Menu Forum

Nevěsty Ostrava a okolí 2009. Jste tu nějaké?

29. zář 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 29. srpna 2009
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
Registrovala se 18. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 433 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Opava
 Ahojky Jani,my je máme taky objednané,ale zítra máme jít na zkoušku,tak jsem zvědavá,nás výjdou na cca 5tisíc jelikož jsme měli své zlato
finf:To ti závidím to počasí tady je pěkně hnusně prší,povodně,fakt děs....já aspoň jím betakaroten ať až se vyvalím na slunko,tak nedostanu hned facana...jsem opálená jen zepředu,a to za 14dní jedem na svatbu a budu mít korzetové šaty,tak musím opálít ještě ty ramena hehheh...
28. čer 2009 v 17:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
  • Svatba byla 25. července 2009
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
Registrovala se 16. října 2008 na beremese.cz. Přidala 1445 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel.
    Čeladná, Region Ostrava
 Jarus snad k vam taky dorazi to slunicko!Potrebujete ho vice nez Irsko!
Mohla bych poprosit o radu....potrebuji hned po svatbe prelozit oddaci list do anglictiny a i ho nechat notarsky overit .....vubec nemam poneti kde v Ostrave toto sehnat...prosim o radu ci kontakt
29. čer 2009 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
Registrovala se 3. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 167 příspěvků a 1 album. Region Ostrava.
    Region Ostrava
 ahojky, tak jakpak pokračují přípravy. u nás už je pomalu vše hotové. teď jen vybíráme dorty, čekám na potvrzení kosmetiky, šatičky pro nikušku taky budou raz dva. jde to až moc lehce, se pomalu děsím co se vymamlasíemoticon emoticon emoticon
29. čer 2009 v 16:02  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 finf:tak myslím že ti to notářský potvrdí na matrice,nebo emoticon kterýmkoliv úřadě,tře týdba kdes měla trvalé bydliště,ale kde se to překládát to netuším,ale třeba na radnici v Ostravě by mohli mít překladatele,tak si myslím,že by to i notářsky ověřit mohli
Jinak my už máme taky téměř vše....jo holky,chtěla jsem se zeptat,kdy budete rozvážet koláče,jestli v ten týden kdy máte svatbu,a nebo týden předtím....tchýně furt otravuje,že týden před to bude lepší atd.ale já si myslím,že se to spíš rozváží v ten týden kdy je svatba
29. čer 2009 ve 22:21  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
marcicek84 (31 r.)
Registrovala se 29. října 2008 na beremese.cz. Přidala 3173 příspěvků. Má 4 přátele. Region Ostrava.
    Region Karviná
 no jo, tak to pomalu odpadá, některé se už vdaly, já např. už také mám skoro vše zařízené a tak trávím čas trochu jinak ne jen na netíku...

