Nevěsty maturantky. Je tu ještě nějaká kromě mě?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, myslím, že nejsem jedinná, která se s tímto problémem potýká. Svatba po maturitě... x-) snad se někdo najde :-N
Odpovědět
No tak příště no :-D :-D :-D
Odpovědět
Tak,mám krásnej modrej diář se žirafou, a vypsala jsem si do něj všechny potřebný věci který je třeba zařídit, mám tam vypsaných pár webovek atd atd..Všechno co se týká svatby... :-D :-D :-D Adresy dodavatelů, telefonní čísla,abych to měla všechno pohromadě... :-D :-D :-D
Odpovědět
Tyyyy jo, nějaká pilná, ne? :-D To já si vypsala nákupní seznam na první týden tý diety a nechám tam tak litra :-N.
Odpovědět
Pilná? Ne,já už se tak šíleně nudim že už dělám všechno možný... :-D :-D :-D No,na to bych se pěkně vyprdla.. :-D :-D :-D
Odpovědět
No já jako doufám, že to vydrží nadýl, musím si ale vybudovat základ :-D
Odpovědět
Si zkus udělat odhadem rozpočet ;-). Postupně si tam můžeš připisovat skutečný částky, cos utratila... Já aspoň vím, že mám půl svatby zaplaceno :-D
Odpovědět
no ty máš výhodu no,když je hloupý že nevim co budu platit já a co ostatní...třeba šaty a dort mi zaplatí máma.. :-D :-D :-D
Odpovědět
:-) No to já počítám, že všechno platím já (sama, Kořenovi jsem řekla, že si svatbu zaplatím :-D) - taky si pak nechám sama všechny dary :-D
Odpovědět
No tak počítám s tím že hostinu platíme určo my... Počítala jsem to na takových 10.000,- :-D :-D :-D Ondra oblek má, boty taky, oranžovou košily taky... :-D :-D :-D :-D (Kdybych chtěla bejt hnusná tak řeknu že ženich vlastně nic nepotřebuje :-D)
Odpovědět
:-D Jasně, koupíte novou kravatu třeba :-D Jako Kořena děda s babičkou měli zlatou svatbu, asi kolem 25 lidí, bylo to až asi od 5 večer - jídlo a spooousta chlebíčků, zákusků, brambůrky + pití (alko i nealko) a platil ani ne 4000 :-D. V restauračce. To si myslim jde :-D
Odpovědět
4000,-? Proboha není to nějaká chyba? :-D :-D :-D Nemá to být třeba 14000,-? :-D :-D :-D
Odpovědět
Nee, platil to když jsme večer (po půlnoci) odcházeli a chtěli po něm asi 3800 8-) .
Odpovědět
Článek se načítá
Ale tak nemělí oběd,polívku, a tak ne? Za to jsou vlastně všude největší pálky... :-S
Odpovědět
No nebyla polívka, byl jen hlavní chod, akorát ne v poledne, ale navečer... A nemyslím, že polívka je největší pálka :-D, ta vyjde do 200 pro těch všech 25 lidí :-D.
Odpovědět
No za polívku chtějí většinou kolem 30,- .. Neříkám že za polívku je pálka ale vem si, že za svatební oběd chtějí od 300,- až do 700,-
Odpovědět
No jo, prostě si asi některé "podniky" dvojnásobí ceny už jen při slově svatební ;-). Já ti jen říkám, že takováhle oslava je vyšla na 4000...
Odpovědět
Kamarádky dědal měl nedávno 50tiny, nevím teda kolik jich bylo,prý taky hodně ( a muselo jich být hodně když se sjížděli příbuzní až bůhví odkud :-D) a taky měli jako oběd i s večeří, večerní oslava i s výzdobou ,balonky a tak a platili asi 6000,-
Odpovědět
:-D 8-) No vidíš, jde o to kde, co, jak... Jako když si vezměš, že si zajdeme normálně na lepší večeři a platíme za dva s pitím 400, a oni ti pak řeknou 1000 na osobu, tak kde to asi berou ty částky? Rejžujou na svatbách co se dá.
Odpovědět
To máš teda pravdu... slyší slovo svatba a už si říkaj jak si zase nahrabou penízky... :-D :-D :-D
Odpovědět
Víš co mi štve? Že nemáme v praze zahradu... By jsme to den nebo 2 před svatbou navařili a udělali prostě oběd doma na zahradě, vyšlo by to mnohem, mnohem levněji... :-S
Odpovědět
No je to fakt úděsný, stačí se zeptat, za kolik by uvízali takovou a takovou kytici k narozenínám - 250, a kdyby byla svatební? 800...
Odpovědět
No ty jsi říkala, že se nebudeš spoléhat na počasí, ne? :-D
Odpovědět
Kolik vás teda cca bude?
Odpovědět
No jako nechápu proč se ty ceny tak lidí,oni opravdu na těch svatbách jenom rejžujou.. To je to samý když jsem si chtěla půjčit svatební šaty na maturák... "Za kolik jsou tyhle?" ... "Když jsou na ples, tak za 2500,-,kdyby byly na svatbu tak 6000,-" 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
No,naše rodina, to je 8 lidí (popravdě nevim jak na tom budou prarodiče zdravotně,nevim jestli příští rok budou schopný jet do Prahy na svatbu,jsou na tom nějak čím dál hůř), v Praze jsou 3, ze Slovenska 3 lidi, svědci plus jejich polovičky to jsou další 4 lidi, druhý švagrová ta bude chvíli po porodu,ta nevim jestli dorazí, přijede mi kamarád, no já nevim ty jo, fakt okolo 20ti lidí... Nevim jestli ještě nebudeme muset pozvat tchánovo bráchu se ženou když jsme jim ted byly na svatbě, asi by to bylo hloupý že my jim jsme byli a oni by nám nešli... 8-(
Odpovědět
No to je hrůza, aspoň víš, že všude říkat na ples :-D
Odpovědět
No hloupý by bylo, kdybyste fakt měli svatbu jen rodiče, sourozenci, prostě ty nejbližší, a zvát "vzdálenějšího" strýčka jen protože vy jste mu byli ;-). Tak 20 lidí nasoukáte i do nějakýho většího obýváku :-D, stačí půjčit stoly a vystěhovat gauč :-D
Odpovědět
No jo jenže my žádnej větší obývák nemáme :-D :-D :-D :-D :-D Já bych ho asi taky nezvala. Uvidíme no, třeba ani těch 20 lidí dohromady nedáme. Jako nejvíc se těší sestřenka který je 14.. Ta je jak praštěná.. A ta starší, tý je 17 se těší hlavně na jídlo... :-D :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Dobrý sestřenky :-D
Odpovědět
Jsem myslela že by mi šly za družičky ale to už by asi nebylo ono, to už by byly velký družičky příští rok... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?