Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
Jéé, Adel, ty se máš x-).
Odpovědět
Profilova fotka
:-) porad si to nejak neuvedomuju, jeste mi to 100% nepotvrdil, ale vypadal,ze jo :-)jakmile v unoru odstatnicuje,tak bude cas na mimi :-) uz mi rika maminko x-)
Odpovědět
Jo tak maminko už se mi říká taky... :-S :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Jéééé x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim,co se stalo,ale asi mi zacal nejak tatkovatet :-) posledni dobou je uplne uzasny :-D holky jak to mate ted s tim bydlenim? planujete neco? nebo je neco v jednani?
Odpovědět
Já začínám bydlet od října... :-)
Odpovědět
My nic, už nic neřeším, nemám na to nervy |-| ]-(. Asi tomu nechám volnej průběh a až budu mít po škole a budu vydělávat, tak si zařídím taky bydlení 8-( .
Odpovědět
Fakt nechápu, jak může být někdo skoro 27letej tak nezodpovědnej :-p.
Odpovědět
No jo no,i takový případy existujou.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:( evi, treba se zmeni. Luci a kde budete bydlet? Kupujete?
Odpovědět
Adél kdepak, my jsme dostali byt od tchána za maturitu. 2+1 za 7000,- měsíčně.. to jde. :-)
Odpovědět
My bychom byt taky utáhli, ale prostě nemá potřebu |-| . Tak holt prostě počkám, než si budu moct sama dovolit, co potřebuju... :-p A uvidíme, jestli se do tý doby změní ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci a to bude tchan platit ? to mate dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
evi neboj, urcite si uvedomi potrebu soukromi, chce to cas
Odpovědět
On to je totiž tchánovo byt,který do teď pronajímal. A holt už nastal čas kdy už jsme s Ondrou samostatný, tak do toho bytu půjdeme my. Se hrozně těšim. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nc holky, my jedem,az budem doma, tak se ozvu. zatim pa
Odpovědět
Adel, já myslím, že ne... On fakt doma akorát přespává, jinak je neustále v práci nebo u rodičů na loukách a něco dělá :-S. On prostě necítí tu potřebu to jídlo, které jí, někde v klidu uvařit, někde si v klidu vyprat... Jemu ten pokoj na přespání stačí úplně bohatě |-|
Odpovědět
Evi a co dělá za práci že je pořád pryč?
Odpovědět
On dělá normálně od 6 do 14, soustružníka. Ale ve dvě jede k rodičům a dře u nich. No a v půl osmý přijede domů, nají se, umeje, koukne na zprávy a v devět obyčejně spí...
Odpovědět
To je hloupý... Si ho ani pořádně neužiješ... :-S :-S :-S
Odpovědět
Hm :-S. No nevím, mě by ke štěstí stačila vlastní domácnost, o kterou bych se mohla starat, pak bychom mohli mít miminko a on ať si trajdá kde chce, ale tohle mi už leze na mozek a jsem na něj furt nabroušená ]-(
Odpovědět
No jako upřímně se ti ani nedivim. ]-(
Odpovědět
Ach jo, někdy mám chuť ho zmlátit za to, jak mi pije krev :-p ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsme doma ufff prisli jsme a za 10 min prisel kamos lekar na navstevu, takze rychle udelat neco k jidlu a vybalit 8-( hruuuza :-) evi klidek, zkus mu to takhle rict, aby vedel,co je pro tebe dulezite...
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde jsteeeee ??? Mne je tak smutno, milacek je uz v koupelne a jede :-( chjo |-| to bude strasny tyden |-|
Odpovědět
Ahojky :-) Adel, myslíš, že jsem mu to neříkala? 8-( To zvládneš ;-), o to bouřlivější bude vítání :-D
Odpovědět
=-) =-) =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovědět
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
Odpovědět
Dobré ráno :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?