jaruschk -my to rozvážíme na etapy - 14 dní předem - Brno, Znojmo, 7 dní předem - rodina v okolí a do zaměstnání, den předem, nebo svatební den ráno ke svatební tabuli i s dortem a minizákusky...dneska už bych to tak neřešila, nejlepší je to rozvést asi víkend před svatbou... emoticon
29. čer 2009 ve 23:18  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
Registrovala se 30. června 2008 na beremese.cz. Přidala 380 příspěvků. Region Ostrava.
 holky, zamek v Kunine splachla povoden, takze ja nevim, jestli vubec nejakou svatbu budu mit...
30. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 19. září 2009
    V Komárově u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
Registrovala se 5. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1115 příspěvků a 2 alba. Má 6 přátel. Region Opava.
 ahoj holky,Jarusch: tak my budeme rozvážet koláče v pondělí před svatbou...... emoticon . Jinač ted začínáme shánět nějaké vínko. Odkud berete vy??? Co se týče cokroví do výslužek,tak to si necháme objednat na čtvrtek před svatbou,a hned se to zabalí. Aby se v pátek vyzvedli minizákusky+dort a i s se zabaleným cukrovím se zaveze do hospy....
Lenajs: holka,tak co....?? Jak to tam u Vás vypadá?? Vás to taky přímo postihlo?? Přeju pevné nervíky.Však je ještě spoustu míst,kde se dá svatba udělat. Budu držet palečky,vím,že už to máš za měsíc. Drž se. emoticon
30. čer 2009 v 09:02  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 jani, já jsem z ostravy, ale ten kunín to zasáhlo dost. takže vůbecnevím, co a jak, zámek je do odvolání zavřený a já se nemůžu dostat na jejich webovky, abych zavolala na úřad emoticon
30. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 tak to rozvezem týden dopředu a bude klid,až do Prahy určo rozvážet nebudem,holky ted mi říkala kámoška,že měla pujčené šaty ze Scarlet,a že po ní chtěli ,pak doplatit 7OOOkč za nadměrné ušpinění,švagrová doplácela 3OOOkč ve stejném salonu,já mám taky ze Scarlet,tak nevím jestli to nezrušit no ,ale kde teď shánět nové šaty emoticon asik to prdím jim nic doplacet nebudu kdyby po mě něco chtěli,prej to tak zkouší na zákaznice,a dokonce jsem slyšela,že to jsou šaty z Polska a oni je vydávají za šaty světových značek,tak nevím co si o tom myslet už mám zaplacenou zálohu 35OOkč kterou by mi nevrátili,v případě zrušení

Leni tak snad to dobře dopadne s tím zámkem.....kdyžtak Ostrava to jistí,pokud mají volný termín
30. čer 2009 v 11:09  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 Leni,aha (jsem si nevšimla,že jsi z OV emoticon ),ale i tak.....Snad se Vám podaří do té doby sehnat někde tady místo na hostinu. Zkoušej obvolávat (radši). A co třeba v té Polomi,jak tam měla tedkom svatbu myslím si,že Lucif...???
Jarusch: tak s těma šatama je to mrsk ! Ale víš co mě třeba taky zajímá? Vím,že za nějaké to poškození musíš pak platit,ale co třeba bude hnusně a bude mokro,a ze spod se ti ty šaty vždycky umažou a jsou černé,tak jestli se to pak taky platí a nebo s tím přece musí ty sv.salony počítat ne??? Musím se jít na to zeptat. Stejně se tam chystám doplatit bolerko a bižu,a chci si ty šaty vyzkoušet s tím svým závojem. Tak uvidím,snad nebudou prudit emoticon .
A co se týče koláču,též máme známe až v Hradci král,co jdou na svatbu a sestřenku až v Praze,no holt,oni koláče nedostanou.....
30. čer 2009 v 11:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
fotoportrét
fotoportrét
lenajs.d
 Holky, tak jsem volala na urad do Kunina a od 18.7. uz budou svatby normalne na zamku, museli presunout jen cervnove a opravdu se o to postarali, takze jim na tom zalezi. Pani Vlckova z uradu mi rikala, ze se zvedla obrovska vlna solidarity a ze jim prijelo pomoct hodne lidi a ze se to pomalu lepsi...Jsem moc rada a ulevilo se mi.

Co se tyce kolacu, tak my davame tem, co nezveme na svatbu a sice 10 dni pred svatbou. Svatebcanum pak vysluzky po svatbe.
30. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
  • Svatba byla 6. června 2009
    V Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
lluciferek (33 r.)
Registrovala se 4. července 2008 na beremese.cz. Přidala 436 příspěvků a 2 alba. Má 17 přátel. O.-Hrabůvka, Region Ostrava.
 ahojky
lenajs: jsem ráda,že se Vám to vyřešilo.

