Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
HOjky holky :-D
Odpovědět
Nazdárek :-D
Odpovědět
Já mám dneska tááák dobrou náladu.. x-) x-) x-)
Odpovědět
JAkto Luci?
Odpovědět
Jsem včera večer žehlila a nechce se mi to rovnat do skříně, pač se nám to tam prostě nevejde, a mám tu naskládaný komínky na konferenčním stolku :-p, bože to je zase hadrů |-|
Odpovědět
Já ani nevim,přitom jsem v noci blbě spala a konečně, když jsem nad ránem zabrala tak měv 7 vzbudily vrtačky... Ale náladu mám skvělou. :-D
Odpovědět
Tak to je snad dobře, ne? :-D
Odpovědět
Já byhc měla též žehlit,včera jsem žehlila jen něco málo,ale ještě je tu toho dost :-(
Odpovědět
To já se asi do žehlení pustim zítra dopoledne než vyrazim k tý doktorce. :-D :-D
Odpovědět
Mně ještě dosychá nahoře jedna várka 8-(
Odpovědět
No já to vidím,že si zase rozložím žehlení večer k tv
Odpovědět
Tak to mě žehlení docela baví. x-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Mně taky, ale než se k tomu dokopu :-S
Odpovědět
JO tka nechcete dojít žehlit i k nám?
Odpovědět
Nee :-D
Odpovědět
Sháním monokini, neviděly jste je někde? http://i258.photobucket.com/albums/hh...
Odpovědět
NEfiděla ;-)
Odpovědět
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
V Praze to mají na každém rohu a po vyzkoušení jsem usoudila že je na to opravdu potřeba postava jako má ta slečna na obrázku. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Myslíš? Vždyť v tom není rozdíl od bikin, jen ten proužek, co to spojuje :-N, ten by mi právě vyhovoval :-D
Odpovědět
Ten proužek co to spoluje, postavu opticky rozšiřuje mi přijde... Zkoušela jsem dvoje.. Jedny barevný a pak jedny černý jestli to nebude mít lepší efekt. :-D :-D Nakonec jsem zůstala u klasických bikin. :-D :-D :-D
Odpovědět
No já bych to právě chtěla zkusit :-D, podle všech zákonitostí by to mělo zužovat :-D
Odpovědět
Já si též myslím,že to musí upozorňovat na všechny neodstatky na bříšku :-|
Odpovědět
No nevím, spíš to upozorňuje samo na sebe, ale kdyby to nosili všichni, tak si myslím, že to působí spíš pozitivně :-). Jako tahle "nahá" zlatá verze byla jen pro představu, kdybyste nevěděly, co jsou monokini :-N. Dělají i cudnější :-D
Odpovědět
No ono je asi potřeba zkusit si to,jestli ti to sedí,na každém to vypadá jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi taky jsem to zkousela a fakt to rozsiruje, ale zalezi taky na vysce, pokud jsi vysoka,tak ti budou sluset. Holky mne je tak smutno :(
Odpovědět
Hm, dobrý no, tak je nechci, no :-p :-D Ale je zajímavý slyšet od Adélky, že něco rozšiřuje :-D
Odpovědět
No to jo...když to řekne ona,tka to už je co říct :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D holky, ja jsem jeste nedavno mela pri svych 164cm skoro 60kg :-D
Odpovědět
No a teď máš 40 kilo i s postelí :-D Kurník,taky bych chtěla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?