Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Tak holčičky, za chíli za ním zaklapnou dveře a začne mi nový život :-). Mimochodem - už si za ty dva dny stihl obstarat novou přítelkyni :-).
Odpovědět
Tak to ej drsný VEi...tak to ybch ho asi nakopala někam ]-(
Odpovědět
Tak mně to hodně věcí ulehčuje :-), já blbá ještě měla výčitky :-D. Ráda přenechám to břemeno někomu jinýmu :-). Teď už to budu brát jen pozitivně...
Odpovědět
Evi to jo...aspoň máš klid a žádný stres,že nic enřeší atd.NAjdeš si někoho,kdo bude mít stejné sny aplány jako ty x-)
Odpovědět
Tak :-(, holky ve světě, já bez chlapa, Kačí na koníkovi nebo v dubnu2010... To to tady pěkně upadá |-|
Odpovědět
Evi,já jsem tu jak kdy...když tu někdo ej tka sem mrknu.CO bych tu sama dělala ;-)
Odpovědět
BAF =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
Heh, tady to kapku umřelo, cooo? Tak referuj, referuj, Lucíku... :-D
Odpovědět
Co mám referovat? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
No bylas minimálně 14 dní v tahu, tak povídej :-D
Odpovědět
Já tak nějak ani nemám co... Prostě nádherný 2 týdny... :-D :-D Včera mě tchán přivezl z Prahy domů.. Takovej výlet na 4 hodinky cesty tam i zpátky no.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Holky kde se flákáte? =-) Člověka chce probrat novinky a nemá s kým... |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky tak jsme doma z dovolene. Bylo to tam super, az na par dnu,kdy jsem musela na hotelu lezet s nejakou strevni chripkou |-|
Odpovědět
Adél já jsem na tom byla trošku podobně. Já jsem skoro celý Slovensko měla zánět močáku a v půlce se mi to dostalo až do ledvin. Takže děsná bolest. Ještě že tam jsou zdravotníci v rodině, tak mi sehnali antibiotika i bez doktora. 8-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luc. a uz je to v pohode? Zanet moc.cest je strasna bolest... A co jinak noveho?
Odpovědět
Hoooj :-). Já nějak přišla o důvod chodit sem, tak pardoon |-| :-N
Odpovědět
No Adél mám hrozně moc novýho, sice ne pozitivní věci ale to je jedno. Byt nám zatím padl, tchán sice říká že je prostě náš, že nám neuteče ale i tak. V Praze se ted všechno točí okolo deregulaci nájemnýho a kdesi cosi. Takže když jsme spočítali nový ceny a tak, tak dokud si nebudeme jistý že Ondra bude mít práci, aby jsme ten byt finančně utáhli, tak prostě ten byt zatím padá. Tím pádem je odsunutá i svatba, protože jsme si řekli že svatbu až bude vybavenej byt a byt padá. Mrzelo mě to když jsme to s O. probírali ale na druhou stranu má pravdu, že si chce nejdřív vybavit byt a nedělat to zároven se svatbou. Že prý chce abych si na svatbě mohla dopřát, že ví jak mi na tom záleží a nechce abych třeba nemohla mít něco vysněnýho jenom proto že na to prostě není. :-S :-( Takže se o rok odložila. (Doufám že už se dál odkládat nebude, nebo mě trefí) Jo jinak jsem dostala novej zásnubáček... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, to me mrzi :-( my jsme svatbu odkladali sice kvuli skole,ale jsme za to ted radi, sice musime cekat dele na miminko, abych se mohla vdavat v mych sateckach :-) ale vyplati se to,taky chci udelat 2 semestry ve skole a pak si dat dalkove studium. No a k tomu vybaveni bytu, my uz teda mame vsechno,ale vzalo nam to cca 100 000, ktere jsme meli naplanovane na svatbu,takze jsme moc radi, ze to nakonec vyslo i s penezi
Odpovědět
Holčičky, řekněte mi nějaké hezké novinky, ať mi trochu zpravíte náladu |-| ... Luci, s tím bytem je to blbý, ale dočkáte se ;-). Něco si našetřite v práci a všechno bude... Adélka už se taky dočkala x-).
Odpovědět
Profilova fotka
evi cekam na ms :-D staci :-D
Odpovědět
Jupííííííííííí :-D, takže dovča se vydařila? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo super, byla kraaasna :-) sice jsem byla par dnu nemocna,ale tak byli jsme spolu na hotelu a to bylo taky krasne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a ty se mas jak zlato? pokoj pro sebe, ze?
Odpovědět
Ahojíííí x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caaau :-)
Odpovědět
No jo, usínám sama na obrovský posteli, je mi pořád špatně a moc dobře se nemám. Střídá se mi růžovej svět s černým jak na houpačce několikrát denně. Nejradši bych pořád zvracela, ale není co...
Odpovědět
Profilova fotka
to je z tech nervu Evi? nebo jsi nemocna?
Odpovědět
No já nevím, asi z nervů, no :-S. Z chlapů :-N.
Odpovědět
Profilova fotka
:) v kine jsi uz byla?
Odpovědět
Jj, včera...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?