jinak my jsme koláče nerozváželi. dávali jsme akorát výslužky a malou láhev vna s naší etiketou.
30. čer 2009 ve 13:44  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 llucif: zdravím,prosím Tě. co se týče alkoholu a hlavně vína. Kolik jste objednávali litrů....mám strach,že objednáme málo či zase moc. Zbylo Vám toho hodně...??? Děkuju.....
30. čer 2009 ve 13:47  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
angellina73
Registrovala se 2. prosince 2008 na beremese.cz. Přidala 289 příspěvků. Region Tábor.
 jana1k: jani, v klidu. My jsme měli taky docela škaredé počasí, tráva byla mokrá a protože jsme se fotili v zahradě restaurace, tak ty šaty ušpiněné byly, ale paní (měla jsem šaty ze salónu Princess a doporučuji - perfektní a vstřícné jednání) řekla, že to je normální a nic jsem nedoplácela. S tím běžným zašpiněním oni opravdu počítají. Jen mi řekla, při nějakém nadměrném zašpinění (polití vínem apod.) se snad doplácí 500 Kč. Ale to se mi naštěstí nestalo emoticon
30. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 ange: díky emoticon ,si taky myslím,že s tím musí počítat. Ale zeptám se na to. S tím politím tak to bych chápala. No vím,že kámoška co měla svatbu (a měla šaty,tam kde já). Tak myslím si doplácela 1500,-- ale za to,že je měla propálené. Její muž je hasič,a jak měli před kostele výstup hasiči (měli jakože uhasit),tak lítali jiskry a tím měla samé také ďupky propálené na sukni. Ale s tím už ona počítala,že to bude platit emoticon
30. čer 2009 ve 14:05  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 ahojky, u mě v salonu říkala, že za větší ušpinění 200, ale třeba když tam budou skvrny od bublichufu tak se platí celé šaty, že to nechá mastné skvrny, které nejdou dolů
1. črc 2009 v 09:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
Registrovala se 30. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 216 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
Registrovala se 30. ledna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 216 příspěvků a 2 alba. Má 11 přátel. Region Ostrava.
 holky já jsem měla ze Scarlet šaty a nic jsem za ušpinění nedoplácela a to jsem je měla dole černé. Určitě s tím počítají,že se dole ušpiní.
1. črc 2009 v 15:12  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 11. července 2009
    Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
Registrovala se 11. února 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 88 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Ostrava.
    Ostravě, Region Ostrava
 Ahoj, tak já jsem dneska měla poslední zkoušku šatů, byla jsem taky na melírku a za 10 dní to vypukne, jsem pěkně nervozní emoticon
1. črc 2009 ve 20:37  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 Jani my máme vínko z jižní Moravy,prej zatím 15litrů a myslím,že aspoň 1O ještě objednáme...plus tvrdé a nějaké pivka....Já jsem byla v sobotu na zkoušce učesu,měla to na hlavě uděláne za půl hoďky,jako celkem se mi to líbilo,ale doufám,že se ve svatební den bude snažit více heheh,tak bude mít na to hodinu
Jo Kači právě tebe jsem se chtěla zeptat,jestli jsi něco doplácela....
1. črc 2009 ve 21:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 jarusch: jé,vínko z Moravy,to se vyplatí emoticon .Tak budete mít 25 litrů jo? No já též uvažovala 10 bílé a 10 červené,pivka tam bude čep,no a s alkoholu Puschkin,vodka,slívka a magistr. Ale kolik toho,tak to ještě nemám představu emoticon .
14.7 přijde kadeřnice mi dělat melírek,tak jsme se domluvili,že prubnem i zkoušku účesu,tak jsem zvědavá.No a co se týče líčení,tak včera už jsem té kámošce psala,teda co a jak. Tak mi písla,že dneska mi zavolá. No už se chci domluvit,hrome. Jinak sháním někoho jiného.....No uvidíme.....

