nemužu sem .....hodit ani fotky,jelikož mám jiný poítač,snad to nějak vykutím
Odpovědět
Profilova fotka
no tolik, ono tři rodiny jsou tři rodiny a k tomu něco do práce..... ty boty ti závidím, my tam pojedem asi 25.7 tak budu jukat, jinak si je koupím v salonu kde má šaty švagrováá:-)
Odpovědět
ahoj holky, tak já dneska byla na zkoušce účesu, už mám za sebou i zkoušku líčení od mé sestry, fotky vložím za chvilku, jen co je stáhnu do PC. finišujem se seznamem hostů, nějak se nám to mění, hlavně já začínám být naštvaná na lidi, co mi do toho furt kecají...a nějak se vůbec netěším. prostě mám pocit, že je to jen stres a řešení kravin a nějak mi uniká ta pravá podstata, jako že si beru muže, kterého miluju a že to má být můj nejšťastnější den v životě. no dneska ten účes mě sice trochu naladil, ale jinak bída... :-| :-(
Odpovědět
tak fotky jsou v albu...mimochodem víte, kolik chtěla moje kadeřnice za zkoušku účesu? 170,- Kč a ve svatební den prý 250,-...je prostě neuvěřitelná :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenajs: tak ten účes máš pěkný a sluší ti. Sice já nejsem zastáncem drdolů (mě absolutně nesluší :-N ),ale tobě sedne....A to líčení,je to kouřové či také do zlata..???? No mě se líbí moc kouřové líčení,já jdu na zkoušku až 16.7,tak jsem zvědavá co se mnou provede. A to že se netěšíš,tak to jsme skoro na tom všecky stejně. Taky mívám občas také stavy,že už mě to nebaví,že už to chcu mít za sebou,že se vlastně ani vůbec netěším.......Ale to přejde,uvidíš.....Všecky si to nakonec suprovně užijeme..... ;-)
Odpovědět
jani, no asi je to kouřové, to dělala ségra, je to kombinace světlého a tmavého stínu (hnědá, vínová a béžová), nevím přesně, co kouřové líčení je :-)
Odpovědět
a s tím účesem, vzhledem k tomu, že mezi mnou a mým nastávajícím je výškový rozdíl skoro 40 cm, tak potřebuju opticky prodloužit a drdol je pro to jak dělaný ;-)
Odpovědět
lenajs: jéé moc ti to sluší, líbí se mi tvůj odstín vlasů...fakt hezké. rolnicek:jů tobě se to už blíží, tak přeji at je to vysněný den a pěkně si ho užijte :-)
Odpovědět
Článek se načítá
katko, díky, před svatbou je ještě půjdu dobarvit, takže budou tmavší a melír výraznější :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem dneska šla po Hlavní třídě v Porubě a otevřeli tam nový svatební salón Patricie, tak jsem tam nakoukla. Šatů sice jen pár, ale za dobré ceny, i když to už je pro nás už asi pasé...každopádně spousta doplňků za super ceny. Třeba prstýnky do koláčů tam stojí 3,50 Kč, včera jsem se na ně dívala v centru v Dáje a tam stály 9,- Kč. Fakt rozdíl, takže doporučuju mrknout. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Leni učes super,já budu mít něco podobnýho,jsem chtěla rozpuštěné,jenže mám tak jemné vlasy,že nějaké kudrliny nehrozí....já jdu na zkoušku líčení 25.7 tak jsem zvědavá.....v sobotu jedu na svatbu tak snad na mě padne konečně ta svatební nálada.....
Odpovědět
Profilova fotka
čaute holky a víte kolik bere moje mamka za zkoušku učesu? ani korunu, bere si pak akorát za účes na svtbě ale to nevím kolik :-D jo jinak ještě kdyby jste chtěli někdo krásné místo na oslavu pro větší počet lidí doporučuju hostinec u Sv. Mikuláše v Hati je to tam krásné nové a spravené dobře tam vaří a jsou tam skvělí číšníci. Chtěla bych se s váma poradit s fotografem. Máte už některá nějaké dobré typy za rozumnou cenu? Chtěla bych aby fotil skoro stejně jak Zuzana Sharf ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, dizy: tu zkoušku má hodně kadeřníků i kosmetiček zdarma, potom to mají případně v ceně účesu a pokud ne, tak o to je to levnější. můžu ti poslat dva typy na fotografy. oba sou osukromý. jeden z nich bude fotit i nás, ateliér nemají, ale to není problém-zařídí si ho, nebo se dá např.objednat zámek v porubě, nebo jakékoliv podobné místo za pakatel
Odpovědět
Profilova fotka
dizy_dizy: tak jsem zjistila, že budeme muset měnit termín svatby nebo místo hostiny, jelikož a protože jestliže to tam máte už zarezervované, tak my máme smůlu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak tak koukám, tak jak se budete holky vdávat tak mi budem mít první výročí(snad) - nechci nic zakřiknout:))
Odpovědět
dizy_dizy, tak jestli chceš někoho, kdo fotí jako Zuzana Scharf, tak si objednej ji a máš to, ne? My máme Radima Horáka, fotil z tohoto fóra např. lluciferka, tak se můžeš mrknout do jejího alba. ;-)
Odpovědět
TAk holky dnes mam tu silene velkou rozlucku a jeje to zase zitra bude den :-S Za tyden budeme v cechach a zacne kolotoc. Nacvicujeme kazdy vecer prvni tanec a je to pekna sranda. :-D
Odpovědět
rolniček: přeji vám aby jste měli dnes ten nejkrásnější den a užili si ho naplno.
Odpovědět
ahojky po dlouhé době zase tady.Jak se máte? Jak jdou přípravy nebo manželský život? My jsme si udělali výlet do Dublinu a zůstali jsme tam na noc a oslavili 1.měsíc finfrle: pěkně si to dneska užíj.
Odpovědět
dizy dizy: tak Radima Horáka mohu jen doporučit.Perfektí,profesionál a velice symppatický!!! Oba jsme byli velice spokojeni.Manžel nesnáší focení,ale s Radimem nebyl proti.No divila jsem se! To bylo asi poprvé a naposled :-D
Odpovědět
rolniček: hodně štěstíčka a ať se Vám ten den vydaří.I když vše nepůjde podle plánu,tak si ho nenechte pokozit!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, prosím o radu..sháněla jste některá tzv. krabice od kuřat na převoz resp.skladování svatebních koláčků a byly jste v okolí Ostravy úspěšné? V papírnictví mají jenom ty klasické dortové a výslužkové a tohle jsou fakt velké lepenkové kartony, které sice některé firmy vyrábí, jenže buď s podmínkou osobního převzetí anebo za cenu velkého odběru :-| lluciferek :pěkné fotky ;-) , taky máme zamluveného R.Horáka, jenom chybí sejít se a ujasnit průběh focení..jak dlouho před svatbou jste tuhle schůzku naplánovali, jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
takej: my jsme tu schůzku neměli. příjde mi to zbyčné. Navíc žijeme v zahraničí,tak to nebylo ani možné. Všecno jsem mu napsala v mailu.I smlouvu jsme řešili přes mail a zálohu jssem mu poslala na účet ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak jen par dni do odletu!!! Dnes davame dohromady posledni vecicky jako zasedaci poradek a kdo jak s kym v pokojich,vsechny schuzky,dnes jen telefonuji a jsem na pc!!!!uf
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,zdravím po víkendu. rolnicek: tak co holka?? Jaké to bylo...??? ;-) finfrle. jak vůbec dopadla rozlučka?? Měla jsi ji tedkom v sobotu ne?? :-D
Odpovědět
jana koukni do albicka pochopis :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?