Rolnicek: holka,tak ty jsi další na řadě emoticon ,drž se. Věřím,že jsi nervozní. Vše dobře dopadne i to počasí se lepší..... emoticon
2. črc 2009 v 07:23  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 lidi ten čas letí jak hrom, už jenom dva měsíce a už ani to neemoticon chystám se do polskka na šaty-na večer. tak uvidímeemoticon jinak uvažujem nad tou svatebkou kam atd. máme to mít v termínu od 7.9. ale kdo vví jak bude
2. črc 2009 v 10:06  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
fotoportrét
fotoportrét
katka_j
 jarus: právě že ne ,a to jsem je měla dole dost špinavé a neřekli mi ani půl slova.
holky no jo léto je tu a pěkně se vám to blíží, počasí zatím ted krásnéé,tak vám to výjde emoticon
vdává se tuto sobotu nekdo?

u nás se teda vypilo dost tvrdého 121pulek metaxy, ta jela ve velkém. a to jsme si sebou vzali jen 2 láhve tvrdého a slivovici. mohl i jsme si klidně vzít více toho c hlastu
2. črc 2009 ve 12:09  •  Svatba byla v červnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
jaruschk
1
    Region Opava
 Tak my z tvrdeho budem mit whisku,vodku,fernetík ten piju já mnami mnami a to je asik tak vsechno....zbytek to vinko a pivka.....Jinak na zkoušku líčení jdu 25.tak jsem
2. črc 2009 ve 21:16  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
denber
    Region Ostrava
 ahoj, tak já nevím jaký ttam bude alkohol- něco myslím metaxy a dál netuším a ani mě to nezajímá. já sem hrozně vybíravá a většina mi bud nechutná nebo hodně nechutná. tak mi už máme oznamka hotovvé, tak sem zvědaváemoticon)))
3. črc 2009 ve 21:30  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Tak uz se mi to krati emoticon
4. črc 2009 v 08:53  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 finfrle: no ted je na řadě Rolnicek a pak hned ty co? Už jsi nervozní?? Hlavně at Vám vše vyjde podle plánu. A kdy se vracíte do Čech???

Jinač 14.7.mi přijde dělat kadeřnice melírek,takže asi prubneme hned zkoušku účesu.....jsem zvědavá. No a na zkoušku líčení asi půjdu 20.7.To už se taky těším,snad to vyjde. Ta známá (kosmetička) má mimi,a pořád to odvoláváme,jednou je ona nemocná,pak malá......Snad to tentokrát vyjde.... emoticon
5. črc 2009 v 08:33  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
finfrle
    Čeladná, Region Ostrava
 Jana jj krati a trocha nervozity je ale spise nadseni a nateseni!
Do cech jedeme tyden pred svatbou a tyden po svatbe odjizdime zase do Irska...bude to malo casu ale jde to
5. črc 2009 ve 20:39  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
    Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
    Ostravě, Region Ostrava
 AHoj, tak se má opět pokazit počasí emoticon . super a to fotografka nemá ateliér, bude to ještě zajímavé. zítra rozvážíme koláče a Matyášek má zkoušku oblečku, ve středu nehty, ve čtvrtek už začínáme chystat chatu - dekorace, nakupujeme jídlo a pití, jdu pro šaty, v pátek finišujeme s přípravou a v sobotu se zhroutím emoticon
6. črc 2009 ve 12:45  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
fotoportrét
fotoportrét
jana1k
 rolnicek: nezhroutíš emoticon ,uvidíš jak si to užijete. A na to počasí,ted ještě nekoukej. Aktualnější už bude předpověd tak ve čtvrtek. A atelier na focení být nemusí. I když tak za deště se dají udělat super fotky,opravdu.A třeba pršet vůbec nebude. Sice prý hlásí kolem 20 st. ty ,ale furt lepší než 35 ne? emoticon Moc si to užij. Trošičku i závidím emoticon . A pak dej vědět co a jak jo??
6. črc 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
    Ostravě, Region Ostrava
fotoportrét
fotoportrét
rolnicek
    Ostravě, Region Ostrava
 zima mi ani nevadí, pořád lepší než ty vedra emoticon jen ten déšť. no uvidíme. jsme zvědavá, jak to bude zvládat Matyáš emoticon .
6. črc 2009 ve 12:56  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš